bugün

bazılarına itici gelebilecek kadar bebek yüzüyle tanınan manken, oyuncu.
taş. allah sahibine bağışlasın.
yakın arkadaşımın yakın akrabası. beraber yemek yemişliğimiz de vardır. gayet iyi niyetli bir insan. kızların mesajlarını bekliyorum hadi bakalım.

daha evrensel bir tanım yapacak olursak, adana'nın ekmeğinden yiyip suyundan içtikten sonra gurbet ellerde meşhur olmuş güzel insan.
eski manken, yeni oyuncudur kendisi. gümüş'ten sonra menekşe ile halil adlı dizi de oyunuyordur.
yeni dizisinde kendi dublajını kendi yapan kişi. * hele esas kız songül öden olmayınca daha bir yakışıklı gözüktü gözlere.
ne zaman dizisine rastgelsem * sürekli koşar halde gördüğüm kişi.. hatta eski sevgilisi * de yeni dizisinde bir koşturmaca halinde. kanımca biz bunları daha çok kereler koşuştururken görücez. hatta ben bunları yeni dizi sezonunun en çok efor sarfeden ikilisi ilan ediyorum.* * * *
antik yunan heykeli kadar taş kişi.
sarı olduğu için dikkat çeken.

not: evet, bahsi geçen şahıstan daha az parlıyorum, ama bu iddiamı çürütmez.
(bkz: taş)
tipinden çok dizideki rolleriyle gönül tahtlarında yer edinmiş insan...
hiç bir kusuru yok fiziksel olarak. kesinlikle yakışıklı bir surat. ama bu adamda çekici olmasını engelleyen bir şeyler var. ondan daha çirkinleri çok daha etkileyici olabiliyor.
eski bir göztepeli(istanbul)...
Iyi rol yapabilen insan , bir ara menekse ile halil'de her bölümde ya agliyor , ya kosuyor , ya gülüyordu. hala anlamam nasil bu kadar cabuk mod degistirebiliyor insan.
oynadığı dizilerinde kadınlardan daha güzel olan, erkek hayranlarının anatomisine hayran olduğu oyuncu. yoksa ben gizli şeymiyim acaba.
forgotten realms'in filmi çekilse biraz daha vücut yapıp, saçını da uzatıp wulfgar'ı oynayabilecek kişi.. Ama oyuculuğu pek kötü, boşver vazgeçtim.
kültür üniversitesinde bir bölüm vs. birşey okumaktadır, sanırım. zırt pırt görüyorum okulda, starbucks'da oturup duruyor, denildiği gibi yakışıklıdır, ancak ben boyunu çok uzun, iri yarı vs. tahmin ediyordum, dizide vs. zebellah gibi görünüyor ama aksine fit bir insandır, zayıfdır bu nedenle de boyu o kadar da dikkat çekmiyordur, tahminimce 1,85-1,88 arası bir şey...

duruyorum bakıyorum, lan ne eksiğim var şu adamdan diyorum yani... *
kendileri şöyle bir şey olmakla beraber http://img205.imageshack....thumblkivanctatlitbb0.jpg

hemen hemen hiçbir kızın reddemeyeceği kadar yakışıklıdır.
Allah özenmiş te yaratmış diye düşündüren , muhteşem gözlere sahip, oyunculukta kendini ispatlamış bir şahsiyettir.
sürekli aynaya bakan, saçını düzelten, şımarık izlenimi veren kişi.
sarışın bir erkek bu kadar mı yakışıklı olur hadi oldu bu kadarmı tatlı guler dediğim şahsiyet.
(bkz: tanımlanamayan cisim)
bu aralar beren saat ile sevişmesi muhtemel oyuncu/manken.
lokum, kazandibi tavukgüğsü, antep fıstığı, kaymaklı ekmek kadayıfı vs. gibi sıfatların hepsini birden hakeden güzel insan. *
sarışın erkeği sevmeyen yurdumun kadınlarının bile gönlünü çelen kusursuz görüntüye sahip olan insan.
oynadığı dizide rol aldığım ve karşılıklı sahnelerin içine etmemek için dualar ettiğim, yakından ekranda göründüğünden daha güzel (yakışıklılığı geçmiş arkadaş) adam.
ayrıca çokta güler yüzlü ve mütevazidir.
sette öle ahkam keserek yürümez.
ayrı masalarda yemek falan yemez.
bu şekilde daha fazla sizi sizden alır.
ilk başlarda çok kazma gibi oynasada, artık iyice oyunculuğa alışmış aktör.