bugün

Sakalınıda keser, köşebaşında mevzuda kovalar. Her şeyi yapar.
çoğu zaman iticidir. ha bazen tam yerine oturacak küfürler vardır o ayrı.
(bkz: kadınların küfretmesi)
son derece iğrenç bir kızdır. amk diyen kızları anlamıyorum neyse.
Ağzından sakızını eksik etmeyip, bahçe kapısı önünde gurbet acısı çeker gibi sigara da içiyorsa iticilikte zirve yapan kızdır.
iğrenç kızdır. bir de elinde sigara varsa. böğğyy.
(bkz: küfürlü konuşan kız)
(bkz: aramaya inanmak)
ben şahsen pek sevmem.aslında küfür eden inanları genel olarak sevmem ama öyle güzelliklerin ağzından küfür duyunca daha bi itici geliyor.
michaelle zillisi bu . yada bunun gibi birseydi nicki
haassiktir yaa diyebilir. neticede o da insandır sinirlenebilir ancak ; nabıyo lan bu orrrrrrrr... dan girerse iğrençleşir , çizgi aşılır.
iticilik oskarını zorlanmadan göğüsleyen kızdır.
Kız dediğin narin olacak, kırılgan olacak. o ne lan öyle kamyon şöförü gibi.
Serseri erkeklerden hoslanan guzel kizdir. Universite yillarinda evrimini tamamlayip 28 yaslarinda da iyi yetismis, temiz aile cocugu arar.
iticidir. Net
her 'amk' dediğinde 'silkerim' dediğinde imkansızı başarmaya and içmiş olarak gördüğüm kızdır.
Çoğalmışlardır efenim Afedersiniz birde skip skuyorlar sözlükte ulu orta. Bu gençlik nereye gidiyor.
Kızları itici yapan detaylardan biridir.
Tombul olduğu sürece istediği kadar küfür edebilecek kızdır.
Tesbih de çeker bunlar aynı zamanda.
bana cok itici gelendir. kıza küfür yakışmaz , küfreden kıza el kalkar kalkmalı.
hiç mi hiç sevmediğim, erkeklerin dikkatini çekmekten başka amacı olmayan bir varlık.
En sevmediğimdir. sakız çiğneyenlerle küfür eden kızları öldürseler küresel ısınmadan kurtuluruz belki.
Mahallenin gençlerinden haraçta toplar bu kızlar. Bıyıklarına zaten birşey demiyoruz.
internetle fazla haşır neşir kızdır. Ne hanım kızlarımız bu kirli mecralarda dimağlarını kuruttu akıl alır şey değil.
altılı ganyan da oynarsa tadından yenmez kızdır.