bugün

Sunucusu artık (bkz: murat yıldırım) olacak olan yarışma programı.
Türk televizyonlarındaki en azından izlenebilecek programlardan biridir. Evlilik, magazin, popstar, ev gezmeleri, kim ne giymiş programlarından daha aydınlatıcı.
Gelip 5 saat kendini övdükten sonra ilk 4 soruyu jokerlerle geçip hemen sonra trajik bir şekilde yanlış cevap vererek 3-5 kuruş bir şeyler alıp gidenlerden dolayı bozmuş, "Cast mı bunlar be?" diye düşündüren sıkıcı yarışma.

Soruları da tırt üstelik.
An itibari ile ismi başak olan yarışmacı ile Selçuk abinin diyalogları çok tatlı.*
Kadın bildiğin Selçuk yöntem'e yürüyor.

"Çok hoşsunuz, yukarıda herkes sizin yakışıklılığınızı konuşuyor."
Sunucu koltuğunda hala Selçuk Yöntemin olduğu program.

Ayrıca şu anda yarışan emekli öğretmen teyze çok konuşuyorsun, keşke kaybedip gitsen.*
aaaa hemen izlemeye koşucam içeri. zaten çok sıkıcısın sözlük.
izleyenlerin ilk 5 sözcüğünden birisi "Bak ya bu yarışmacı da gerizekalı çıktı. Ben olucaktım ki kesin bu soruları cevaplardım. Milyoner olup çıkardım " diye hayallere daldıran yarışma.
Abisi (bkz: youtube) diye bir site var hangi bölümü söylesen çıkartıyor tak karşına. Görsen çok ilginç bir şey. (bkz: yok mu sizin mağarada)?
23 nisanda çocuklara özel şöyle bir bölüm yayınlanmıştı

https://www.youtube.com/watch?v=MbdYkv-fIjE

ben de çocuktum sanırım bu bölümü izlemiştim yarışan eleman şimdi ak partili olmuş

https://twitter.com/ebasaran49
Gelene zaman tanımak lazım biraz atsın acemiliği üzerinden iyi olur gibi.
Selçuk yöntemin artık sunmayacağı programdır.
Yeni sunucunun diksiyonu ve ses tonu berbat.
Anadol markasına ısrarla anadolu diyor.
Fotokopi çektirttiğim ofis elemanları bile telefonlara baka baka daha usturuplu konuşmayı öğrendi.
Bu arkadaşsa Önündeki metni okumaktan aciz.
Biz bu yarışmada sahne tozu yutmuş tiyatro eğitimli sunuculara alışmıştık. Böyle bir hafifliğe hiç hazır değilmişim.
Gerçi niye saşıyorum ki. Ülkenin genel durumuna uygun olarak kalitesizleşmemiş tek bir alan bile kalmaması doğal.
sunucuyu tanımıyorum, da bu sığırı bu yarışma için kim, kimler hangi kriterlere göre sunucu olarak seçmişler çok merak ettiğim yarışma.
Kenan ışıktan sonra selçuk Yöntem nasıl olur diye düşünürken selçuk yöntem, kenan ışığı hiç aratmadı helal olsun.. şimdi ise murat Yıldırım denen gereksiz biri sunuyor yarışmayı, ses tonu iğrenç, muhabbeti iğrenç, sunuş şekli iğrenç.. bu asil yarışmayı Basitleştiriyor bir anda yarışmanın bütün cazibesi kayboldu soğudum resmen.. başka adam mı bulamadılar murat Yıldırım ne alaka..
Selçuk yöntemi arıyor gözlerimiz.
Ortak kanaat ses tonunun daha oturmadığı yönünde. Murat yıldırım'ın bu konuda kendini geliştirmesi gerekiyor.
izlenecek hali kalmamış olandır.
Sunuculuğuna acil bir şekilde mazlum kiper in getirilmesi gereken yarışma programı.
Gözlerim ednan beyi arıyor. Murat yıldırım'ı hiç yakıştıramadım programa.
Murat Yıldırım olmamış abi. Değiştirin. Kenan ışıktan, Selçuk yöntemden sonra kulağımız irrite oldu. Siz de bal gibi biliyorsunuz olmadığını.
yeni sunucuyu bende beğenmedim. idris baluken sunsa keşke.
Şu programı sunarken ayağa kalkmayın be abi.
Muratcım o nasıl gülüş öyle yaa. Hayır bi de oyuncusun... ben beyle yapay bir gülme görmedim. Olmamış efem.
oha güneş dedi ya la, bununla da yetinmedi güneşi, ay ile dünya arasına bile soktu herif. kafalar şelale.
yıllardır tv'de her denk geldiğimde izlediğim fakat son sunucu değişikliği ile artık izlemeyi bıraktığım yarışma.

kenan ışık ve selçuk yöntem'den sonra gelen yeni sunucu o kadar berbat sunuyor ki yaklaşık 5 dk. tahammül edebildim.