bugün

vajina müdürüne göre kadının toplum içinde(kalabalık ortamda) atması ahlaksız olan eylem.

Everybody loves laugh, Bülent aren't.
Küçüklüğümde öğle vaktinde, bizim evin üçüncü katında kanepede uzanıyordum. Taki o garip ses beni uyandırana kadar. Bi alt kattan her on saniyede bir, Tabiri caizse tıpkı hindi sesine benzeyen gulu gulu gibi sesler gelmeye başladı. Ama ne kadar da hindi sesine benziyor anlatamam. Sonra biraz sese yoğunlaşınca alt kattaki kadınların toplu halde kahkaha attıklarını anladım.
en orijinallerinin yeşilçamda görüleceği bir gerçektir.
onların da en orjinali hülya kocyigittir.
atıldığını duyduğunuz şehir, orası çok daha güzel bir yerdir.
görsel

Mutlu evlerin, mutlu sofraların, mutlu çocukların sebebidir.

Kahkaha atan kadınlar candır.
Mucize gibidir.
Kimyası, enerjisi yüksek minnoşlardır.

Kasmaz, germez, gerilmez, içinden geldiğinde basar kahkahayı, dünya umurunda olmaz.
gülünce gözlerinin içi gülüyor şarkısı anımsanır:

https://www.youtube.com/watch?v=JQDm8vp1v28
Şimdi sözlük kezoları kendini ispat için kahkaha atıp başlığa yükler. ilgi açlığı dinmiyor lan.
Duyulduğu an bülent arınç akıllara gelir.
Güzel kahkaha atan kadınlar cezbedici. Dönüp bakmadan geçemiyorum *
ben masumca gülen kızların o gülucüğüne hele gamzesine gömün beni. ama kahve dibeği gibi fak fak ya da beygir kişner gibi gülenlerden nefret ediyorum. kızların nazenin yapısına ters birşey naif olacak çıtkırıldım olacak gözleriyle gülecek gerisi hikaye.
Dünyanın en güzel sesidir. Kadınlar, kadınlarımız hep gülsün, her yerde gülsün.
iç gıcıklayıcı ses.
su sesi
para sesi
kadın sesi.
iğrenç.
Kahkahanın kadını erkeği mi olur? Yani kahkaha kadının olunca neden ayrı bir anlamı oluyor? Komik bir durum karşısında verilen tepki makul sınırlardaysa herkes için güzel. Ancak çok güzel hareketleri izleyip. Aşkım götün mü büyümüş dediklerinde, kahkaha atıp kendini yere vuranları benim kaldırıp yere vurasım geliyor. Otobüsün sokağın ortasında topluma saygısızlık niteliğinde kendini yırtarak en saçma şeylere dakikada iki kez kahkaha atan insan türünü de bu gruba dahil edelim. Neden dikkat çekme kendinizi gösterme çabasındasınız? Asil bir gülüş sergilemek herkesin karı değildir.
(bkz: cennet)

Bu ülkede kadınların hâlâ mutlu olabilmesi ne kadar güzel.

Not: ne sapıksınız lan! Ben ne diyorum, siz ne diyorsunuz?
3 kahkaha 1 pirzola yerine geçer.
Benim freud'u anında şaha kaldıran seksi oluşum.

Not: neşeli kızlar eqlesin ❤️
Gülene değil güldürene bakmak lazım.
Hayattır ama yeri ve zamanı olabilir barzolar arasında atmasın.