bugün

bayramını kutladğım yazardır.

(bkz: Allah başına zeval vermeye)
Zall in iyi para kazandigi yazardir.
başka sözlüklerde rastlanmıştır, sanırım yani.
(#321685)
bizim hatunun üstüne çıkıp istanbul' u kesen yazar. hep istanbul' a bak, sakın kafanı aşağı indirme. selam ederim *****
sbsden kötü not almış sanırım.
(#16965483)
chp'nin geni varmış, ilk bu yazardan duyuyorum. çamur at izi kalsın siyasetinin destekçisi yazar; hiçbir şey yapılmasın, liderler birbirlerine laf atsın, ortalık şenlensin istiyor.
nerden baktığının öneminden ziyade nasıl baktığın daha önemlidir.
(#16981041) şiiriyle yüzümü güldürmüş yazar.
bence bir çılgın.

teşekkürlerimi sunarım kendisine.***
aynı başlığın itü de de açıldığını görünce nedense böyle bi paranoyak yapan yazar. *
http://www.itusozluk.com/...%FCk+yazarlar%FD/@9608479

edit: aynı kişiymiş zaten. *
toptan hurda fiyatına sat kara geçersin.
öyle kaliteli adamdır.
20 dakikadır başlık sıç sıç bitirememiştir.
eksilemeye doyamadığım yazar. yılmadan 30 sn arayla eksiliyorum.
anlayışlı olalım. kız kulesinin en sivri yerine oturmuş da bakıyor istanbula. zor yani. empati yapın. dengeyi bi kaybetse maazallah...
aşktır, aşkı yaşamaktır, efsanedir, efsanelere inanmak, efsaneleri yaşatmaktır istanbulu herşeye rağmen birdaha sevmektir..
kız kulesine gitmiş olan yazar. ben gidemedim henüz. gidemedim derken gitmedim. orası özel kalsın istiyorum. saçma bir düşünce belki ama evlenme teklifimi orada almak gibi bi' hayalim var. benim için çok özel olucak adamla beraber bakayım diye istanbul'a. babam öyle güzel anlatırdı ki kız kulesinin hikayesini. hayalimde canlandırırdım, çizgi film tadında çogzel olurdu. neyse iade-i ziyaret yapayım dedim. hoşbuldum.
istanbuldan kız kulesine bakan bir insanla karşılıklı bakışma ihtimali yüksektir.
(bkz: metrobüste gözgõze gelip başka yere bakıyormuş gibi yapmak)
kizkulesindenistanbulabakmak diye rumuz almıs ancak gozunun onundekini goremeyen yazardır , akp yalakasıdır , r.t.e bundan istese hic ikiletmeden verebilir sanırım cemaatçi olabilir , bak olabilir dedim oyledir demedim hırlama hemen.
(bkz: istanbullu yazar)
gemiye atlayıp üsküdara gidip , kız kulesinin karşısındaki banka oturup , elif dedim türküsü eşliğinde istanbul'a bakmaktır.

Edit : yazarmış hoşgelmiş bende messi açıklama yaptı sandım.
sürekli kendimle karıştırdığım yazar.
insana deniz tutması ve deprem korkusu dışında bir halt katmayan eylemsi.
Hayatımda aldığım en güzel bayram mesajının sahibi.
O değil de hafız maniler sahiden süper olmuş, teşekkür ederim.
manisi çok güzeldi. tekrar teşekkür ederim.
yanınızda aşık olduğunuz insanla birlikte mutlaka yapın. ölmeden önce yapılması gereken ilk şeylerden...
Kişinin kendini rahat, huzurlu sanki zarar görmeyecekmiş gibi sakince insanları izleme durumudur. Denenmiştir. Şiddetle tavsiye edilir. Yanında sevdiği kişinin olması artı bir durumdur.