bugün

... "Shakespeare değil şeyh pir'dir o"...
http://www.youtube.com/watch?v=ZLuymMVEqMg
general kritoris' i yedirmeyiz.
beni yunan veterinerlerine emanet edin.
beyler adama küfredip duruyorsunuz ama konuşmaları Nollywood filmleri gibi tüm dünyada dinleniyor..

oldukça ilginç tespitleri olan bir insandır ayrıca.
"kurtuluş savaşında keşke yunan galip gelseydi"

bu sözü unutmayalım. siyasal islamın zihniyetini başka türlü çözemeyiz.
o fesin altında bi zikir var ve zikirler kurşun işlemez...
görsel
Olgunluğun en bâriz göstergesi, dedikodu ve iftirâya tahammüldür. Bu olgunlukta birinci basamak; dedikodu ve iftirâya muttalî olunduğu nisbette ve sükûnetle cevap vermekle iktifâdır. ikinci basamak, böyle bir dedikodu ve iftirâya sevinmek, üçüncü basamak ise, kendi nâmına sevinirken, dedikoducu ve iftirâcı hesâbına üzülmektir. Bu üzüntü, sevince gâlip değilse, olgunluk yine de eksik demektir. Bu olgunlukta zirve ise, iftirâya cevap vermeksizin tahammül ve sevinmeden istiğfardır. Zîrâ dedikodu (gıybet) ve iftirâ olmasa günâh yükünü taşıyabilecek olan sırt nâdirdir.
ingiliz ajanı olduğunu söylemiştir.
son sözlerinden birisi kemalistler benim cenazeme gelmesinler söylemiyle ölürken bile dik duruş sergilemiştir kadir abimiz..
dedem konstantinle büyükannem leona teyze çocuklarıymış, annem söylemişti. annemin de gerçek adı francesca babamın ki leon.
adamsın adamın adamlığın vücut bulmuş halisin. allah rahmet eylesin..

görsel
görsel
Ölmeden 1 sene evvel:”Ahiret hayatı hakkında fikri olmayan adamın salatalıktan farkı yoktur,koy ineğin yanına.” Demiştir.
Yunan olmaktan aldığım tadı hiçbir şeyden almadım. Belki yobazlık... Yok lan yok, yunanlık daha güzel.
(bkz: ingiliz casusunun itirafları)
Yunanistan benim anavatanımdır. 9 Eylül için çok üzülmüşümdür hep. Yunanlarla vuruşmaya bayılıyorum.

Ben vatan haini bir o çocuğuyum.

Yobazlık bu hayatta sahip olabildiğin tek şeydir.

Fes takmazsan gerçek bir neo-osmanlıcı olamazsın.

Kemalizm beni it gibi korkutmaktadır.

Atatürk'ten nefret etme nedenim, benim gibi örümcek beyinlilere ayarın Allahını vermesiydi.

Batıya kafir derim ama götüm sıkışınca oraya kaçarım çünkü şeriatçı iki yüzlülüğü bunu gerektirir. Ey neo şeriatçılar! Bunu kulağınıza küpe edinin.

Türklükten çekindiğim kadar hiçbir şeyden çekinmedim.. Vs.
adamlığın vücut bulmuş halisin. allah rahmet eylesin..

görsel
görsel
görsel
kalitenin adamlığın vücut bulmuş halisin. allah rahmet eylesin..

görsel
Ben fesli manyak bir yunanın tekiyim. Türkiye'deki yunan artıklarını da yanıma çekerim.
"sos fıstık olsun mu".
"çüüüüüüşşşşş".