bugün

(bkz: kuruyemişçi)
sekizinci nesil yazar. gidişi olur dönüşü olmaz inşallah.
beyin loblarından sağdaki doğarken içeride kalmış yazar.
(#12865284)edit'inde küfür etmiş şahsiyet yoksunu insan. küfrünü kendisine iade ediyoruz.
(#12918116) bu entrysi ile ne kadar saçma bir insan olduğunu göstermiştir. inanmıyor olabilir, ancak saygı duymalıdır.
kuruyemişlerdi çatapatları götüne sokup patlatılması gereken yazar. valla bu görevi zevkle yaparım icabında. göt çeperinin 10 katı çatapat sokmazsam neyim.
(#12925352) dünyayı sadece kendi etrafında döndüğünü sanan yazar.

türkiyeyi bir gez bakalım türkler ile kürtler arasındaki bağları gör. ama sizler körsünüz görmek istemezsiniz.
das kapitalle aydınlanıldığını sanan yazar. das kapitali aldım okudum, hatta ruhuna uygun olsun diye orijinal almadım gittim fotokopi çektirdim. yıllar geçti tabi bunun üzerinden ama bi bakıma hak verilebilir adam ne yapılmayacağını iyi yazmış.

yazara gelince, liseli komunist taifesinin bir ferdi sanırım. iki kitap okumuş ve ne yazık ki hayatında okuduğu ilk kitaplar komunizme methiyelerden oluşmuş, haliyle koyun psikolojisi ile kendisini komunist ilan etmiş karacahal bir yazarcık.
torrent reis, yardımsever yazar.
entry nick uyumudur. ayrıca bir esnaflım sezdim sanki.

(#13078671)
Das kapitalin 15. Sayfasından sonrasını burası ileri derecede akademik bilgi istiyor beni aşar diyerek okumamış ama iman etmiş yazar. eğer iman ettiği das kapital adlı kitabın ne kadar salak bi kitap olduğunu bilseydi kendini ilk pencereden aşağı atabilirdi.
sıçmadan önce tespitim geldi nereye yapabilirim diye sorması gereken yazar.
(#13266160)dine, ona buna sataşacagına böyle fikirler ortaya koysun. aferin.
Firefox firmasının ceosudur.

18. sürüme kadar çıkacağını belirtmiştir.

Edit: 20 oldu. durduramıyoruz.
en sevdiğim yazardır.
(#13336009) entry sinin altına imzamı attığım yazar.
(bkz: tenzile erdoğan ın ölümü için ne dediler/#13345591)

helal olsun!
tüm yüreğimle destekliyorum.
mantık seviyesi tartışılır skimsonik sigara fiyatı tezlerine karşılık kendi tezini ortaya koymuş yazardır.
(bkz: artını gümlettim moruk rahat ol sen)*
değerli yazar. ayrı bir renk.
(#14098770)

yukarıdaki entrysinde mühendislik eğitiminin açıköğretimde verilmemesini, mühendisliğin çağ dışı olmasına bağlayan yazar er kişisidir. Bir an acaba gerçekten mi böyle düşünüyor diyerekten dumur olmuştum. Sonra şaka ya olamaz güldürmek için yazmıştır dedim kendi kendime...

(bkz: lan yoksa)
şuan yurt odamda kalan ve kimya okuyup aslında kuruyemişçi açmak isteyen kişidir.
gerçekleri gören yazar .
beni mahcup eden bir yazar. çok üzgünüm lan! valla şuan çok utanıyorum.. yaptığı ironiyi anlayamadığım için kendimden utandığımı belirtmek isterim..
#14267775 bu entrysinde gönül yazar ablamıza seslendiğini düşündüğüm yazar.
mümkünse bana mesaj atmasın. donut çekiyor canım.
güncel Önemli Başlıklar