bugün

beyaz çikolatalı mokası süper. olan kahvenin dünyasıdır.

sıtırbaks sıtırbaks diye ortalıkta gezinen çakma entel ergenlerin pek uğramadığı ve bu yüzdende daha çok sevdiğim mekanların başında yer alır. yerli malıdır.
kahve eşliğindeki sohbetlere olanak sağlayan sevilesi yer.
mocha sı tadından yenmez.
şimdi reklamlar! kendilerinden aldığım kahve filtresi gayet sağlam çıktı. öneririm.
çikolata olayına başka bir boyut getirmiş tükkan. bu işin arkasında da willy wonka'nın olduğuna eminim. birgün ani bir uğur dündar baskınıyla kendisini yakalamayı planlıyorum. bağımlısı oldum lan.
damla sakızlı kahvesine ölüp bittiğimdir. yok böyle tat.
eskiden iyidi güzeldi bir istanbulda bazı semtlerde vardı , bir kaç şehirde yine belli yerlerde.. şimdi her yerde oldu bir battal bey bir kahve dünyası , bedava versen gelmem sana..
en iyisi sanırım kabataşta olan mekandır. Artık neden en iyisi en cazibelisi en güzeli siz anladınız neyse efendim. Diğer kahve mekanlarının aksine içeri girdiğinizde buram buram çikolata kokar. Kahve çeşitlerini bir tık azaltsa çok rahat çikolata dünyası olarak isim değiştirebilecek mekandır keza mekanın kaşığı dahi çikolatadandır. Önceleri masaya oturur oturmaz önünüze çikolata kaplı kahve parçacıkları koyulurdu ama artık bu hoş ayrıcalığı kaldırmışlar bu konuda kınıyorum!

Diğerlerinden en büyük avantajı ise tabiki gençtürkcell şifresinin avantajıdır. Sırf bu yüzden selamsız sabahsız olduğum kişilere selam vermişligim pisligim be!
Not: gençtürkcell kullanın millet senin işine yaramasa yarın başkasına yarar.
kahveli dramadır. <5
birkac gun once zeytinburnu metro istasyonunda ikram ettikleri sicacik saleple icimin isinmasina vesile olan, tarafimca hanesine arti puan ekletmis firmadir.
3ü1 aradaları diğer 3ü1 aradalar kadar vasat ve kötü olan kahve firmasıdır.
filtre kahvesi hoştur. hoş da hesap fena oluyor be. elde mi öğütüyorsunuz mübarekler?
Milkshakei iğrenç olan yer.çilekten nefret ettim resmen.
Bi de arkadaşlarım buzlu bi şey içmişlerdi adı aklıma gelmiyor su an. Onlar da iğrençti. Ya kışın soğuk içecekleri güzel yapmıyorlar ya da gerçekten çok kötü.

Bi daha asla gidip de içmem. O gün verdiğimiz paraya acıdık resmen çünkü içeceklerin üçte birini bile bitiremedik. O kadar kötüydü.
karamelli macchiato'sunun pek fena olmadığı dükkan.
görsel
muz aromalı sıcak çikolatası ve çikolataları efsane lan dünya.
filtre kahvesi de içilesidir.
gitme sayım bir elin parmaklarını geçmediğinden diğer içecekler için bir şey diyemem.
Starbucks veya ona benzer diğer şirketler, birçok kişiye cazip gelebilir. Fakat, yerli bir rakibi olmalı. Kahve dünyası, bu yolda giden iyi bir marka. Ürünleri, kalitesi ya da çalışanlarının tartışmalı durumları olabilir, önemli olan kalitesini arttırmayı sağlamak. Eleştirmek ve iyi çalışmayanın elenmesini sağlamak.. Ama bu şartlar değiştiğinde, kaliteli bir dünya markamız da olabilir. 'Dinci sermaye' veya 'kemalist sermaye' tabiri, kaliteli bir markanın çıkması konusunda engel olmamız anlamına gelmez. Ayrıca doğuş holding, kahve dünyası'nda önemli bir pay sahibi. Daha nice kahve dünyası gibi markaların, dünyaya yayıldığı bir ülke olabiliriz umarım.
(bkz: kazıkçı bakkal)
Fabrikası, Esenyurt, Çorlu ve Kabataş'ta bulunan ve fabrika sınırları ve yakınlarında mis kokular aldığınız muhteşem yerlerden biri denilebilme lüksüne sahip mekan.
Bence eğer bu mekandaysanız değişik kahveler denemenize gerek yok klasiklerden vazgeçmeyin.
Portakalli bitter drajelerini yedigimin dunyasi. Yerim.
Niye bana demiyorsunuz: 1. Sütiş'in su böreği ne kadar nefismiş! 2. Kahve Dünyası ne güzel börekitas yapıyormuş! Bu utanç da bana yeter!

nur çintay. 03.03.2013 sabah gazetesi
aslında adı çikolata dünyası olmalıdır. kahveleri arasında neredeyse fark yok iken, tatlıları ve çikolata çeşitleri say say bitmez. öneri trüflü pastadır. %200 tatlıdır.
bir çay 3.50 lira, bi kahve 8 lira..
ayak üstü soyup soğana çeviren mekan..
starbucks a giderim, masaya otururum, self servis efendim derler, buraya giderim direk piyasaya hakim bir ifadeyle kasaya yönelirim masadan sipariş verin derler. en iyisi hiç bulaşmamak.

starbuks tan güzel ve ucuz kahve yapan mekan.