bugün

piyasada işsiz kalma gibi bir sıkıntısı da yoktu ama. kendini mi inkar etti yoksa zaten böyle birisi miydi? çözen beri gelsin.
ilginç bir insan. değişik kesimlerce sırasıyla kahraman/hain, hain/kahraman olduğu iddia edilen şahıs. ama her zaman miroğlu dur.
akpli miymiş anlamadımki.
Halbuki çok sevmişti seni bu millet.
akpli ya da chpli olduğu için değil, ikisi arasında top gibi sektiği için eleştirilen aktör. ayırt edebilmek lazım bunları.
kıvanç tatlıtuğ un oyunculuğuyla kapışabilecek nadir isimlerdendir.
ben demiştim. (bkz: kenan imirzalıoğlu/#18115935) yine de seviyoruz nalet olsun. *
geri vites yapmış kofti sanatçı.
gözümde biten adamdır. senide izleyemiyeğim yaa gerçekten kahrolsun bağzı şeyler!
gözaltına alınmak kendisine yetmiştir. evet.
Kalıbının adamı değilmiş yazık oynadığı hep delikanlı rollerde boşunaymış.
Özel hayatı beni ilgilendirmez. Ben sanatına bakarım. izlettiriyor mu kardeşim kendini, izlettiriyor. Nokta.
karadayı'nın mahir'i,
kabadayı'nın devran
uzun hikaye'nin bulgaryalı sosyalist ali'si
ezel'in ezel'i,
deli yürek'in yusuf miroğlu'su,
ejder kapanı'nın akrep'i,
yazı tura'nın hayalet cevdet'i...

oynadığı rollerin başarıyla altından kalkan reyiz. seviyoruz kendisi. oynasın efenim.
çok karizma babacan görünümlü ünlü insan özünde acaba nasıl bi insan var meçhul.
gözümüzün önünde yaşlanan aktör.
gençliğinde çokta yakışıklı olmayan bir zatmış kendisi.

görsel
kendisine karşı sempatim bu haberi okumamla daha bi artmıştır.

http://fotogaleri.haberle...rzalioglu-yardimseverlik/
ytü matematik mezunudur. oyunculuğu mükemmeldir ve ses tonu da muhteşemdir. ayrıca bıyık'ın yakıştığı nadir erkeklerdendir.
Hem cok yakisikli hem de iyi yurekli oldugu soylenen adamdir.
görsel
yusuf miroğlu yasaları kanun no: 5 *
--spoiler--
5-uyuşturucu,kadın ticareti, tahsilatçılık, korumacılık, pompacılık, değnekçilik, arabuluculuk, arazi yağması, park ağalığı, ihale tezgahı gibi işlere bulaşmış bütün tanıdıklarınızla şu andan itibaren selamı sabahı keseceksiniz!
--spoiler--

ama ne tesadüftür ki şu sıralar hergün vuruyom kuru kuru kubara olaylarından emniyet-adliye gidip geliyor.
Karizmasına yakışmayacak işler yapan aktör. (bkz: deli Yürek).
artık yaşlanmıştır, ama oyunculuğu iyidir.
ezel dışındaki dizileri gerçekten çok tırt. artık parayı buldu, senaryo kabul ederken seçici olsa daha iyi olur.
kıvanç tatlıtuğ kendini geliştirdi bu yerinde saydı. kabadayı filminde iyi gibiydi sadece.