bugün

merkezinin diyarbakır'da olması muhtemel, sarı kırmızı yeşil renklerin ortasında kartaldan oluşan logoyo sahip, yurtdışı uçuşlarında lahmacun ve kaburga ikramlarında bulunan, içecek olarak şalgam suyu veren, iniş ve kalkış anonslarını ciwan haco'nun yaptığı biji hava yolu şirketidir.
Aynı koltuğun 5 kişiye satıldığı, bagajında eşyadan çok insan taşınan,ölümcül sollamalar yapan ve pilotlarının okuma yazma bilmediği hayali havayolu.
(bkz: türktür o türk)
acilmasi halinde, ucaklari, atsizcilar.com uyelerinin olusturdugu hava korsanlari tarafindan sik sik kacirilacak havayolu sirketi.
(bkz: kurdish airlines)
Tilki yada fare hava yollarının da olabileceğini gösteren kanı.
ilk inişini 21 temmuz 2005'te erbil'e yapmış havayolları şirketi.

sistemdeki ismi kurdistan airlines olup logosu şu şekildedir.

(img:#27982)
biletinde 'keçi taşımak yasaktır' uyarısı bulunan hava yolları.
kafayı kürtlerle bozmuş insanın k.çından çıkardığı havayoludur.***
logosu güneydoğu anadolu haritasıdır.
hosteslerinin ya da hostlarının servis yapmak yerine kalk kendin al bakışları ile dolaşması muhtemel hava yolu şirketidir.
2004 yilinda kurulmus, dubai merkezli bir hava yolu sirketidir. (kaynak: wikipedia)

merkezinin diyarbakir'da olabilecegini beyan etmek ise ya ben lan neyse bir şey demiyorum.
(bkz: angry birds)
Açılması halinde ilk 10 müşteriye aynı koltuğu promosyon olarak verecek olan ve kokpitinde ak-47li peşmergelerin pilotluk yapacağı bir firmadır.
Kuzey Irak yönetiminin, Türk şirket Atlasjet ile kurduğu firmadır.
kafalar trilyon.
(bkz: ne memuru alkol bey)
Değeri paha biçilemez.
hosteslerinin molotof ikram ettiği söyleniyor.
--spoiler--
çok düşündüm ama bi espri bulamadım bununla ilgili.
--spoiler--
atlas jet-zagros jet ortaklığı ile ankara (esenboğa havalimanından) ırak (erbil havalimanına) seferler düzenleyen havayoludur.

-kürt hava yolları mıdır?
-evet

çünkü sivil havacılık genel müdürlüğünün resmi evraklarının tamamında, bu havayolunun adı kürdistan havayolları olarak geçmektedir.

zaten zagros grup da malum şahıs barzani'ye aittir.

(bkz: )(#21716608)
jet yakıtı yerine konsantre osuruk gazı ile uçan uçak filosuna sahiptir.
http://media.ntvmsnbc.com...m/GENEL/101214-tabut3.jpg
askerin attığı bombayla anca öbür tarafa uçarsınız siz!
Türk yolcularımıza pimi çekilmiş bomba ikram edeceğiz. Evet.