bugün

prim yapmak için edenler hariç hoştur böyle kızlar. çünkü insanların gözündeki klasik "olması gereken" kadın imajı yıkılır böyle anlarda. hoş bir durum bunun olması. sık sık kendimi küfür ederken buluyorum. genelde internette ve yazı dilinde. dışarıda gerek kalmıyor.
Kızına göre değişen durum, o kadar küfürü edip de en ufak şeyde kezoya bağlıyorsa siktirsin gitsin ama bazı kızlar da ettiği küfürün hakkını sonuna kadar veriyor kimse kusura bakmasın.
(bkz: angaralı kızlar)
Kızlar kendi ortamlarında erkeklerden daha çok küfür eder. Erkeklerin yanında ise küfür etmez. Bilakis erkeklerin yanında küfür eden bir kızın karekter yapısı bozuktur. Çünkü; küfür eden bir kız o küfürleri mutlaka yaşamıştır.
samimidir efendim. gelsin canımı yesin.
anonim çocuğu kızlardır. bu terbiyesizliği başkaları yapamaz çünkü.
Benimdir
hic de cekinmem ama kimin yaninda edilip edilmeyecegini iyi de biliriz yani.
bu kadar eksi dürüst olduğum için.
cok itici olan kızlardır.
Pis kızlar,kötü kızlar.
Hmmmm size.
Lafını esirgemeyen, halktan bir kızdır. Ayrıca bu kızlarda sevgilisinin etek boyuna karışmakta.
dozunda ediyorsa samimi, bokunu çıkarıyorsa kezbandır. tamam kızlar edin bişey demiyoruz da sizde geçip dalağını sikerim lan piç dersenizde yakışmıyor.
Neden kızlar ? Erkeklerin ağzına çok mu yakışıyor sanki ? Sen varolan şeyinle gururlanıp küfür ediyorsan kadına da senin şeyin yok sen küfür edemezsin diyorsan kusura bakma da senin varlığın hayata bir küfür zaten. Kızları istediğiniz şekile sokamazsınız kızları böyle aşağılayamazsınız. Hepinizin birer anası bacısı var unutmayın. Kızlar da sizin gibi her şeyi yapmakta özgür bunu sokun artık kafanıza.
(bkz: dilek öcalan)
cinsiyet ayrımcılığı yapanların hoşlanmadığı kızlardır,

(#28883705)
Bugün plajda denk geldiğim kızlardır. Benim hayalimde böyle kızlar hep pink gibiydi; havalı, kendinden emin ve sert. Bugün gördüklerim ise kezbandı. Demek gerçekte böyle oluyorlarmış. biraz üzüldüm.
Hem erkekler hem de kizlar icin oldukca iticidir. Igrencsiniz.
aysun kayacı bile sıçıyorsa bunlar hayli hayli eder.net
Altın bir sürahiden kanalizasyon akıntısı dökülmesi gibidir.
beğenmeyen siktirsin gitsin dediğimdir.
sokarım koyarım vs. ne sokuyosun abla kime koyuyosun? yapma allah aşkına zaten türk kızı denilince bi offlayıp pofflanıyor bide üstüne bu özellik. allahım ağzını yaklaştır da tuvalet terliğini çarpayım bi tane. çok pis oluyosun kızım ya.
her cümlesinin sonuna ''lan amk'' yazarak küfür etmeye çalışıp kamyoncu ve çomarlara benzeyenleri saymazsak iyilerdir.
küfrü bile yakıştıracaksın arkadaşım .
Sikerim derse kimse koymayacak kızlardır.

(bkz: sikme eyleminin karşılıklı olması)

(bkz: küfürde mantık arayan insan)
iticilerdir, sen o kadar güzel kızsın küfür ediyon hiç bi saygınlığın kalmaz yani, kavga ederken et söv ama standartta az insan olun kızlar he bide bıyık bırakmayın.. minik hatırlatmalar..
Çok iticiler.
bazı erkeklere erotik gelebilir.

kalktı. hayır.