bugün

(bkz: ikizler) çok zararsızız.
Erkeğin bi boka yaramaz beynini yönetebilecek en iyi burç aslandır.
Aslandır. Erkekte aslansa (bkz: ben). Çok tutkulu olur ilişkileri ki burda cinsellikten bahsetmiyorum hemen fesatlaşmayalım.
ideal bir kadın olduğuma göre dolayısıyla koç burcu da bir kadın için en ideal burçtur.
Oğlak,çalışkandır.
akreptir.

hatta bir tık üstü için, (bkz: yükseleni akrep olan akrep burcu kadını).

yani biz eheh.
kesinlikle yay değildir. özgürlüğümüze düşkünlüğümüz ve kendi fikirlerimize olan bağlılığımız sürekli bencillik ile karıştırılıyor. kendini beğenmiş olarak görülüyoruz. bunları kaldıramayacak kadınlar yay erkeklerinden uzak durmalıdır.
(bkz: sahte bilim) konu kilit. forum iptal.
Balık burcu kadını.. kanatları eksik..
Koc burcudur. Gucludur, ayaklari uzerinde durur. Duygusal olarak kolay yipranmaz. Aurasi yuksektir ve karsisindaki insani kolay etkiler.
Su grubu kızları candır. Balık veya akrep.
Anaçlık ve Çocuksuluk bir arada olsun diyorsanız yengeç kadını.
Balık tabi kiii.
her burcun ideal burcu farklıdır. Bunu kadınlar için ya da erkekler için sınıflandırmak saçma olacaktır.
ideal bir burç yok. ikizler çok konuşur. Balık çok duygusal olur. Aslan desen burnu havada.
Hannanın hamı burcu.
Ben çok güzel koç burcu bir hatun bulsam alıp nikahı basacağım da bana gelenlerin çoğu başaktı. Başak ideal olsa evlenirdik.

Ideal kadın;iddiallı kadındır burcu da öyle olmalıdır.
Kova değil. Kendimden biliyorum.
aslandır bence kendimden biliyorum.
Basak, akrep, ve kova.

Lanet olasica yengec erkegi bildirdi.
başak, yengeç ve balık olmayan burçlardır. zaten kadınlar doğaları gereği duygusal varlıklar ee bu 3 burçta on kat fazla duygusallık mevcut. bünye kaldırmıyor sonra. yazık..
nefes alsın yeter burcu. ya burcunu ne yapacaksınız geçin o işi. insan insandır.
sadakat açısından aslan.
Aslan olmasında ne olursa olsun.
Cevap veriyorum:

Yaramın kafası.

Tşk.