bugün

kadınlar başkalarını güldüren erkeklerden nefret eder.
(bkz: ibneler kendilerini yalatan ibnelerden hoşlanır)
hadi canım sende dedirten önerme. *
kadınlar kendilerine yediren erkeklerden hoşlanır olmasını düşündügüm cümle öbegi. * *
kadınlar ile ilgili tüm genellemeler yanlıştır. garip mahlukat, yaratık...

üç yıl sonra gelen edit : canım hepsine dememişizdir *
(bkz: tarihteki buyuk yalanlar)

gül, gül nereye kadar kardeşim ya! türk kadını dram sever azıcık ayı sever afedersiniz.
(bkz: kadınlar kendilerini güldüren erkeklere boşalır)
hiç alakası yok. en fazla ilgisini çekersiniz şaklabanlık yaparak sonra da kıçınıza tekmeyi yersiniz. o atmadan siz atın efendim.
kadınlar kendilerini güldürürken düşündürten erkeklere bayılır. mesela şimdi birgün, arkadaşım dedi ki, "abi senin yazdığın bilmem neyi kız arkadaşa okuttum, kız benle sevişecekti normalde, abi bi baktım telefondan senin numarayı aldığı gibi kaçarak evden çıktı, ne pis adammışsın sen"; bunun üzerine dedim ki ona "yaaa yaaaa"... işte güldürürken düşündürtmek böyle bir şey, öpüyorum kendimi burada ve hepinize kır çiçekleri atıyorum, telefon çaldı arkadaş geliyor görüşürüz.
(bkz: rabbim sen nelere kadirsin)
(bkz: akıllı ol)
(bkz: yok öyle bişey)
(bkz: bi siktir git)
muhtemelen bir çirkin bir sapın uydurduğu mit.
son derece doğru önermedir. çok hoşlanırlar ama başkalarıyla beraber olurlar.
güldüren erkeklerden hoşlandıklarını bilmem ama kendisini becermeyen ya da beceremeyen erkeklerden bir süre sonra hoşlanmadıklarından eminim.
yanlış anlaşılmasın;

(bkz: hoşlanır ama vermez)
- ya işte öyle sonra bıdı bıdı bıdı bıdı bıdıııı....
+ hahahahhahahah zuhahahahah
- bir de kalkıp löpçük demesin mi?
+ ehehehehehehehehehe. ay dur ölecem şimdi gülmekten. ne komik adamsın sen öyle.
- yaa öyleyimdir. neyse güldük, eğlendik. hadi artık sevişme olayına girelim.
+ ne diyosun sen be palyaço?
- ama sözlük...
+ sıçtırma sözlüğüne sapık.
- yine yedin lan beni sözlük!
Kadınlar kendilerini güldüren erkeklerden hoşlanmazlar. işin doğrusu budur. Hoşlanıyor gibi gözüküp, erkeğin yaptığı maymunluklara için için gülerler.
cem yılmaz, "yok öyle bir şey, olsa ben ekmek yerdim ordan" demiştir, kendisine inanıyor güveniyoruz.

not: arog u heyecan ile bekliyoruz, salak amerikalıların, ipod kuyurguna girdigi heyecan ile bekliyoruz, kendisinden bir sonraki serüvenin ismini, roga koymasını bekliyoruz.
(bkz: kadınlar yerine göre davranan erkekten hoşlanır)
evet hoslanıyoruz ama hos ve bos olandan degil,yerinde ve zekice espiri yapıp beynini bacak arasında degil kafasında tasıyandan.
doğrusu "kadınlar güldürürken düşündüren erkeklerden hoşlanır" olması gereken önermedir.

şu trajik olaya kulak verelim:

hatun kişi- faruk biliyor musun biz mehmet'le çıkmaya başladık.
faruk- ama nasıl olur ben seni çok güldürüyordum...
hatun kişi- hahah... ne alakası var yaa!.. bak hala güldürüyorsun beni allah iyiliğini versin e mi!
kendini komik sanan erkeklerin kadınlar hakkında yaptığı basit bir genellemedir.
yanlış bir yargıdır doğrusu kadınlar kendilerini güldüren erkelerle eğlenir olmalıdır.
kadınlar kendilerini güldüren erkeklerden hoşlanırlar ben kendimi güldürüyorum o zaman kadınlar benden hoşlanır diyerek kapatılması gereken konu.*
%100 katıldığım, doğruluğu su götürmez olan önermedir. sadece yakışıklı ve soğuk bir erkek çekici olmaz ama esprili erkek, ilgiyi üzerine her şekilde çektiği ve güldürebildiği için sevilir. mesela cem yılmaz çok yakışıklı olmamasına rağmen * ben onu çok yakışıklı buluyorum. sanırım beni güldürebilmesinden dolayı kendisini çekici buluyorum. bir tane arkadaşım vardı. yakışıklılıkla alakası yoktu ama beni acayip güldürüyordu ve bir ara ona aşık olacaktım nerdeyse. sonra "yok yok o senin arkadaşın bebiş yapma böle şeyler" dedim kendime. güldürüyor diye yanaşıp en iyi arkadaşımı kaybedecektim nerdeyse. *
kısacası efendim... güldüren, hayatın içinden komik ayrıntılar yakalayabilen erkek -yüksek ihtimalle- zeki olduğu için evlenilesi erkek modeli bu gruptan çıkar. * *
-gıdıklama kamil vermicem sana
+hadi ya..
doğru bir önermedir. ama kendilerini güldürüp düşündüren erkeklerden hoşlanmazlar.
güzel, son derece neşeli bir günün ardından,
-bak habere, şakalaşırken hamile kalmış kız.
+ha-ha...
(2dk sonra jeton düşer)
+işim var vacip* gitmem gerek, acil işim çıktı. *