bugün

Bi de bıyıklıysa kesin gaydir.
Sakallıyım son derece heteroseksüelim.
iki tekirsu babasıyım ben mutluyum onlar mutlu daha ne olsun.
Sidikli kezoların iftiralarına uğrayabilirler

Evde kalmış olmanızı kedilere bağlamayın.
vurduruyordur. evet...
Ktç sende mi lpglisin vay amk.
Kedi ne ki koynumuzda yılan da besledik.

Off gece gece tüm keder kotamı doldurdum yine. Müsaadenizle bendeniz bir cuğara içeyim.

Peşinen edit: vurdurmuyorum. Bu yaştan sonra bünye değişiklik kaldırmaz.
Yok ne lpgsi aq

Ben hayvan beslerim evinde sokağında hayvan beslemeyen insan benim gözümde böcektir.
Ama bu alınganlıkla çıtır bi lpglilik hissettim ahajdş.
Delikanlı adam evde sokakta aslan besler kedi değil.
Erkek kedi besler mi amk.
Kedileri çok severim, yolda gördüğüm her kediyi sevip okşamadan duramam. Hatta çok uysal olanları kucağıma bile alır öyle severim. Low iQ tiplerin hakkımda gay esprisi yapması da pek de sikimde değil açıkçası.
istanbuldayken bir ara lojman cikmisti,bu lojmanin ortak terasi vardi. lojman bekarlara aitti. benim disimda spor yapan 1 tane daha erkek vardi. dolayisiyla lojmanda fit hafif kasli kontenjanini ben ve kel ve ihtiyar duran bir arkadas olusturuyordu. terasa her ciktigimda ilk basta kadinlar selam verirdi ,arkamdan dis isirdiklarini hatta daha ileri gidip sen ne ayaksin vs diye laf atanlarini assilanlarini dahi gordum... lakin ben kedileri severim ve lojmandaki kadinlarin hic biri benlik degildi. yani her gotu ve memesi olani sallamak, sikmek veya ilgilenmek zorunda degilim. oyle bir dunya yok. bir sure kadinlari sallamayip kedileri sevmeye devam edince evet voila bildiniz ne gayligim kaldi ne ibneligim...tekrar ediyorum her himbil memesi gotu bim torbasina donmus kadini begenmek veya sevismek zorunda degilim onlarda beni begenmek zoruna degil. ben fit isem koynuma alacagim kadinin da en azindan nispeten fit olmasini isterim. sonuc olarak basta laf atan assilan tanismaya calisan bu kadinlar giderek tilt olmaya basladilar. oyle ki selam verdigimde arkamdan yuksek sesle bu da adam gibi gelip gotureceksen gotur gaymidir nedir,sabahtan aksama kedilerile oynuyor kesin ibne bu dediklerini dahi duyar oldum....

Demem o ki kedi seven adamda bir anormallik yok bir cogunuzdan daha insani,merhametli ve sefkatlidir ve bu onun ibne oldugunu gostermez. sizi begenmiyordur. sadece sex icin dahi muhattap olmaya gerek duymuyordur. zorlamayin yani ibneyseniz kedileri bahane etmeyin. biz ibneyiz kedi seven erkekler bizi siklemedi, sikmedi diyin gecin. uludagsozlugun gizli ibnelerinin kendini kamufle etme cabasi bir turlu bitmiyor ,ya evli ibneler ya da ergen ibnelerden ibaret zannimca buradaki erkekler.
görsel
Kedi ile fotoğrafını Instagrama koyup kız tavlarlar. Kizlar kedileri sever.
iyi hoş da bunların kedileri çok kıskanç oluyor gözlemlerime göre. Hele de dişiyse… flörtü ve kedisi için paylaşılamayan erkek olabilir yani.*
kedileri "menfur emellerine alet"etmeyenlere selam olsun.
görsel
beni bilen bilir kedi beslerim ama son yağmurla terasa gelen ağaç kaplumbağası da besler oldum. gitmiyor bir türlü sonumuz iyi olur umarım.

not: bekarım.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar