bugün

Emraaah koooş, ananı ditiyolar gibi bir şeydir, olsa olsa... Rüyalardan ırak, Allahım sen verme kullarına...
ajdar anıkla ilgili 6 adet entrymin simultane eksi oylanması sonucunda farkettiğim durum.gelgelelim kendini internet ünlüsü ilan eden bir insandan beklenebilecek bir davranış bu.*
bir tv kanalında ekşi sözlüğü takip ettiğini ifade etmiş olan bu şahsiyetin, bizim sözlüğümüzü de takip edip girilen entryleri okuyor olması gayet yüksek bir olasılık gibi gelmekte bana.
- lan duydun mu ajdar sözlüge gelmis bi sarki patlatmis sözlük icin manyak bir sey
+ nasil bir sey abi?
- dur bak söylüyorum,

ah oh uludag sözlük sensiz olmaz
ah oh sensiz yapilmaz lay lay lom
cikita muz diyarbakir karpuz
sözlükcü olmak muz gibi muz muz
yazar olmak buz gibi buz buz
oh gibiyim oh oh
yok gibisin yok yok
top gibiyiz top top
lay lara lay lom cikta cikta hobbi hobbi (2)
(bkz: anik ajdar)
(bkz: baltami verin bana)
(bkz: yakarım bu sözlüğü)
hoş*gelmiş, şeref buyurmuştur, medarı iftarımızdır,sineye basılası kucakta sevilesidir. *

(bkz: ben sana yazar olamazsın demedim)
(bkz: al ulan sana bir hacibekir lokumu)
(bkz: sözlüğün ajdaradan dolayı kustugu an)**
yazarların patır patır kaçışmasına neden olacak, allahım ne olur gerçek olmasın dedikodusudur.
sözlükteki yüksek iq seviyesini,aritmetik olarak normale çekmek için yapılan balans ayarıdır.
(bkz: sozlukteki ajdar sevgisi)
(bkz: Ajdar anikle sabah sabah seda sayana katılıyoruz zirvesi)
(bkz: $u kılkuyruk mu)
·Çikita muz(2356)
cidden ajdar anık'la ilgili entryleri kim kötü oyluyorsa ortaya çıksın. *
kara murat benim
hayır benim
edit: yine kötü oylanmış.*
"doğruluğu mukadderse şimdi imtihan sırası bizde...ama durun durun...ajdar burda terbiye edilebilir.adı üstünde zaten mekanımız ulu değil mi?!ajdar doğru yerde arkadaşlar üzüm üzüme baka baka kararır acıyın acıyalım garibe..."diye çıkarımlar yaptıran bir dedikodu olsa gerek...
(bkz: ronaldinhonun fenerbahceye transfer olmasi)
sanirim gercek olan olay. yada birileri bizle fena dalga geciyor. (bkz: keklenmeyelim beyler)
yav olduysa olmuş, hoşgelmiş. bırakın birşeyler yazsın da ayar verelim.
sözlüğün kapanmasına sebebiyet verebilecek hadise.
eag: zall ajdar yazar olmuş ?
zall: ya baba yeni öğrendik bizde dükkanı kapamaya karar verdik zaten
eag: ama ama daha yeni başlamıştık yazmaya biz
zall: ya baba kusura bakma ama yazarlığını iptal edemiyoruz sonuçta o bir makine mühendisi ve bilgisayar da makine dimi ama.
eag: *........!!!!???
dipnot: * zall kişisinin konuşmaları tamamen hayal ürünüdür gerçekte böyle bir olay yoktur, ama olabilir..
çağırıldığı programlardan 10 bin dölar gibi ufak bir rakam isteyen ajdar'cım * * kaç paraya tav oldu. buradan sayın yetkililere sesleniyorum. halk açıklama bekliyor *
"kadınlar ve çocuklar önden.. erkekler, her birinizin tek silah ve tek şarjör alma hakkınız var!" diye bağrışmalara neden olabilecek olay.
(bkz: ya bi kalk git çay koy yaa)