bugün

Benden önce yazılmış ve silinmiş bir başlık, sanıyorum..

Hortlasın, madem.. diyarbakır belediye eş genel başkanları demiş ki, kürtçe tabelalara vergi indirimi uygulayacağız.. millet de demiş ki, kayyum is loading…

Olaya uzaktan bakalım, sanki kendi ülkemizde politik bir sorunmuş gibi değil..

Devlet bir şehri 10 sene boyunca kayyum eliyle yönetiyor, belediye başkanı seçiliyor, ilk iş olarak insanları provoke edecek, resmi devlet dilini zımnen dezavantajlı bir uygulamanın reklamını yapıyor.. çünkü diyor ki, “türkçe tabela kullanırsan indirim almazsın değil, daha çok vergi verirsin”.. mesela ben de böyle okuyorum aynı cümleyi..

Bu, mantıklı bir hareket mi? Bu demek ki, “gel bana kayyum ata”.. yani biz bu dağda örgütü bitirdikten sonra bunlar yeme içme, hazine yardımı alma, ihale partisine dönüşmüş, çöp toplamak falan partinin skinde bile değil, zaten hizmet yapacak bir kadroları da yokmuş.. “gel bunu elimden al, ben kenarda takılayım” diyor..

Belli ailelerden mv çıksın, yeter…

E iyi, bizim de işimize geliyor..
DEM Partili belediye eş başkanları Ayşe Serra Bucak Küçük ile Doğan Hatun, Kürtçe tabelalara vergi indirimi uygulayacaklarını açıkladı.

https://www.yenicaggazete...elalara-vergi-785952h.htm
Elektrik kaçak su kaçak tabela indirimli. Bazen insanın kürt olasi geliyor.
Ekrem imamoğlu vaadi mi ne bu ?
Ay ne kadar hoş bı gelişme yha. ilk duyduğumda inanamadim ama gerçekti. Işıklı, tengrici, gey bi kemalis olarak kurur duydum sonra. Zira güzel ülkemin güzel, aydınlık insanları vergi yükü altında ezilip gidiyordu.

Ama ışıklı partimiz, ortağımız, kan baglimiz,candasimiz, yoldaşımız demimiz bu gidişe son vericek, artık vergi yükü hafifliycek.

Kürtçe isim Alan işletmelere vergi indirimi uygulanicakti zira-

Akepenin aldığı vergiler artık yeterdi. ellerinden gelse kanımızı da emiceklerdi ama Allah'tan kansiziz da ememediler nonoşum.

Tayyib istifa ayol?!?!?!?!?!
kayyum loading.