bugün

eğer kendi içinde çelişen bir abiniz varsa işiniz zordur. eğer kendisi sağda solda hatun görüp " üf nasıl sikerim" "of nasıl atlarım" "offfff ne zıplarım" diyipte bakire olsun olmasın o hatunların hakkında kendi deyimiyle "namusu" hakkında konuşabiliyorsa kendi kız kardeşinin yaşayacağı cinsel ilişki hakkında aksi yönde konuşamaz. eğer konuşabilen bir abiniz varsa söylemeyin sakın muhtemelen hayvan gibi dayak yiyip eğer biraz şanssızsanız ölüme kadar gidersiniz. onlarda "namus"larını temizlemiş olurlar.
(bkz: ananıza bacınıza yapsalar iyi mi olur)
her ne olursa olsun üzer kendimizi kandırmayalım beyler.
--spoiler--
ileride yaşayabileceği ilişkilerde de kendisini bu konu için asla ezdirmemesi gerektiğini,
--spoiler--
kız bakireliğini kaybetmiş iyi etmişte. bu ayrılık mevzuu nereden çıktı ? ileriki ilişkiler ne yahu ? hani mutluydu , seviyordu. cinsel beraberlik yaşamışlarsa, ulan çok da uygarsan bari git çocuğa bu saatten sonra ciddi olmasını, gelip istemesini filan söyle.

yani birde edebi dille , acemi süslemelerle bunu , okuyucuya iyi birşey yapmış gibi aktarması yok mu .( bir saniye durdum, bisiklette giderken bilmem ne olduğu aklıma geldi filan )

ulan bari önce bir kızdım de, sinirlendim, köpürdüm , sonra biraz düşündüm filan de ki en azından biraz gerçekçi olsun.

sen baya sallamıssın.
ne türk kızlarında onu öyle söyleyecek medeni cesaret, ne de vahşet üretmeyecek bir abi vardır...genelde...üretmeyene zaten "godoş" der adamı vahşet yapmaya programlarız. hatta daha ileri gider eğer abi yukarıda yazıldığı gibi "modern" falansa ,ona "hoca senin kızkardeşinin orospu olduğunu söylüyolar" deriz. yani kız orospu abi de " godoş" olmuş olur. e onların hiçbirisi de ne birisini ne de ötekini olmak istemez. o yüzden kız bakire olmadığını zaten söylemez, abi de onu bilmez ve bilmemesi de iyidir.
kız kardeşin dürüst olduğunu gösteren eylemdir.
''geniş olmak'' kavramı ile alakası olmayan olaydır.insan haklarına saygıdan ibaretdir..
ağabey'in öncelikle kız kardeşinin bakire olup olmadığını sorması gerekmektedir. kız kardeşinin bekaretinin abisi için merak konusu olmasının nedeni nedir? diye sorarlar adama.
(bkz: ensest detected)
izmir'de yaşıyorsanız anormal olmayan bir durumdur. hele 18 yaşını geçtiyse, öpüp başınızın üstüne koyun.
Türkiyenin bir çok kesiminde kızın öldürülme sebebidir. Eğer erkek kardeşi olarak başka bir kıza aynı şeyi yaptıysanız,gocunmaya gerek yoktur.Kızardeşiniz söylediğinde tepki vermeyeceksiniz. Etme bulma dünyasıdır.
Şimdi sözlük kurallarını hiçe bırakmak istiyorum ve eksilerde gerçekten zerre kadar umurumda değil. Şimdi tamam kız kardeşin birşey yapmış.Boşuna büyüklerimiz dememiş sikilen amın davası olmaz diye neyse olan oldu ama sen böyle tepki vererek kardeşini dahada cesaretlendirdiğinin farkında değilsin. 2 3 ay sonra gelip abi ben hamileyim dediğinde ise çoğalmak güzeldir kardeşim diyeceğinede bi bakıma eminim. Gece yataga girdiğinde hiç mi düşünmeyeceksin? tamam geniş adam olduğun ve zerre düşünmeyeceğin umurunda değil kardeşin olayı aştı ve nede olsa abisi pek umursamıyor yarın o bir gün başkaları ile yattığında ve herkesin kulagına gittiğinde yada ailenin kulağına gittiğinde

-ee şey ama abim birşey olmaz demişti.

diyeceğine göre ailenin sana karşı tutumu ne olacak. ve filmlerde değiliz herkes istediği ile yatıp mutlu olsun.
abi:bakire misin kız!

kızkardeş:değilim abi..

abi:geber o zaman orospu..

enişte:ne yaptın lan beynine soktuğum..
bütün bu bıdı bıdı yumurta topuk gençlere sorum şu;

annen seni nasıl yaptı ?

(bkz: analar da sikişir)

hele ki 4. kocadan olmuşsan değme annenin keyfine..
hayra delalet iyiye alamet olmaz. caiz olmayacağı kesin. çok şükür dinimiz. amin!
çok hayali ve ajite edilmiş bir hikaye. normalde ağzının ortasına vurulur, kara kara düşünülür. hemde türk kızları cinsel hayatlarını yalana programlı yetiştirilmeleri yüzünden anlatmazlar. çünkü böyle abilere sahip değillerdir.
(bkz: insan kınadığını yaşamadan ölmezmiş).
abinin meshebinin geniş bir yelpazeye sahip olduğu anlaşılmaktatır.çok geniş çok at koştur resmen.
zor bir durum. insan ne diyecegini bilemez ama yapacak bisey de yoktur. kabullenmek gerekir.
(bkz: sikilmiş götün davası olmaz)
kabullenmek ya da ne denirse densin, mahremini kimselere anlatmak marifet değildir. marifet yapılanın gizli kalmasıdır. takdir ederim amcan bu yazıyı takdir edemiyorum...

yazarın, bakın ben ne kadar medeni ve açık fikirli ileri görüşlü ve rahat bir abiyim. gördünüz mü ? işte benim bu bakın, buradayım. kime diyorum ben bakın işte burdayım diye haykırışıdır.
hamile olduğunu bile söyledi bizimki. para toplayıp aldırdık. annemin ruhu bile duymadı.
+abi ben bakire değilim artık. bana pompaladılar.
-aa çok güzel kardeşim nasıl tatmin edebildiler mi bari?
+evet. 30 cm, damarlıydı.
-senin adına sevindim. ama dikkat et damarlılar hardcorede iyidirler
+bir ara soluğum kesildi abiciğim. sonra yırtıldığını hissettim. doggy style yaparken boğazıma sarıldı iki eliyle kavradı şiddetli sıktı. sarstı beni üzerime çöktü haykırdı ve titreyerek creampie yaptı.

kıyamet nerde kaldın kıyamet
edit: benim kız kardeşim yok abim ve küçük erkek kardeşlerim var. lakin kız kardeşim olsaydı bana gelip böyle birşey diyemezdi zaten. biz ki sevdiklerimizi bile abimizden saklarız. onur, gurur, şeref, haysiyet için yaşarız. allah korkumuzda çok şükür vardır. böyle ar damarı çatlak iki insan için normal olan bu olayı abarttım ki belki zoruna giderde ne yaptığının farkına varır.
insanların kız kardeşlerine bile nasıl baktığını gözler önüne sermek için iyi bir test olabilir. baksanıza, kızın böyle bir şeyi en yakınıyla paylaşmasını bile nasıl karşılayacaklar; (#10924146)

silinir diye de koyayım şuraya;

--spoiler--
+abi ben bakire değilim artık. bana pompaladılar.
-aa çok güzel kardeşim nasıl tatmin edebildiler mi bari?
+evet. 30 cm, damarlıydı.
-senin adına sevindim. ama dikkat et damarlılar hardcorede iyidirler
+bir ara soluğum kesildi abiciğim.

kıyamet nerde kaldın kıyamet (birbilebilsen, 25.02.2011 14:56)
--spoiler--

bu tiplere ne diyebilirsin ki. adamın aşktan, sevgiden anladığı damarlı yarrakla kız sikmek. ben bu tiplerle evleneceklere acıyorum. umarım ilerideki eşleri çok fazla damarlı yarrak yememiştir.
ibretliktir.
(bkz: alkış)
abuk diziler izlerek modernleşme kavramının bokunu çıkartma hadisesidir.