bugün

sen bana dört yıl ver, gör bak neler olacak insanının teyzesinin çocuğudur.

beceriksiz muhalefetin ak parti icraatlarını değersizleştirme yönündeki içi boş çabası. bunu diyen arkadaş ak partiden önce yaklaşık 80 yıl iktidarda kalan hükümetlerin aynı icraatı bir türlü yapmadığını unutuverir balık hafızasıyla. bunu deyince de derler ki "yıllar geçtikçe, ihtiyaç arttıkça elbette bir şeyler yapmak gerekir. rutin görevi icraat gibi göstermek yanlış."

ulan yapılmamış lan işte. koskoca urfa'da 2002'ye kadar toplam 4 tane ambulans varmış. şimdi 64 tane. o zamana kadar 4 ambulans mıymış ihtiyaç? aklın alıyor mu? * adam en doğal hakkı olduğu halde sıradan bir ilacı bedava alabilmek için milletvekili sokuyormuş araya.

böyle saçma muhalefet yapandan "bana dört yıl ver, gör" gibi saçma bir vaat desem vaat olmayan, tehditvari bir cümle çıkması da doğaldır tabi.

ne güzel lan. "ya sen bana güven, ver şu dört yılımı, valla her şey çok güzel olacak. hiç acımıcak."

kadını ilaçlı sodayı içmeye ikna etmeye çalışan nuri alço gibi mübarek.
2002 yılında Türkiye'deki araç sayısı: 8. 655 170
2013 yılında Türkiye'deki araç sayısı: 17.939.447
Günümüzde Türkiye'de muhtemelen 20 milyon civarı araç vardır.
Gördüğünüz gibi son 13 yılda araç sayısı yaklaşık %200 artmış. Alın size büyük bir başarı!
Peki benim ozaman 1 tane olan aracım şimdi 3 tane oldu mu? Olmadı.
Senin mantığına göre benim kayıp olan 2 aracımın peşine düşmem lazım. şartlar aynı sanıyorsun da!
Gördüğün gibi hiçbir şey yerinde saymıyor saplantılı arkadaşım. sayılar artıyor, tabi vergiler de artıyor.
2002 yılında 8 milyon araçtan alınan vergi ile 2015 yılında 20 milyon araçtan alınan vergi aynı değil mesela.
ötv'yi hiç katmayalım istersen.
Bu 20 milyon aracın benzininin mazotunun vergilerinden de bahsetmeyelim.
Adam gelmiş 64 tane ambulanstan bahsediyor.
Sırf Türkiye'deki internet vergileri, faturalı hatların vergileri, bütün cep telefonlarının telsiz kullanım ücretleri yeterli. Sadece mobil iletişim vergilerinden bahsediyorum. 70 milyonu aşkın hat sayısından bahsediyorum. Değil 64, 6400 tane ambulans alırsın. 2002 yılında bu kadar vergi imkanı var mıydı?
o da allah'ın insanıdır insanı. işsazı işsizin işsazsız.