bugün

https://www.instagram.com...In/?igsh=YnE3azJqM2JtbHlx
ev hanımı anlamına gelir. aslında hakaret olacak bir anlamı yoktur. ancak bazı insanşar yalancı anlamına gelen tükezziban ile karıştırdığı için anlamsız yere küfür gibi olmuştur.
Bel altı kadınlarda olduğu için sorun teşkil etmez.
libos çok geç engelledim ben kanka sende yangına körükle gitme bro.
Burdan bir sözlük aşkı doğacak galiba şüphesiz.. bekleyip görelim.
yazı stilinden neyin ne olduğu belli oluyor canım rezil olan birisi varsa o da sensin burada ne kadar low bir seviyeye sahip olduğunu tüm sözlüğe göstererek kendini batırıyorsun neyse engellemeyi unuttum hadi sana suriye yolcuğulunda mutluluklar bol bol çocuk yap onlarla.
Ne var be ne var. Ne istiyorsunuz bizden.
(bkz: hamile taklidi yapma panda).
istenmeyen biri isimli yazarın cinsi ve ırkı. yazdıklarını okurken gözlerim kanıyor resmen.
- 60-70 kilo civarındadır.
- siyah saçlarına 10. numara boya vurur
- sevgilisi olunca instagram profilinde direkt ilişki başlama tarihini koyar
- bir süre sonra bio'ya nişan-düğün-bebeğin dünyaya gelme tarihleri de gelir
- alaturka müzik dinler
- asabidir
- annişkonun gururu, babasının prensesidir
- açgözlü
- gösterişe meraklı

kısacası gereksiz bir gerikafalının teki.
Genellikle bencil
Sinir bozucu kadınlarda kullandığım yakıştırma.
peki bunlara ne diyeceğiz?:
https://twitter.com/i/status/1608510297928781826
evet arkadaşlar aynı kezbanın tuzağına bir kez daha düştüm, ilgisi alakası ile, sana bayılıyorum, çok tatlısınızlar vs. ile sikimi yine kaldırmayı başarmış bu kezban kızımıza "böyle olmaz, sevişeceksek yürüyelim, sevişmeyeceksek evcilik oynayacak yaşta değilim" dedim. bu yine ben bir abi olarak filan şeediyorum demez mi.. hamına godumunu diyerek lütfen bundan sonra yazışmayalım, yeter, bezdim ben diyerek uzaklaştım. umarım tekrar düşmem bu duruma çünkü vücudumda kan akışı sürdükçe o sike kan gidecek biliyorum ben.
Bence dmden gelip kosarak sıçan bi yazar gormen gerekiyo dhdhd.

Edit: çirkefsin diyo nguruk

(bkz: fuck off)
Aslinda aynaya bakman yeterli olacak.
görsel

Thats a hard-core one ..
Bir köylü kızı ismi.
Kezban kelimesinin dilimize yerleşmiş olması, şüphesiz kezban isminin yarattığı çağrışım nedeniyledir. Çünkü ipekler, pelinler, selinler, gizemler, sinemler gibi modern değildir.
yalancı değil ev hanımı demektir.
Norm ender'in dinlemeye utandığım eğlenceli şarkısıdır.
ev hanımı anlamına gelen, yalancı anlamındaki tükezziban ile karıştırıldığı için argo olarak kullanılan kelime.
yıllarca kezban eleştirmiş biri olarak bir kezbandan dumur yedim, evet 1 haftadır kendime gelemedim. aynı şirkette çalışıyoruz, bölüm asistanlığına getirdiler bunu, ister istemez hergün konuşma görüşme oluyor. eşimle 2 sene çıktım bundan aldığım iltifatları almadım amk. neyse son bi kaç haftadır bunda kıskançlık başladı. çalışma arkadaşlarından birine çok güzel giyinmişsin bugün desem, whatsapp dan ağzıma sıçıyor, ben güzel değil miyim? bana hiç iltifat etmiyorsunuz falan. birini iş icabı yanıma çağırsam, neden çağırdın, ne konuştun filan. ben de ne bileyim güzel fiziği var belki bi gün çakarım diye zehehe mehehe diye açıklama maçıklama ile o alanda tutuyorum. neyse son 2-3 haftalık görüşmelerde allah var, bey lafını ağzından düşürmedi, fakat asılmadığı yerim de kalmadı. ben de ona asıldım. hatta yalan olmasın bi kere onu düşünerek evde osbir bile çektim. son 2 hafta şirkette erekte bir vaziyette gezdim. şaka maka değil bildiğin havalar ısındı montla geziniyorum şirkette çünkü sürekli yazıyor, o yazdıkça da onu sikmek geliyor içimden. neyse bu ereksiyon işi kasıklarıma ağrı yapmaya başladı, şuna level atlayalım artık diyerekten bişeyler yazdım. bu sikileceğini anlayınca bi anda rahip teressa kesilmesin mi. amk ne evliliğim kaldı, ne münasebetle kendisi gibi genç bir kıza nasıl teklif ettiğim.. teklif de sikme teklifi değil, çıkma teklifi gibi bişeydi, yani iyi anlaşıyoruz arada dışarıda çıksak, yemek yesek, film izlesek flian dedim yani. ama sikeceğimi anladı tabi. neyse tamam dedim, korktum da amk, şimdi şirket amirine söylese işimizden olacağız. iş arkadaşlarına söylese aile saadetimizden olacağız filan... şu an kendisinden çok korkuyorum. ama ereksiyon işi bitti. sakinim. sakın böyle bir kezban tuzağına düşmeyin.
“O kız kim?” Sorusunu sürekli sorduğum için Kezban olduğumu öğrendiğim başlık.
Ben aşırı kapris ve trip olarak yorumluyordum. Ancak herkes beni sikmek istiyor herkes bana yürüyor sanrilari da kezbanlik şemsiyesine dahil .
Bizim kızların cogu karaktersiz. Tiksindiriyolar ya hal ve hareketleri 1 gram faydaları varsa cinsellik olarak kaprisi vs 10 gram hayatından caliyo kekolar.
Bana baksın, sahiplensin yeter diyendir. Evliliğe bakış açıları böyle bunların. Ezbere yazmıyorum bizzat bir kezbanın ağzından duydum bunu.