bugün

Hoşlanmaları doğru ama devaminda bir boka yaramayan durumdur.
(bkz: nerde bu kadınlar)
ya da hoşlandıkları erkeklere gülerler.

edit: imla , uyarı üzerine.
erkekler de öyle.
Ben sana o gözle bakmıyorum ya denilen erkek tipidir.
(bkz: Piç olacaksın abicim)
+gıgıgıdı
-hihihi ay dur ferit bana bir şeyler oluyor.
+gıdıgıdı
-ay sen ne tatlısın öyle hihihiih
+gıdıgıdıgıdı
-senden çok hoşlanıyorum ferit.
+gıdıgıdı
-aşığım ferittt!
erkeklerin statik, dinamik, kinetik olan potansiyellerine göre güldürme katsayıları artar, yani demem odur ki aslında komik olan erkek değildir, komikliği sağlayan erkeğin görünüşü, duruşu, bakışı, statüsüdür. cem yılmaz ın yeni türk telekom reklamın da ki elemanın yakındığı gibi 'indir bakim naylon brandoyu' o yapsa gülmeyiz. o yüzden kadınlar kendilerini güldüren erkekler hoşlanır, doğrudur efendim.
bence yanlış önermedir. kadınlar hoşlandıkları erkeklere güler.
güzel bir yalandır.
ayrıca kendilerini ağlatan erkeklere aşık olurlar.
titreterek güldüren erkeklere taparlar.
yanlış önermedir, yani güldüreni evet beraber eğlenilecek insan olarak yanlarında taşırlar ama bu da aslında erkekleri kullanmanın farklı bir boyutudur. ya da ben saçmalamış da olabilirim. ama yanlış önermedir özetle.
hayır efenim, "deveyi diken kadını ... yaranır." sözünü baz alırsak kadınlar güldürenleri değil ağlatanları kapsama alanına alırlar.* * *
doğrudur. erkekler de bunun gayet farkındadırlar.
erkekler de kendilerini aldatan kadınlardan hoşlanırlar.
kadınlar kendilerini güldürmeye çalışıp da güldüremeyen erkeklerden nefret eder
"kadınlar kendilerini güldüren erkeklerden hoşlanır fakat kendilerini ağlatan erkeklere aşık olurlar." cümlesinin erkekleri umutlandıran bölümü işte.
kadınlar komik erkeklerle arkadaş olur. ciddi erkeklerle ise birlikte olur.
kadınlar hoşlandıkları erkeklere güler.
--spoiler--
biliyorum, çoğunuz iyi insanlarsınız. bu yüzden hep kötüler kazanıyor zaten.
birçok kötü, hatta alçak tanıdım. çoğu neşeli insanlardı. hiçbirinde çekingen bir ruh haline rastlamadım.
kötüler atak, iyiler pısırıktır.
etrafınıza bakın, en heyecan verici, en eğlenceli insanlar hep sahtekarlardır. hepsi paldır küldür konuşan, ağız dolusu gülen insanlardır. çünkü sahtekar, sempatik olmak zorundadır. iyinin böyle bir mecburiyeti yoktur. iyi, sıkıcıdır.
kadınlar "iyiler"e değil, güvenilmez erkeklere aşık olur bu yüzden. zaten aşk denen altüst oluşla ancak bir üçkağıtçı başa çıkabilir. aşkın tadını çıkaramaz iyiler. onlar sarılıp sessiz bir uzanmayı aşk zanneder. tekdüzedirler. yavaştırlar. kadınlar da dertlerini onlarla paylaşır ama gidip bir güvenilmezle sevişirler.
tutku kötülerin işidir.
--spoiler--

yılmaz erdoğan- hijyenik aşklar.
kadınlar kendilerini güldüren erkeklerden hoşlanır ancak ortamdaki melankolik cocukla birlikte olurlar.

okan bayülgenin beni güldüren ve hak verdiğim düşüncesidir.
iyi bakın kadın değidir o.
Mantıklı bir ifadedir. Sonuçta hiçbir kadın o kişiyle vakit geçirirken sus pus duran bir erkekten hoşlanmaz. Erkeğin onu belli seviyeler içerisinde eğlendirmesi, beraber birçok şeye gülebilmeleri lazımdır.
komik erkek avuntusu...
güldürmek var güldürmek var. şebeklikle komiklik arasındaki ince çizginin dışına taşmamak kaydıyla memo gibi iddia ediyorum bir kızın gönlünü çelmek kolaydır.