bugün

dost ötesi 4. nesil yazar. * *
renk dışında her şeyi yapabileceğiniz sihirli değnek..
kalem kılıçtan üstündür sanan adamların kalemi kurşun olarak kullanmasının ürünüdür.
rapunzelin katkılarıyla sözlüğe adımımı atmış bulunan insan olarak (bkz: kursunkalem). (bkz: ben işte)
su altında da yazabilen kalem.
candan öte,dosttan öte,kardeşten öte ve hayatımdaki ilk beşte olan nev-i şahsına münhasır,takdire şayan sözlük yazarı.
sözlükte dedikodu yapan tek insandır zira aynası iştir kişinin lafa bakılmaz. başlığı ben mi açtım? ehehee.
H sayısı arttıkça **** kömürünün kuruluğu artan dolayısıyla daha ışıklı* ve kolay silinen çizgiler çizen, b sayısı arttıkça**** da kömürünün yağlılığı artarak daha ışıksız* ve zor silinen çizgiler çizen kalem türü. hbolanları da mevcuttur.
iyi bir yazar.
düşünceleri-düşünürken kafasını yediğiniz- kağıda aktarmaya yarayan önemli bir araçtır. Geleceğinizi şekillendirir. Hakimin elindeyse -suçunuzun ağırlığına göre-her an kırılabilir. ÖSS'de tek arkadaşınızdır. Şaka maksatlı da kullanılabilir. arkadaşınız tam oturacakken,oturacağı yere dik koyup 2 saniye kadar bekleyin. Ancak sonucu beğenmeyebilirsiniz.
entry sayısını 500'e çıkarmayı başarmış kişi. *
gece gece biraz gerçeklerden bahsederek başını ağrıttığım yazar arkadaş.