bugün

bu kadın böyle bi deyişik böyle bi alıp bağra sokulası ama inceden bi korkulası tarafı da var. ünlü olmasa da okuldan falan arkadaş olsaydık aslında kesin önce çok iyi anlaşır sonra küserdik. en son da aslında küs olduğumuza pişman olup hiç itiraf etmezdik. tam kanka olmalık yani.
Sesi cennetten gelen kadın.
sesine şiir yazmaya kalksam şiir anlamını kaybeder duruşuna iltifat etsem kelimeler çıkmaz dilimden yere koysam deprem göğe koysam fırtına sebebidir sesinin tınısı. iyi ki varsın iyi ki kulağıma değebiliyorsun seni yaratana inanmamayanlara güzel sesinden bir kuple dinleme fırsatı bahşet de kendilerine gelsin arkadaşlar.
Sesi insani alip goturen cinsten.
Barboros Hayrettin Paşa'nın manevi kızıymış duyduğum kadarıyla.
seni seviyorum diye şarkısı olan sanatçıdır. tamam pek duymadığım söz ama kimsenin ağzına seninki kadar yakışmadı.
mükemmel sesli sanatçı. böyle deniz özbey gibi çocuksu ama daha farklı bir ses tonu vardır. insanın içine işler.
neden adlı parçası bunalımdan bunalıma sokan gece dinlemelik acayip dinlendirici sese sahip olan ses sanatçısı.
"burada yaralı biri var" isimli şarkısıyla beni hipnoz edebilen sanatçı.

https://www.youtube.com/watch?v=jZYOJ8OE8VM
türk değilmiş, seviyordum sevmekten vazgeçtim. sürülmeli.
Gecelerime ışık tutan sanatçıdır. Öyle zarif bir ses tonu var ki, en hırçın anlarımda bile beni dizginlemeyi başarıyor. Ayrıca yazıları da çok güzel. Yazılarını takip edebilmek için (bkz: ot dergi)
Hoş sesli kadın.
gidersen, leyla ve seni seviyorum şarkıları güzeldir.
saf temiz ve gercekten muzik yapan insan hala dinlememis olan varsa israrla onerilir.
Seni seviyorum adlı şarkısı ile tanımış olduğum sanatçı. Gerçekten kaliteli şarkı yapıyor.
Kendine zaman ver sarkisini cok severim sesi kadife gibidir.
iyi müzik yapan sanatçı.o yüzden popüler değil.
sesine aşık olunası sanatçı, birsen tezer gibi duru güçlü bir ses.
'Gidersen' parçasına hasta olduğum..
Dinlendirici sese sahip bir sanatçı. Ayrıca Ot dergisinde yazar.
Gerçekten Var Mı Melekler
Kırlangıç Kanatlarında
Söylenmiş Yalanlar Verilmiş Sözler Ardında
Gerçekten Var Mı Melekler
Kırlangıç Kanatlarında
Kaytanmış Bıyıklar Büyümezmiş Çocuklar Aslında
Bugün Yine Böyle
Belki Yarın Olsa Değişir
Belki Hayallerle Beklenir Sevilir Ama Bugün Öyle Değil.
Bugün kabak koyunda mini konser verecek hatun.
ÇiRKiN HATUN. ama sesi güzel. zaten hep öyle olur. joss stone hariç. o benim tanrım.

--spoiler--
--spoiler--
--spoiler--
--spoiler--

http://images.fanpop.com/...tone-329594_1280_1024.jpg

--spoiler--
körebe, tesaduf, neden sarkilarindaki sesine, soyleyisine, yorumuna hayran oldugum sarkici.
Gidersen bana da bir dengini yolla.
harika bir ses. bir o kadar da hoş kadın.