bugün

kuzey güney de farklı bir karakterle karşımıza çıkmış ve tırt bir oyuncu olmadığını kanıtlamıştır. ve 3haftadır solframeden eksik olmamıştır.
önceleri pek oyuncu değildi, kızlar yapışırdı ekrana sırf yakışıklı diye oyuncu derlerdi inanmazdık, ama şimdi brad pitt kesildi bu adam başımıza oynuyor hakkını vermek lazım.

yalnız enşest senaristlerden çeken oyuncu, yenge belasından hala kurtulamadı, onun yerine ben isyan edicem artık.
bi xavi değil... bi iniesta olamaz sonuçta...

--

ayrıca bana ne lan... ben erkeğim... yakışıklıysa, bana mı yakışıklı... !? kıvan kıvanç kıvanç beynimi kemirdiniz sabahtan beri...
http://www.capsverlan.com...gur-karikaturleri-033.jpg
Bir insanın bu kadar yeteneksiz bir oyunculuk performansından, bu kadar iyi bir oyunculuk performansına ulaşabileceğini, yani insanın çalışınca her şeyi başarabileceğinin en güzel örneğidir. performans olarak dönem jönlerinin en yüksek performans ve başarı sağlayan oyuncusudur. Kuzey-Güney dizisiyle de her rolün hakkından geleceğini kanıtlamıştır bizlere.
yanında hapşırılmaması gerekilen insan. (bkz: çok sev)
tipi ve görüntüsü ile sıradan bir alman turist...başka da bir bok değil bence..kuzey-güney'deki hali ise düsseldorf barlar sokağında günlüğü 60 euroya bar fedailiği yapan bıçkın ve ayyaş alman gençleri gibi..

kıskandığım için falan söylemiyorum..adam ünlü bir manken vede oyuncu..sadece böyle düşünüyorum ve herkesin beğendiğini beğenmek zorunda değilim..

ama avrupa ve rusya yüzü görmüş biriyim ve oradaki insanlara aşinayım..

o yüzden bana çok sıradan geliyor..

o yüzden arap ülkeleri ve türkiye gibi ''tip ortalaması düşük yerlerde'' iş yapabilecek olan ama avrupa,rusya ve amerika gibi ''tip ortalaması yüksek yerlerde'' suratına bile bakılmayacak olan oyuncudur..
tü tü tü maşallah
bir yılmaz morgül değil.*
http://alkislarlayasiyoru...g039dan-yuzbin-kat-iyiyim!
(bkz: o bir vahşi)
kızların " sarışın yeaa tipim değil " dediği ama her gece rüyasında gördüğü adam.
kızların hayran olduğu, kariyerine modellik ile başlamış oyuncu.
artık her yerde olması sebebiyle bıktırmış oyuncu. kendisinin bu kadar bulunmaz hint kumaşı olmasının sebebinin Behlül karakteri olduğunu ebem bile biliyor artık. tabi esmer yurdum erkeklerinin yanında bu sarı saçlı mavi gözlü herifin dikkat çektiği de bir gerçek, farklı bir tip sadece.
türbanlı kadınların gözdesi durumunda. onunla yatmaya hazır yüzlercesi hali hazır beklemekte.
kolları bacaklarından kalın olan gorilla insancığı.
görmemişin bir sarışını olmuş,çekmiş şeyini kopartmış..

yahu avrupa'da tonla var böyle tip...dileyene gösterebilirim *
vücut gelişimini tamamlamış yakışıklı genç..
üzerine geçirdiği alelade bir tişört bile çok havalı durabiliyor anacım. şuan ki saç kesimi bile yakışıyor bu adam cidden yakışıklı. (reklam bi bitmedi lan. )
büründüğü kuzey rolünde her gece bir şişe vodka veyahut rakı bitererek kaslı olabilineceği yalanını kızlara göstermiş ve kızları bir normal erkeklerden soğutmuş tip.

kızlar gerçek hayatta bir erkek bu kadar alkol alıp 2-3 gün antreman yapmaz ve adam gibi yemek yemezse o kaslar bu yinede bu kadar kanlı canlı kalmaz. kandırılıyorsunuz. kıvanç gerçek hayatta setten antremana koşan bir tip şuan bu kasları tutabilmek için. hayalinizdeki cool erkek canlanmasın.
Bu aralar kafamı nereye çevirsem kendisini görüyorum, Adanalı hemşerim Kıvanç Tatlıtuğ u. Bakkal köşesinde yedigün reklamında, duraklarda mavi jeans reklamında, tv de yedigün, mavi jeans, kuzey güney de. Kendisini ailecek beğeniyoruz orası ayrı. Ama bu kadar çok görünüp de insanları bıktıracak diye de korkutuyor insanı.

Kariyerin de şimdilik en büyük eksiklik, uzun metraj bir film. Bakalım onu da çeksin orda performansı nasıl olacak. Merakla bekliyoruz.
Vaay adam tam bir reyis yaa. Ben erkeksem yani aynaya bakip erkegim diyebiliyorsam bu adam bakinca ben tanriyim diyor olmali. Kiskanmiyor degilim yani ama kendisi abim falan olsaydi cok iyi anlasirdik gibime geliyor. Su dizideki roluyle iste pek benziyor karakterlerimiz.
kıskanılan adam. Evet yurdum erkeği resmen kıskanıyor. Ünlü ve yakışıklı ve karizmatik bir erkek gördümü bok atmaya çok meyillisiniz zaten. Ancak bu adamın en güzel yanı davranışları. mesela her gazeteye röportaj vermek , Canlı yayınlarda boy göstermek gibi bir gayesi yok. Heryerde onu görmek zorunda bırakmıyor.Gerçekten işini yaparken görebiliyoruz. Ve ailesiyle birlikte yaşıyor.
işini yaparken aslan gibi, kendi hayatında sıradan özel hayatına müdahele edildiğinde kükreyen bir tipi var. sorarım size biz bu adamı niye sevmeyelim?
(bkz: DAVRANIŞ BiLiMLERi)
dünyada kıskandığım tek insan.
mütemadiyen donla gezen adam.

reklamdaki kız ne diyor: "jean'larını benimle bırakıyor." e bu durumda adam donla mı dönüyor. nedir yani?
gözüme; bazen aşırı derece yakışıklı, karizmatik erkeklere has bütün güzel sıfatları bünyesinde toplayan zat-ı şahane gibi gözüken, ama bazen de inadına çirkin, sevimsiz ve çiğ olan kişidir.