bugün

muhtemelen yüksek ökçeli ayakkabıların üzerinde yükselen bacaklarının büyükçe bir bölümünü açıkta bırakan mini mini hemi de yırtmaçlı eteğinin altındakini her daim etrafındaki erkeklere hissettirerekten ve yükselmesini sağlayabilecek makamdakine benim için herşey mübah evli olmamı dert etme sen mesajı da veriyordur.
genel müdür olma potansiyelini sürekli elinde tutan elemandır.

(bkz: sekreterdim vere vere müdür oldum)
hırsından 10 karış ince topluklu ayakkabısının ayağına ettirdiği zulümü bile göze alan kadındır.daha neler neler göze almazki bu*
(bkz: en sevilen çalışan)
ihtiraslı pezevenklere pabuç bırakmamıştır. aferin kız.
ofiste sevgili bulurken, hiyerarşiye göre en üstten altlara kadar şansını deneyecek kaltaktır. durduğu noktada kendisini yavaş yavaş toplayarak sadece sevgilisine ihtiraslı görünecektir. yani bu kaltağı kafasına takanlar için iş işten çoktan geçmiş olacaktır. bu tip kaltaklar için az daha okuyup üst düzey yönetici olunmalıdır. bol şanslar.
(bkz: olsa da yesek)
kaltaklık makamının gerektirdiği tüm sıfatları bünyesinde barındırır bu kadın. fitnelik fesatlık var, işine gelmeyince demogoji var, ajitasyon var, edepsizlik var, gözüne kestirdiği erkeklere yavşama da var. ohh daha ne olsun? ama kara kaplı defterime yazdım ben seni. kindar olmayan beni bile kindar yaptın adi kaltak.
iş ortamında kevaşe, evde maskülen, mutfakta: ''dışardan söyleyelimci'', yatakta kocasına hariç muamelesi iyi bağyandır.
iş yerlerinde kadın görünce aklı başından giden p.. erkekler olduğu sürece, onların komplementeri olarak var olacak tiptir.
(bkz: orospu olacaksan da okumuş orospu ol)
yanlız, etraftaki tüm çalışanlar bunun farkındayken genel müdürlerin bu durumun farkında olmaması tuzla biberdir..
o olmasa şımarık, işgüzar, politik bir yarım akıllı mutlaka olur.

(bkz: olmazsa olmazlar)
(bkz: skyler white)
(bkz: yine birşeyler peşinde)
benden uzak allaha yakın olsundur.
brazzersdeki karılara benzetiyorum ben bunları.
çekilmezlerdir.
genelde salak olurlar. şaşmaz.
kısa yoldan kariyer yapmak istiyordur. mümkünse iş değiştirmenizi tavsiye ederim. değilse bulaşmayın.
Hedefimiz .
Hiçbir şey öğretilmemesi gereken kaltak.

Bunlar ilk önce saf, sevimli, yardımsever ayaklarına yatarlar, sanırsınız ki normal bir insan. Halbuki John Carpenter'ın They Live filmindeki uzaylılar gibi şeytani yönlerini insan görünümü altında saklar bunlar. Siz de arkadaş, dost oldum (veya dobra olalım sikecem bunu ben) ayaklarıyla öğrenme taleplerine, sorularına cevap verirsiniz.

Aslaaaaaaa! Çünkü bu kaltak Sonra napar? Sizden öğrendiği bilgilerle sizin başınıza aslan kesilir, artık sizi kullanmıştır ve sırada sizi ezme aşaması, patrona yalaklanma safhasıdır. Kraldan çok kralcı geçinir, dağdan gelip bağdakini kovmaya kalkar, terör estirmeye çalışır.

O yüzden, ay ben bunu bilmiyorum, ay sen tecrübelisin öğretir misin yaklaşımlarına hahayt çekin, haddini bildirin, bacakların ne çarpık öyle, ağaç gövdesi gibi yumru yumru diyerek dişlek ağızlı suratına haddini bildirin. Bacaklarını açmasına aldanmayın, her sabah evden 31'inizi çekmiş çıkın ki ofiste şeyiniz kalkıp zayıf kalmayasınız.
görsel
bunun en kart modeli bu sene beni buldu, Allahım karı resmen kendini benimle yarıştırıyor ve alakalı alakasız her konuyu sorun haline getirip beni germeye çalışıyor. bi sorun olduğu izlenimini verip toplantılar yapılınca da ya konuyla alakalı tek laf etmiyor ya da toplantıya katılmıyor.
ayrıca (bkz: çok toplantı yapılan işyerinde az iş yapılması)
egolu orospular özetlemek gerekirse herkesi her şeyi aşağılayabileceğine inanan okumuş cahiller. dönüp seni anan baban hiç dövmemiş herhalde deyip bir tane çakası geliyor insanın.