bugün

(bkz: vikingler türktür bu gerçeği kabul etmeliler)
(bkz: Kızılderililer türktür bu gerçeği kabul etmeliler)
(bkz: Moğollar türktür bu gerçeği kabul etmellier)
tüm insanlar aslında türk olup, sonradan farklı etnik gruplara bölündüğü için doğru bir ifadedir.
allah türktür diyen ülkücü ile aynı zihniyeti payla$ır.
cigeri yananların feryadı.

ulan gece gündüz Kürtlere hakaret edersiniz. biz türküz dersiniz. sonra kürtler de türktür dersiniz. bu nasıl diyalektik? neyin kafasındasınız? 24 saat uyumamış halimle güldürüyonuz ya, alacağınız olsun
kürtler türkse, türdüm denmiyorsa o zaman kürtlere kürt denilmeli ve kimliklerinde ''kürt'' yazmalıdır.
askerde batmanlı bir öğretmen arkadaşıma bunu benimsetmeye çalışıp, biz farklıyız cevabını aldığım kabullenmeme durumudur.

not: tekrar ediyorum bu arkadaş bir öğretmendi.
Mühim olan adam olmak gerisi için mastercard.
(bkz: keltler türktür bu gerçeği kabul etmeliler) hatta bütün dünya türk amk.
bir faşist önermesi. Adamlar kızılderilileri aborjinleri bile türk ettiler bence kürtler hallerine şükretsinler. Ha aslında şurası da var. Eğer bedava elektrik için kürtler türk olduklarını kabul etmelilerse hiç durmasınlar. Bedava elektrik ulan boru mu bana bu ay 120 lira elektrik faturası gelmiş üstelik iki kişi kaldığım halde.
kürtlerin atalarının medler ve persler olduğunu düşündüğümüzde saçmalığın daniskası olduğunu gördüğümüz başlık.
kürtlere türk demek, türklüğe ve türk tarihine edilebilecek en büyük hakarettir.

kürtlerin türk olmadıkları kesin, kürtlerin ne oldukları belli değildir.
eskiden doğuda dağda yaşıyan türkler varmış. bunlar karda yürürlerken "kurt kurt kurt" sesleri çıkarırlarmış. onlara başta kurt derlermiş sonra zamanla yumuşamış kürt olmuş. *
kürtlerin tamamı için geçerli değildir. ama bir gerçektir çünkü böyleleriyle bizzat tanıştım. neyse işte bunların kendilerini kürt olarak tanıtması osmanlıya dayanır. çünkü çıkan isyanlardan dolayı o bölgede türk(men) olmak potansiyel terörist olmaktı. ayrıca van dan sonra iran ın türk olduğu gerçeğinide göz önünde bulundurmak gerekir.

(bkz: celali isyanları)