bugün

kezban

yıllarca kezban eleştirmiş biri olarak bir kezbandan dumur yedim, evet 1 haftadır kendime gelemedim. aynı şirkette çalışıyoruz, bölüm asistanlığına getirdiler bunu, ister istemez hergün konuşma görüşme oluyor. eşimle 2 sene çıktım bundan aldığım iltifatları almadım amk. neyse son bi kaç haftadır bunda kıskançlık başladı. çalışma arkadaşlarından birine çok güzel giyinmişsin bugün desem, whatsapp dan ağzıma sıçıyor, ben güzel değil miyim? bana hiç iltifat etmiyorsunuz falan. birini iş icabı yanıma çağırsam, neden çağırdın, ne konuştun filan. ben de ne bileyim güzel fiziği var belki bi gün çakarım diye zehehe mehehe diye açıklama maçıklama ile o alanda tutuyorum. neyse son 2-3 haftalık görüşmelerde allah var, bey lafını ağzından düşürmedi, fakat asılmadığı yerim de kalmadı. ben de ona asıldım. hatta yalan olmasın bi kere onu düşünerek evde osbir bile çektim. son 2 hafta şirkette erekte bir vaziyette gezdim. şaka maka değil bildiğin havalar ısındı montla geziniyorum şirkette çünkü sürekli yazıyor, o yazdıkça da onu sikmek geliyor içimden. neyse bu ereksiyon işi kasıklarıma ağrı yapmaya başladı, şuna level atlayalım artık diyerekten bişeyler yazdım. bu sikileceğini anlayınca bi anda rahip teressa kesilmesin mi. amk ne evliliğim kaldı, ne münasebetle kendisi gibi genç bir kıza nasıl teklif ettiğim.. teklif de sikme teklifi değil, çıkma teklifi gibi bişeydi, yani iyi anlaşıyoruz arada dışarıda çıksak, yemek yesek, film izlesek flian dedim yani. ama sikeceğimi anladı tabi. neyse tamam dedim, korktum da amk, şimdi şirket amirine söylese işimizden olacağız. iş arkadaşlarına söylese aile saadetimizden olacağız filan... şu an kendisinden çok korkuyorum. ama ereksiyon işi bitti. sakinim. sakın böyle bir kezban tuzağına düşmeyin.