bugün

doğru olması arzulanan bir yalandır.. *
--spoiler--
Bir çok ülke küresel ısınmaya karşı alarma geçerken, dünyanın en önemli hava durumu kanallarından Weather Channel'ın kurucusu John Coleman şok bir açıklama yaparak, "Küresel ısınma tarihin en büyük yalanıdır" dedi.

Vatan Gazetesi'ndeki habere göre Coleman, IceCap adlı meteoroloji sitesinde yazdığı makalede şu ifadelere yer verdi: "Birkaç bilim adamı politik hedeflerini gerçekleştirebilmek için iklim verilerini taraflı şekilde yorumlayarak böyle bir fenomen olduğunu ileri sürdü. Washington'daki dostlarından büyük araştırma fonlarını da bu şekilde almayı başardılar. Küresel ısınma dedikleri şeye insanların yol açtığı da büyük bir aldatmacadır. Gezegenimiz tehlikede falan değil." Yazı iklim uzmanlarının büyük tepkisini çekti.

10 Kasım 2007, Cumartesi
--spoiler--

(bkz: http://www.zaman.com.tr/haber.do?haberno=611688)
yalan olan olaydır.zira burda benim dolayısıyla diğer insanların * g*tlerimiz donuyor.*
lan o zaman bizim suları kim içti dedirten vecize inek içip dağa kaçmış olmasın.
doğru bir tanımdır. ben en başından söylüyodum 'küresel ısınma yalandır, coğrafyanız yok mu sizin? ne kadar cahilsiniz.' diye. bilim adamlarından daha zekiyim. neyse asıl konuya dönelim.

evet küresel ısınma yalandır. ne güzel döndük konuya dimi.
bir vaazda (vaaz değil sohbet diyeyim) buna benzer savsatanın daha vahimini duymuştum dini bütün bir büyüğümüzden * kısaca aktarayım efendim:

--spoiler--
küresel ısınma diye birşey yoktur herşey allahın takdiridir
--spoiler--

şimdi buradan soruyorum o abiye: *
1-yeri göğü denizi ormanı tüm mahlukatı yaratan allah bunca nimeti hor gören, zarar veren, dağıtan, yakan, yıkan, öldüren, soyunu tüketen, kirleten insanlardan hesap sormaz mı?
2-vermez mi cezasını?
3-insanlar faydalansın diye verdiği nimeti hor kullanma lüksü hangi kitapta yazıyor? kaynak göstersin.
4-hangi dine sığar yaratılan en büyük mahlukat olan ademoğlunun diğer beşeriyete zülmettiği?
5-bu mudur insanlık dini bütünlük?
görsel
daha önce yukarıdaki linkte görebileceğiniz şekilde kanıtlanan önerme.Elbette küresel ısınma yok!
*
tabiki yalandır. ısı kaynağımız olan güneş habire enerji kaybetmiyormu? onu da bırak magma sürekli bir soğuma halinde değilmi? ee bu durumda küresel ısınma klima vb. ürün satanların, buzdolaplarında bulunan o adını bilmediğim soğutucu gazı pazarlayan firmaların belkide ülkelerin uydurduğu bir yalan değildirde nedir? bence insanlar küresel soğumadan korksunlar. el ele verelim dünyamızı ısıtalım.* *
Bilimsel otoritelerce aksi hala ispatlanamamış önerme. çünkü yüzde 20 küsürlük bir ihtimalle küresel ısınma denen şey olmayabilir.