bugün

--spoiler--
Samsun'da para karşılığı cinsel ilişkiye girmek için anlaştığı kişiyle gittiği köyde 3 kişinin tecavüzüne uğrayan 20 yaşındaki F.B. şikayetçi oldu.
--spoiler--
millet kızım demiyor öz çocuğum demiyor ana bacı bir birlerini düzüyor senin yaptığına bak oldu mu şimdi?
sen hak etmişsin orospu kardeş kusura bakma. *

edit : kaynak
hakkeden bazen gerçekten hakkeder işte buna bir örnek.
hem samsunda hem f.b .bu bizim f.b olmasın lan diye atlayacağım durumdur .
(bkz: fb derken)*
kaynaktan gelen bir yorum.
--spoiler--
mervelilii
şimdi bu kıza üzülcezmi yani!! 40 tlye bu işi yapana kadar bulaşıkcı ol,yamak ol,garson ol,olmuyor demi! ozman buda olur oda olur daha neler olur. Allah ıslah etsin cümlemizi şaşırttık zıvanayı valla..
--spoiler--
kadın kendi hür iradesi ile kendisini satmıştır, gerekçesi ne olursa olsun. sonuçta bu kadın mağduredir ve tecavüze uğramıştır. Kendileri bir insanlık suçuna maruz kalmıştır. netice itibariyle kadının tutumu işlenen suç hafifleştirmez.
madem fahişelik yapıyor, o zaman tecavüz müstehak diyen kokuşmuş zihniyet için hakikatten diyecek söz bulamıyorum. bu adamlar anneleri, kızkardeşleri sevişirken zevk alıyor diye onlara da tecavüz eder ne diyim.
tecavüz bir insanın iradesi dışında , başka bir insan tarafından cinsel saldırıya maruz kaldığı durum değil midir? e öyleyse hayat kadını kendi isteğiyle sex yapmıyor mu. şimdi mantık hatası olarak düşündüğüm durum : vizite ücreti verilmediği için mi tecavüz kapsamında, kadının mesai saati olmadığı için mi yoksa bağırta bağırta bu 3 bedavacı gerzek bu işi yaptığı için mi? hayat kadını denilen insan , bu işi hiç bir zaman iradesiyle yapmıyorsa ( yani babam sattı, dedem sövdü kocam kumarda para yedi gibi mevzularla dolu hikayeler) bütün sex hayatı tecavüz değil midir? hayat kadınları kınamak gibi bir niyetim olmamakla beraber mantığını çözemediğim bir mevzu ; çünkü kadın ilişkiye girmeye ama fiziksel ama ruhsal olarak mecbur kalıyorsa zaten tecavüz değil midir her yaşadığı sex deneyimi. ilginç.
edit: bir hayat kadının kendi isteğiyle cümlesinin yanlış anlatım olduğunu ifade etmeliyim. iradesi demek lazım. sonuçta isteyerek yaptığı bir iş olduğunu sanmıyorum. ve merak ettiğim konu da iradesi buna mecbur bırakılan ve istemediği bir işi yapan kadın ; yaşadığı her sex deneyiminde tecavüze mi uğramış sayılır. cidden çok kafamı kurcaladı mesele. sonuçta psikolojik baskı ve sözel tehditlerle de sex yapmak zorunda kalan kadın var ülkemizde illa fiziksel olarak zorbalık mı olması lazım tecavüz diyebilmek için yoksa ruhsal saldırıyla birlikteliğe mecbur bırakılmak da tecavüz müdür diye düşündüğüm durum. çünkü hayat kadınlarının çoğu baba, dede, kardeş, eş gibi çok uç denilebilcek kişilerin sapkınlığıyla bu yola mecbur kalıyor. hepimiz tv izliyoruz haberleri okuyoruz neredeyse tüm hayat kadınlarının hikayesinin başlangıcı aile ferdinin adiliğiyle oluşuyor.
diğer iki kişinin ücretlerini alamadığı için şikayetçi olmuş olabilir?!?
aziz nesin zamanında bu memleketin %60'ı aptal demişti, eksik söylemiş; aynı zamanda ruh hastası.
herhangi bir kadına saygısı olmayan yurdum erkeğinin normal karşılaması acı ama beklenen olan olay.

1 saat fazla mesai yapınca küfretmeyi bilisiniz ama patrona. bi daha ki sefere o mesaiyi dövülerek bağlanarak yaptığınız düşünün.
ya da vazgeçtim mk düşünmeyin oh iyi olmuş diyin ben de orda olsaydım da ben de sikseydim diyin. **
eski ceza kanunumuzda tecavüz edilen kişinin fahişe olması bir hafifletici nedendi. eski hukuk pratiğimizde neredeyse fahişeye tecavüz serbest gibi bir şeydi. allahtan bu hüküm çıkarıldıda bizde bu utançtan kurtulduk. ama görüyorum ki yasalar değişsede bazı insanlarımızın kafası değişmiyor.
konuyu normal karşılayanlara da buyrun bütün sokak köpekleri emrinizde o zaman denilesidir. zaten birbirleriyle yapıyolar bi de siz sokuverin suç değil nasılsa ha. *
samsun için emniyet müdürlüğünde tecavüz masası kurulması konusunda tartışmalar sürerken böyle bir olayın yasanması şaşırtıcı bir durum değil. ayrıca mesleki tehlikeler
fahise olmasi tecavuz edilebilecegi anlamina gelmiyor;kadincaz baska caresi olmadigindan boyle bir is yapiyor.simdi bu insanin sadece ve sadece kadin oldugunu ele alalim.yaptigi isi bir kenara birakalim.yapilan nedir?o hayvan yakistirmasinin bile hafif kalacagi yaratiklarin suclu kabul edilmeleri icin illa ki magdurun iyi aile kizi bi bakire mi olmasi gerekiyor?
gemide film repliklerini hatırlatan olaydır;

- kızı en az 3 kişi s.k
- siz misiniz ulan bu şehrin zaptiyesi demezler mi ?
- s.kerler olum hepimizi s.kerler
kafa karıştıran olay. bir gariplik var sanki.