bugün

az yemek hatta hiç yememek olabilir.
Tatlılar, meşrubat-meyve suları, yağlı yemekler, hamur işleri, zararlı abur cubur yiyeceklerinden uzak durmak. Bir de akşam yediden sekizden sonra bir şey yememek, her gün düzenli spor yapmak.
yemek yememekle değil, sağlıklı beslenmeyle kilo verilir.
ya millet hala yağın yağ yaptığını sanıyor.
vücutta şeker yağa çevriliyor. yağlı yiyen şişko olmaz.
(bkz: emekli olmak)
Ölçülü yemek. Bir de hareket etmek.
Her günü boş geçen bir masa başı çalışanı olarak hayatını renklendirmek için haftanın iki günü spora yazılmak. Spora yazılmışken gaza gelip diyetisyene gitmek. Diyetisyenin kan tahlili istemesi ve akabinde kan değerlerinin anormalliği yüzünden kilo vermek zorunda olduğunuzu öğrenmek.

işte 12 kilo verme hikayem.
öldükten bir süre sonra kesin kilo veriyorsunuz. inanmayan dener bana ne.
daha önce de bu metodu iletmiştim sizlere hala şişko musunuz? keder kardeşim keder.
Spor yapmak. Girtlağı tutmak. Alkolü azaltmak. Dengeli beslenmek

Evet
kilo vermenin en basit yolu yemiyeceksiniz amk. kilo almanın yolu çok yemek kilo vermenin yoluda az yemek. öyle nebileyim şu diyettir bu diyettir olmaz. tabii yine siz bilirsiniz. mesela şöyle diyeyim fast food, şekerli içecekler, tatlılardan uzak durun ve küçük tabaklarda yeyin fakat dikkat edin ara sıra kaçamak yapın kan şekeriniz düşmesin. birde sürekli yürüyüş, sportif aktivitilerde bulunmalısınız.
Terlemektir.
"Göbek göbek üstünde erir" diye öğrettiler bize ama.
şu ara fitim zaten. domino'stan 140 liraya bol etli söylüyorum iki gündür.
Ekmegi, tatli ve hamur islerini birakip ustune spor yapinca, 5 ayda 15 kilo verdim. demekki bu kadar basitmis.
Öğün ve öğün aralarında Acıkınca yoğurt, salatalık vs geçiştirmek lazım. Spordan çok az yemek önemli.
En zararlısı oturup herhangi bir konuda stres yapıp sigara çay kahve eşliğinde yaşamaktır.

En iyisi sağlıklı beslenerek, hareket ederek, su içmeyi ihmal etmeyerek olur.
Birkaç hafta karbonhidratı azaltın fark yaratacaktır.
Dert arkadaşlar dert.
4 kere +100 kilodan 80’li kilolara düşmüş biri olarak tüm samimiyetimle söylüyorum ki yemeyerek sikimi kilo verirsiniz!

Yiyeceksiniz ama uygun ve doğru şekilde. Kahvaltıda yiyeceğiniz 2-3 yumurta ve sınırsız yeşillik, ekmek reçel patates kızartması vb bir sürü ıvır zıvırdan daha tok tutucu ve daha sağlıklıdır.

Egzersiz yapacaksınız ama yine uygun ve doğru şekilde. Her gün koşu bandında kendinizi hemstır gibi hissedersiniz. Bir süre sonra bedensel ve psikolojik çökkünlüğe sebep olur.

Ve en önemlisi metabolizmanızı hızlandırmak zorundasınız, ben şahsen tarçınlı yeşil çayın çok faydasını gördüm. Bir gün öncesinden hazırlayıp yanımda taşıdığım yeşilçay gün içinde beni çok daha zinde tutuyordu.
karbonhidrat - protein - yağ bunların her birini yeterli miktarda tüketmelisiniz. günlük 1200 kaloriyi geçmeden bu 3'ünden de tüketiniz. herhangi birini kesmeniz durumunda verdiğinizden daha fazlasını alabilirsiniz. ek olarak abur cubur, kola, fast food türlerinden de kaçınınız. ben böyle 28 kilo verdim.
Ben ne yapıyorsam aynısını yapın, garanti.
Yemeyin bir şey.
spor yapmak ve kalori açığı oluşturmak.

fakat,

yemek yemeyerek veya günlük almanız gereken kalori miktarından çok daha azını alırsanız kastan kaybedersiniz. zayıflarsınız ama sağlığınızdan olursunuz. sakın.
hareket etmek ve düzgün beslenmek. beslenme alışkanlığını değiştirmek şart.
Eroin. Nokta.