bugün

Ağzına sıçmayan iyi huylu erkeklerdir. Sonra vay efem niye boşanmalar çok fazla? her şey senin cinsel fantezilerindeki haşin erkekten mi ibaret prenses?
Ortak Motto;

(bkz: parasız adam yararsız adam)
kıro, kaba, özgüvensiz erkekler.
herhangi bir konu hakkında görüş bildirirken "bana ters" diyen erkekler. sen kimsin aq?
kendisini ilgilendirmeyen konular hakkında sürekli görüş bildiren erkekler, "bana ne" ya da "kime ne" diyemeyen erkekler.
giyimine kuşamına dikkat etmeyen erkekler. olm 15 yaşından sonra şu eşofmanı sadece spor yaparken ya da evde sineklenirken giyeceksiniz, büyümediniz mi hala?
kokan erkek, kıllı erkek, orantısız kilolu erkek.
kendini ezik gören erkek. kadının karşısında ezik durmayacaksın yiğidim, hipergami diye bir şey var.
Fakir erkektir.
Az konuşan ve parası olmayan erkeklerdir.
Her şeyi çok bilen ve fakat sohbet etmekle şikayet etmek arasındaki farkı bilmeyen, insanın enerjisini ruhunu sömüren narsist tipler.
Sizin fikrinizin ne önemi var vasat kezolar.
Pısırık erkekler ve güçsüz erkekler. Kadınlar, içgüdüsel olarak kendini koruyabilecek güçlü erkekleri tercih ederler.
Çok konuşan. Az öz konusun yeter. O kadar itici oluyor ki. Bir de israrcı olanlar. Aslinda bunlar her iki cinsiyet icin de gecerlidir.
cimri erkek tipidir. erkek ne kadar kötü, ne kadar tipsiz, ne kadar vurdumduymaz olursa olsun kadınlar tarafından beğenilir. ama cimri olursa, itici bulunur. erkeğin cimri olması, para her kapıyı açar sözünü de engellediği için sap olarak kalmasına neden olur.
özgüvensiz erkek net.
parası olmayan erkekleri belli bir noktadan sonra sevmemeye başlarlar.

lisede ünide falan erkeğin para mevzusu pek iplenmiyor ama kızlar evlenmeye yakın erkeği sorgulamaya başlıyor işi var mı yok mu, ne kadar maaş alıyor cart curt.

be mk kaşarı sorgulamadan sikiştin sikiştin evlenmeye gelince parası olsun efendi olsun, sadık olsun, sağlam işi olsun vs vs. hepiniz garanti peşindesiniz aq.

yukarıda biride anasının kuzusu olmasın baba parası yemesin yazmış. neye göre kime göre 50 yaşıma da gelsem fırsatım varsa anamın dizinin dibinden ayrılmam. baba parası yemekten kasıt nedir belki üniden yeni mezun olduk atanamadık belki evde sınava hazırlanıyoruz napalım? ha siz asgari ücrete burun kıvırmayacaksanız bize her yerde iş var hemen bugün başlarız sıkıntı yok. ama kelime oyunu yapmayın en az 6-7 bin alacak, sağlam bir işi olacak çünkü. pandemi falan özel sektörde patladı en garanti memur olsun.

bayılıyorum la sizin gibi insanlara sanki kendi hayatlarınız 4 4 lük aq milleti yargılıyorsunuz hepinizin süper yaşamları var çok güzel ayaklarınızın üstünde duruyorsunuz falan filan.
yavşak.
msalak.
karaktersiz .
bakımsız tipler
Şiddet yanlısı
Moron
Özgüvensiz
Tembel
Ana kuzusu
Pasaklı
Kişisel bakımdan uzak veya bakımın dozunu kaçıran dantelli erkekler.
önce en pislik olan taraflarımı gösterdiğim için nefret etmeleri normal.
Kaba
Yalakaci
Sorumsuz
Alakasız
Ben merkezci egoist tipler.
kaba saba, küfür etmeden konuşamayan tipler bir de yavşaklar afedersiniz.
parası olmayan, kendileri gibi ortada hic bir sorun yokken sorun cıkarmayan, sessiz sedasiz isine gücüne odaklanan, kız arkadaslarına hava atmak icin gösterecek kadar yakısıklı olmayan, insan gibi insan olan erkeklerdir.
dolayısıyla siktirsinler o pic erkek modeline gitsinler, bence hic üzülmeyin gensssler.
Parası olmayan erkeği sevmezler veya çalışmayan. iş bulunca aileniz bile tavır değiştiriyor. Çıta iyice yükseldi gibi ama zengin degilseniz hiçbir kadın kolay değildir çok uğraştırırlar Siz onu yatağa atana kadar.
Gay erkekleri sevmezler .
Nasıl mantık ama tam 500 IQ
Sigarayla poz veren erkek.
Telefonla poz veren erkek.
Cahil erkek.
Parasını veya arabasını göze sokmaya çalışıp bütün kızların ona bayıldığını sanan erkek.
Sosyal medya hesabında özlü söz paylaşan erkek.
Burçlarla ilgilenen erkek.
Atarlı pozlar veren erkek.
Geveze erkek.
Pasaklı erkek.
Sarı dişli erkek.
genel konusamam ama ben deger vermeyen, gonul almayi bilmeyen, instagram kullanan, sigara icen erkekleri sevmiyorum. istedigim gibi bulmak imkansiz biliyorum.
gusül abdestini almayı bilmeyen cuma namazına bile gitmeyen sol güruh sempatizanlarıdır. dikkat edin bekarlara kadın erkek solcuların geneli evde kalmıştır..
Duygusal,kadını yönlendirmeyen tipleri sevmezler.