bugün

asiri sisman insanlar bu tuvalet tipini kullanir.
en cok delik goren deliktir.
amerikalıların birbirlerinin kafasını içine soktuğu hijyenden sorumlu zamazingo.
milattan önce (bkz: sümerler) tarafından kullanılmış alet.
her şey ondadır, küçük, büyük, ortanca demeden tüm abdestler ve yetmezmiş gibi bir de kusmuklar içinde yer alır.
Bir insanın hayattaki en büyük sırdaşıdır.
ecnebi memleketlerinde taharet musluğunun olmadığı tuvalet ekipmanı.

memlekette iken bu aleti sevmezdim ama ecnebi ellerinde memlekettekini bile özler oldum.
soğuk kış günü kaba etimi üstüne koymaktan çekindiğim oturgaç.
bu tuvalet tipinde herşeyi yapmak mümkündür.
(bkz: tuvalette kitap okumak)
(bkz: tuvalette dergi okumak)
(bkz: tuvalette msn e girmek)
türkçeye fransızcadan geçen sözcük.
kullanışsız tuvalet türü.
(bkz: sabah ereksiyonu)
amerika'daki haliyle berbat olan hede. günübirlik yiyip içip sıçma şenliklerimi gençtürkcell kampanyasına çevirmiştir.7 ay oldu düzelemedim.
(bkz: bir pazartesi bir perşembe)
Klozetten konu açılınca, klozetten konu niye açılır ki ayrıca, ''ben ilk kullanışımda ters oturmuştum haa'' itirafında bulunan adamlar, ters oturduklarını ''e kıçımı nasıl yıkayacam'' diye düşündükleri sırada idrak etmişler. Oğlum sayıyla mı veriyolar bize sizi anlamıyom ki. Mal mısınız nesiniz.
çeşitli uyarı stickerlarının yapıştırılması gereken * tuvaletin en önemli nesnesi.
görsel
görsel
görsel
şimdiki yapılan binaların neredeyse hepsinde olan gavur icadıdır,

sırf onun için köhne bir evde oturmak bile tercih sebebidir.
(bkz: ayak yıkama banyosu)
ruhsal sıkıntılar ve çevresinden kaçma isteği duyan insanlar üstüne oturup gazete okur, sigara içer. bu mekan, amacı farklı olsa da amacına tam hizmet etmez; insanların kendiyle yüzleşebileceği alan haline gelir.
işerken ya da sıçarken asla ve asla içindeki suyun hacmi artmayan tuvalet sistemi.

içine bırakılan sıvı ya da katı kendi hacmi kadar suyun yerini değiştirmeliyken vakum sistemi sayesinde bu olaya çözüm üreten sistemdir.
erkek için pen*s ereksiyon halindeyken kullanması bir hayli zordur.
buz gibidir. en az bu sebepten çişini tutan ve bunu okuyan 10 kişi vardır
mucidi kuzey koreli bir berberdir.
ülkede hala kullanmasını bilmeyen insanlar vardır klozete ayakta işeyen insanların sayısı azda değildir sizin neyinize lan klozet alaturka tuvalet neyınıze yetmıyor.
http://www.youtube.com/watch?v=tSCS_huTSng
Ihtiyac gidermeye yarayan seramik esya.

ayni zamanda isimin buyuk bir parcasi. klozet satisiyla ev gecindiriyoruz ailecek.
büyük icattır. evet.