bugün

kadınların da işine gelmektedir. emek yok zahmet yok zaten birçoğu anadan doğma güzel. amlarından su içiriyorlar bu yolla erkeklere.
ben şahsen süslenip kırıta kırıta gezen kızlara başımı çevirip bakmam bile. ne diye götünü kaldırayım abi.
17 aylık bebeden 85 yaşındaki nineye kadar sınır tanımadan sadece kadın gözüyle bakılmasından mütevellittir.
dünya kadar malın olacağına fındık kadar mamın olsun denmesinin temel nedenlerinden birisidir.
kadınları küçültücü bir kullanımdır. ne demekse artık. neyse;

böyle bir durumdan ancak tesettürle, islami esaslara uyarak kurtulabililer kadınlar. zaten tesettürün temelinde de bu vardır. kadını erişilmez ve kıymetli kılmak. tesettür derken günümüzde daracık elbileselerle fink atan başörtülülerin kastedilmediğini de belirtmek gerekir.
kapitalizmin hizmetindeki reklam sektörünün mottosudur. (bkz: sex sells)
ama maalesef, alan razı, satan razı, sattıran yani reklamcı da zengin olduğundan bir türlü çözülememiş sorundur.

bir de bu konuda kadınlardan çok erkeklerin seslerinin çıkması da ayrı bir ikilem. neredesiniz ey feministler?
Son dönemlerde özellikle yurtiçi reklamlarında kadın cinselliğini kullananlarda azalma eğilimi var. ancak halen yurtdışı kaynaklı Adriana'lı, Pamela'lı saçma salak reklamları görmeye devam ediyoruz. bir dönem ah'lamalı uh'lamalı şampuan reklamları, bunun yanında eti browninin iç gıcıklayan reklamı hala aklımızda yer ediyorsa bu cinselliğin ne kadar ileri seviyede etki ettiğini de reklam stratejisi açısından ortaya koyuyor. Kadının bir meta olarak kullanıldığında iki cins açısından da dikkat çekiyor olması ikinci bir etken gibi. Ancak kadını dikkat çekmek amacıyla bir yem olarak kullanan reklamcıları da kolaya kaçan reklamcılar olarak görmekteyim. Ya da "sanat için soyunurum" diyenler gibi "bu da bir stratejidir" deyip saygı duymak gerek.
artık bunun durdurulması gereken bir egomanyaklık.
kadınların da suçu vardır, aslında suç değil tercih. ama zorla oynatmıyorlar. parayı bulunca yapıyorlar onlar da.
yine kadınların son vereceği durumdur. kendi hemcinslerine ciddi şekilde ayar vermeleri gerekli. misal; hilal cebeci, esra-ceyda kardeşler gibi zekası yüksek hanımlara kol kanat germeliler. bunlar gibi gönüllü sex objelerine tepkisiz kalmamalılar. derhal femen örgütü ile işbirliği içerisine girmeliler. onlarda tepkilerini soyunarak yapıyorlar ama sizde soyunmadan yapın artık.
bu dünya da atları, köpekleri, diş fırçasını vb. şeyleri bile obje olarak görenler oldukça normal karşılanacak durumdur.
bazılarının hak ettiği durumdur. sohbet etmeyi bilmez, kültürsüzdür. ona göre dış görünüşü güzel olsun tamamdır. bizede seks objesi gözüyle bakmak kalıyor. ya ne olacaktı?
kadınların sexte oje olarak kullanılması diye okuduğum önerme. evet sex yapmayın kadınlarla, oturun dedikodu yapın, alışveriş yapın, dırdırını dinleyin ama sex yapmayın. başkaları becersin kadınları.
kızlık zarının kafada olduğunu sanan kadınların düştüğü durumdur.
şu satırları yazdığım andan kuşumun kalktığı ilk dönemlere kadar objektif bir gözle baktığımda abazanlık seviyemin düşük seviyelerde olduğuna yürekten inanıyorum.ama! aması var.kardeşim şimdi mini mi mini bir etek giymiş üstüne de göğüslerini belli eden bir body,kolsuz tişört vs. giymiş bir kıza 'ay ne tatlı bir kız ya maşallah nazar değmesin' diyen bir erkek getirin ben ömür boyu sekse tövbe ederim.tamam hepsi olmasa bile genç kızların büyük bir çoğunluğu seksi işte mına koyim.türk kızı güzel ve seksi.ben nabayım.harika şekilde tasarlanıp piyasaya salınan kızları görünce görür gözüm görmez oldu, bilir bilgim bilmez oldu ne yapabilirim!
kadınların seks objesi olarak görülmesi bütün reklamların içine serpilmiş durumda. ve bu reklamları dönen şirketlerin bazı yöneticileri ise kadın. ironinin çok büyük olduğu gerçeği yinede kadınların parayı sevdiği gerçeğinden üstün olmaması durumudur.
kuralları erkeklerin koyduğu bir dünyada, özellikle iş hayatında, kadın kendine yer edinebilmek için bazen dişiliğini kullanmak zorunda bırakılıyor. biraz da arz- talep meselesi aslında. kadını sex objesi haline getirip, metalaştıran gene erkek zihniyetidir. kadınlar sadece, erkeklerin koyduğu kurallara uyup, var olabilme mücadelesi veriyorlar. belki bir gün kadınlar, bir çok konuda daha çok söz sahibi olabilecek bir statü elde ederlerse, durum tersine dönebilir.
biraz da kadınların marifeti olan durum. bir çift evlenirken kız tarafı öyle şartlar sunuyorlar, öyle isteklerde bulunuyorlar ki sanırsın kızı satıyorlar. düğün masrafları ve eşya alımında zaten bir eşitlik yok bir de üstüne şu kadar altın, şu kadar bilezik...
abi madem seks objesi olmak istemiyorsun, şartlar eşit olacak o zaman. bir erkek kadını seks objesi olarak görmese bile bu isteklerden sonra der ki: "ben bu kadar masraf yaptım, arabaya da bineyim bari". demek istediğim şu adamın hiç niyeti olmasa bile bu kadar maddi istek karşısında bir alışveriş anlayışı oluşur.
not: yaptığım benzetme bazılarının zoruna gidecek ama gerçek bu.
sex to sex olan durum iki tarafta zevk alıyorsa olay bitmiştir ben de objeyim buyur yala hatun.
+ kadın?
- yok kullanmıyorum saol.
sadece kadınlar değil erkeklerinde seks objesi olduğu bir dünyada yaşıyoruz biscolata erkekleri çıktığında kadınların televizyona bakışları değişiyor birçok eş,sevgili bu yüzden ayrılmıştır rekabetin en üst düzeyde olduğu piyasalarda şirketlerin bu gibi şeyleri kullanmaları kadar doğal birşey yoktur.
kadın kendi cinselliğini, başta iş hayatı olmak üzere kendi ikbaline kullanıyorken karşı çıkılan nedir anlamadım. kadınlara tabanca dayayıp yapmıyorlar ya, alan memnun veren memnun herşey gayet profesyonelce yürüyor...

ne yani otoshow'daki spor arabaların yanında yarma gibi herifler mi dursaydı? yoo dostum, yoo. bu millet uyandı, böyle birşeye izin vermez.
erkeklerin seks objesi olarak kullanılmadığını gösteren durumdur. keşke tersi olsa da deneyimlesek.
tamamen müzik ve film sektöründe ki kadınların suçudur. kadınları sürekli sex arayışı içindeki varlıklar olarak gösterilmesi bizim insanımızında böyle düşünmesine sebep oluyor kanımca.
(bkz: almadan vermek allah a mahsustur)
Kadınların da içten içe memnun olduğu bir durum.

Evimizin kadını ol deyince de beni hizmetçi olarak mı görüyorsun davası oluyor.

Ama cinsel kimliklerini, dişiliklerini kullanarak itibar görmek de ayan beyan hoşlarına gidiyor.