bugün

Az önce öğrendiğim gerçek.

Yakışmış balıma.
nası ya sözlüğü bırakıyorum diye o kadar hava yaptı şimdi geri mi dönüyor. gülerim buna.
True nun yapabileceği tek hamle kaldı, izin al abi.
Hayırlısı olsun. Çok sevindiğim bir haber oldu.

Küresel gibi iyi insanlara ihtiyacı var bu sözlüğün.
ben gidiyorum desem admin yaparlar da, benim o taraklarda bezim yok.
Gülme turrrrruşşşşcum. Baktım ki bazıları perva sözlükte ki açan kişileri severim, artistik yapıyor. Dedim ki sözlüğü bir sinirlenmeye niye bırakayım. Ayrıca herkes hep artistlik yapıyor, bir kere de ben yaparım ne olacak.

Ha bu arada, yetkili olmam suratsız olmam anlamına gelmiyor. Sen bir özür bile dilemedin. Gülerek gecistirmeye verdin olayları, o kadar hakarete sen gitmedin, ben niye o kadar emeği bırakayım zaar.

Evet
Ahahahha nihavend kesin çaylak olacak, ahahahahaa…
Bende diyorum bu kız neden böyle tatliş.
Lemmm gocu, sen buradan başka her yerde varsin kanka masallah. Yakalandın. Ahahahahah.

Evet
sözlükte moderatör olmadığı, her dangalağın kafasına göre küfürlü başlık açıp, entryler yazmasına kızmış, pek yazmıyordum. neyse sal beni kuresel kankimin ilk çaylak yapacağı yazar başlığı açmam lazım. ahahaha
Tebrikler aşko. Bence sözlük üzerine yapılmalı ama neyse bu varoşlara fazla bile.
Bana bak gocu, ben yokken geyik diyordun, artık her küs barışsın. Burada olan burada kalsın. Kimse birbirini kırmasın. Adam gibi yuvarlanıp gidelim. Senin göbek müsait diyolllaaaa. Snskdsl.

Evet
Menummmmm muah.

Evet
Sözlük moderatörlerinin yabgunun sözünü dinlediğini gösteren durum. Tam olarak böyle. Böyle devam edin. Hiç bir zaman aklınızdan çıkmasın, uludağ sözlük benim.
çok sevdiğim ve değer verdiğim yazarın uluda yetkili olması beni çok mutlu etti. seviliyorsun, başarılar dilerimm.
Vay be küllerinden yeniden doğdu. Mesajlarımı okumayın lütfen özel onlar.
yetkisiz yetkili.

onbaşı yardımcısı vekili.
https://x.com/UlkuAslan50/status/1834168098452074994

küresel ıkınma da yetkili oldu.

kesinlikle toplumsal bir deney içindeyiz.
Çok sevindim.

Hayırlı olsun.
Olması gereken olmuştur, kendi beyanıma göre sanırım bu platformda bu kadar çok sevilen kuresel gibi biri daha henüz gelmedi ve gelemeyecek diye düşünüyorum, tebrik ederim kendisini ve buradan saygı ve selam ile tüm 5' inci nesil yazar kardeşlerimizide yeniden aramıza katılarak aktif yazarlığa geri dönmelerini temenni ederim.
lan ben eğenioz sanmıştım harbiden olmuş ahahah.

e hayırlı olsun madem.
Günün güzel haberi olmuş. Tebrik ediyorum kendisini. Sözlüğümüzde kadın hakları artık daha fazla kendine yer bulacak umuyorum ki.
Hayırlı olsun yakışır ablama.
Ooo güzel haber.

Yetkileri de arttırılsın *
bu haber üzerine muhtemelen true kardeşimiz kendine saplayarak mizırıbıl yaşamına son verir.
güncel Önemli Başlıklar