bugün

adanalılar kırodur, çirkindir kabadır dediklerinde artık örnek olarak gösterebileceğim hemşehrim ama bir yılmaz güney değildir.
kuzey karakteriyle boksörlükten haberi yoktur diyen mallar sözlükte mevcuttur onları anlarım da nası bi mallıktır gidip köşe yazarı da aynı şeyleri söyler. adam 6 aydır boks eğitimi almış ve en önemlisi kuzey karakteri boksör değildir bildiğimiz sokak dövüşçüsüdür.
yakışıklılığımla dövebilecegim bilek gücümü ilk defa bir insan için yormayacagım genç.
kaslarının popüleritesinden yola çıkarak her hafta yarı çıplak göreceğimiz, işini iyi yapan oyuncumuz.
doğrudur medyatik reklamatik adamdır, hiç bir dizisini de izlemem ama şöyle bir şey varki, bir erkek olarak söylüyorum, kendisi türkiye standartlarına göre bence yakışıklıdır. hakkındaki çirkin yakıştırmalarını anlayamadığım oyuncu.
1- anlamsız bir şekilde ekol olmuş tipin teki.
2- dizilere yatıp kalkıp dua eden tip.
vücuduyla "yakan" adamdır. biscolata starz reklamındakiler gibi gözde hoş bi tat bırakır.
ulan kıskanmayın mınakoyim ya son görüntüsünden dolayı zaten tv de izlerken tüm omuzlardan etrafındakileri göremiyorum. nejat işler modundan çıkması lazım adam tinerciler gibi konuşuyor ya izlerken ben bile geriliyorum.
hakkında bu kadar kompliman yapıldığını görünce dünyayı fethettiğini sandığım. herkes böyle sitayişle bahsedince merak ettim. yememiş içmemiş kendini vermiş rolüne, canını dişine takmış kas yapmış. adam açık büfe gibi adonisler, omuz bölgesi falan. pofuduk terlikli kızlarımızın ellerinden mendil düşmez artık zira ağız suyu bir hayli akacak gibi duruyor. çok sıkı hazırlanmış, ezel'deki sekiz karakteriyle çıtayı yükseltmişti, şimdi daha da ileri götürdü. kendisini takip eden gediklileri de mest olmuştur artık, ama gel gelelim ivedilikle neden böyle hunharca eleştiriliyor anlamadım. adam ne akar ne kokar bir dizide başrol oyuncusu.
sanırım oyuncu - mankenler arasındaki en aklı başında insandır.

zekasını, oyunculuğu gerçek anlamda öğrenmiş olduğundan bile anlayabilir insan. mesela bizim deli yürek kenan imirzalıoğlu hâlâ aynı rollerden çıkamadı. yıllardır kaşlarını çatıp burun deliklerini büyütüyor. başka numarası yok. kıvanç bey böyle değil, behlül de oldu, sekiz de oldu, şimdi kuzey'i de gayet iyi oynuyor.

medya maymunluğu? statüsüne göre neredeyse medyanın ulaşılamaz ilahı konumunda. röportajlarından aklı başındalık akmakta. efendi adam yahu bildiğin, cristiano ronaldo gibi "ben dönyanın en gözel garısıyam" diye dolaşmıyor ortalıkta.

hatta kız olsam verirdim, o derece.
(bkz: oturarak şınav çeken adam)
şınav çekerek karın kası yapan adam. helal!
annemin muntazaman beni benzettiği adam. ah canım annem, evladı için en iyisini istiyor tabi.*
yemek masasında şınav çeken adam .
kıvanç'ı yakışıklı bulmak zorunda mıyız. niye küfür yiyoruz kıvanç'ı yakışıklı bulmadığımız için zevk meselesidir kardeşim.
oyunculuk performansı açısından, her geçen gün üstüne koymayı başarabilen eski manken, yeni oyuncu.
maşallah abimiz her oynadığı dizide sürekli bir sevişme sahnesi çekiyor. arkadaş bu ne ya olan var olmayan var.
oynadıgı her dizide rolün altından kalkabilen, yetenekli yakışıklı.
oyunculukta gösterdiği gelişme ile türk dizilerinde yıllardır izlediğimiz bir çok okullu oyuncudan daha iyi iş çıkardığına tanık olduğumuz, bir insanın çalışarak ne duruma gelebileceğini kantlamış insan.
takdir edilecek biridir.
sevgilisi hapşırdığında çok yaşa değil, "çok sev" diyormuş kendileri. *
aslan gibi türk evladıdır. allah yolunu bahtını açık etsin.
Oyunculuğu takdire şayan medya kişisi. Farklı karakterleri başarı ile canlandırması oyunculuk konusunda ne kadar yetenekli olduğunun bir göstergesi. Lakin başarının sonu yoktur, kendisini aksiyon içerikli filmlerde de görmek isteriz.
hiçbir filmini, dizisini izleyip de oyunculuğu hakkında yorum yapma melekesine sahip değilim bu adam için.
ama; türkiye şartlarına göre iyi bir tipi var bu adamın. kim ne derse desin.
mavi reklamlarında piçtirik bi imaj da çizse; efendi bi duruşu var çoğu zaman.
oyuncluğu da iyi.(imiş)
ne kaldı ki geriye? gecelerde içip içip arıza çıkartması, annesi yaşında kadınlarla birlikte olması gerekliliği vardı di mi bi de?
(bkz: yenir ki o)