bugün

özelden yavşayanlara yüz vermeyen temiz aile kızı. Mesajdan yüz bulamayanlar burada zırlamasın lütfen.
Kız mıdır erkek midir bilmiyor ancak gördüğüm kadarıyla tam insanlık ve iletişim yoksunu yazar. Bu eşini koklayarak buluyordur da.
yazar.

yeni gelmiş buralara ama buralarda bilinen bir kural vardır.ilk gelen bayan yazarlar benimle konuşurlar hoşlaşırsak beraber yemek yer sonra geceleri vatsaptan konuşuruz.Umarım bu kuralı ablalarından duymuştur.

kendisine sözlüğümüze gelmesinin şerefine en sevdiğim şarkıyı armağan ediyorum keyifli dinlemeler.

https://www.youtube.com/watch?v=muoAgRLPAJc

acil ve seri edit:profil resmindeki o değilmiş sonradan öğrendim yalan söylediği için ban yedi.
aman da aman... amanda steel gelmiştir.

görsel

edit not: fakedir.
Fake diyenler olmuş. Zaten geldiğim gün profildekinin ben olmadığını söyledim.

ünlü birisi sonuçta. Neden boş boş konuşuyorsunuz anlamıyorum.
fake profil fotografi kullaniyor ise ne olmus aq?
illa kendisinin resmini mi koymasi gerekiyordu.
belki profilindeki kisinin hayranidir.
biraz buyuyun aq.
dünya kadar malın olacağına fındık kadar...

nick altının çoşması için 2 deliğin olması yeterli (kıskandım mı evet çok pis hemde)

bir yazar.
arkadaslar bu yazar gercekten basarili.
boyle devam etmesi dileklerimle.
kocaman oldu şimdi.
(bkz: bakıyorum da aramıza yeni gerizekalılar katılmış)
7 yaşındaki yeğenim fake bu yazık, umarım kendisi 3 yaşındadır dedi. (bkz: yazık)
(bkz: titanik filmindeki batan gemi)nin fake hesabı olması kuvvetle muhtemel troll.
Aylık 5000 liranın altında maaş alanları iplemeyen yazar. Lütfen mesaj atıp durmayın.
Bir insan kendini bu kadar çok küçültmemeli diye düsündügüm yazarcık.

Sözlukten silik yemesi icin imza toplamayi dusundugum yazar. : )
sözlüğü trolleyen ve tahminimce 16 yaşındaki kişi.
Sözlükte kendini ifşa eden ilk harunabi olarak tarihe geçmiştir.
Tebrik ederim kendisini darısı diğer harunabilerin başına.

Bu yalanı sürdürmeye devam edebilirdi de.
görsel
basliklarini gordugum zaman sanki ben acmisim hissine kapiliyorum.
yoksa feykim misin sen kiz ? eheheh.
Erkek hegemonyasına son verecek yazar. Herkes ayağını denk alsın. özellikle asgarıli ücretliler. Eheh.
iki gündür mesaj atıp tınlanmayan çirkin fakirlerin hedefi haline gelmiştir. Lütfen yavşayıp yüz bulamayınca çirkinleşmeyin.
ruh hali düzgün olmayan trolldür...
Benim değil ki o. Eheh
Nicki route66 olanlar otobandan bahsetmesin. Belli oluyor o paraların nereden geldiği eheh.
elalelin çocuğu piyano falan öğrenir, arkadaşlarıyla eğlenmeye gider, bizimkiler sözlükte kız taklidi yapıyor.
route bi sus mk sabah sabah.. la güççük sende git çay may bişey koy.