bugün

'uzunu sokakta, kısası yatakta belli olur' sözünü doğrulamak için yırtınan kızlardır.
'am kısada, sik kösede' sözünün kastettiği kızlardır.
uzuna göre daha sempatik kızdır.

minyon kızlar daha sevecen ve tatlı oluyor.
(bkz: shaq ın sevgilisi)
cücedir.
iyidir, guzeldir, hostur.
uzun boylu kızlara göre daha iyi sevişirler. bir tecrübe bu sabit.
Rumcada kondesam kortsopon anlamına gelir.
uzun boylu kızların ülkemizde nadir bulunması sebebiyle mecburen yazılmak zorunda olduğumuz bodur kızlardır.
bazıları vardır ki uğruna can verilir.
uzunu sokakta, kısası yatakta lafından yola çıkarak yatakta daha işlevsel olduğu değerlendirilen hatun kişi.
Çok tatlı olabilen ama bazen de Çok erkek fatma olabilen kızlardır.
Kızın boyu 1.50 birde şemsiye açmış yolda mantar yürüyor sandım.
scarlett johansson.
şehir efsanesi de olsa, götü yere yakın olduğu için korkulması gereken kişidir.
Kısa boylu olmanın yanında kıvrımlı ve orantılı bir vücuda sahipse, nice atları cebinden çıkartır. Seks güzel olur bu kızlarla.
çok da güzelleri olan kız. Ne demişler uzunu sokakta kısası yatakta.
yemekte kimyon yatakta minyon felsefemin baş kahramanı güzelliktir.
* Bize kendinizi kısaca tanıtır mısınız?
+ 1.50 boyundayım
* Tamam.

Tanım; pokemon adı ile de bilinen yaşam formlarıdır.
boşuna üzülme, uzun boylu pek çok erkek seni beğeniyor. kısa ve orta boylu erkekler de kız arkadaşım/karım benden uzun olmamalı kompleksiyle yine seni tercih ediyor. bir erkeğin kısa boylu olması kadar kötü bir şey değil bu durum. minyon kızları özel olarak tercih eden erkek çok gördüm ama hiç özel olarak minyon erkek tercih eden kız görmedim, varsa da nadirdir.
nedense bu minyon kızlarımız %90 uzun boylu(175 falan değil he 185 üstü) erkeklerden hoşlanırlar.
ve bu tip sırık tabir edilen erkeklerde minicik hatunlarla sevgili olurlar aman ne şeker bi çift diyesim gelir hep.
edit: insan hep kendinde olmayanı istiyor demekki.
"toplamın bumu yoksa yarı kalanın sonramı gelecek" diye espiri yaptığım kızlar.
cep boydur her yere sığarlar.
kısa boylu olupta kötü yere yakın olanlar kızlardan uzak durmak diye bir anonim rivayet vardır.
genelde tıknaz bi görüntüye neden olan basenleriyle ön plana çıkan kızlardır.