bugün

üniversite de taktıktan 2 hafta sonra amcamın vefatı üzerine çıkardığım bir daha takamadigim aksesuar. şuan öğretmenim yazın tekrar deldirmeyi düşünüyorum.
kadınlarda tatlı ve çekici duruyor aman aman wuuuh
taktıran arkadaş varsa mesaj atmasını rica diyorum. Merak ettiğim bir takım şeyler var. mesela kolay çıkartılabiliyor mu, çıkarınca iz kalıyor mu, iltihap falan kapar mı merak ediyorum.
akıl, akıl,
takıl...
bi süre sonra düşüyor . Sonra kokainci gibi geziyon ortalıkta . Ama güzel duruyor .
özellikle kızçelere ayrı bir hava katan güzel bir aksesuardır.

iran tipli kara ve kıllı erkek ağabeylerimize önerilmez. malesef bir de böyleleri var.
Kaşa takılan piercing. Spike'tan başka yaptırmayın.
kendimin de kullandığı hoş görünüme sahip olan piercing. sarkma falan oluyor diyorlar ama ben senelerdir kullanıyorum hiç öyle bir şey olmadı.
Çok hoşuma gidiyor fakat yaptırmaya bir türlü cesaret edemiyorum.
iğrençtir.
Yaptırmaya cesaret edemediğim piercing.
kaş piercinginden önce yapmanız gereken diğer piercinglerde vardır. tek başına bir halta benzemeyen piercing.
yaptırmayın. 2 sene taktım yaklaşık 2 sene önce çıkardım hala deliği duruyor. kapanmıyor kesinlikle. ölene kadar takarım derseniz bilemem.
düşüncemi yazayım; isteyen yaptırsın kafasında falan değilim, bak harbi söylüyorum kötü duruyor, buruna takılan şeyler falan onları yüzünüzde ilk gördüğüm zaman korkuyorum, zaten bir insan neden kaşını vs yüzünü deldirir ki?.
1 hafta zor dayandığım en son bana göre olmadığını anlayıp sikerim piercingini deyip bir hışımla çıkardığım dalgadır. Bunu nasıl takıyorsunuz ya? siz iyileşme süreci boyunca uyurken hiç mi sağınıza solunuza dönmüyorsunuz amk?
Bu arada kendimi övmek gibi olsun çok da yakışmıştı hee.
Kadınlarda çok güzel durduğunu düşünüyorum. Maskülen bir hava katıyor. Tabi her kadına da değil. Yakışanı var yakışmayanı var. Bende de bir tane var. inşallah yakışanındanımdır.
Bugün kaşına piercing taktıran yarın başka bir yerine taktırır...

Dövme gibi namussuz...
yaptırınca ne oluyor insana ne katıyor merak ettiğim şeydir. evet.
yüze yapılan,haram olan herşey yüzdeki nuru götürür. nur deyince kaş göz burun dudak bilmem ne güzelliği anlamayın. nur dediğimiz hadise, size bakılınca güvenilir imajını verir. ten rengi ile de alakası yok. ama insan anlar yanii nur yüzü. saygılar.
Benimde dudağım delikti çıkarınca iz bırakıyor hoş değil .bence kaş çok serseri duruyor.
yaptırırken hiç acımayan piercingdir. eğer iyi bir yerde yaptırılırsa ve düzgün bakımı yapılırsa hiç sorun çıkarmayacaktır. 1 yıl önce yaptırdım kendisiyle güzel bir ilişkimiz var.
Aşırı beğendiğim dört aydır kullandığım piercing. Ama kaşının dökülmesine neden oldu bölgesel olarak biraz üzdü bu durum beni maalesef.
Ayrıca Kullanan yazarlar bana yazabilir mi?