bugün

4 te 4 yaparak bir ay sonra mezun olacağıma inandığım, insanı öğretmenlikten soğutan bölüm.Harçlar bir yandan, aile bireylerine laf anlatamamak bir yandan( bu nasıl bir bölüm sorulardan bıkarlar genelde iölpzedeler). normal açıköğretimlilerle aynı kefeye konup sanki 95 ingilzice netiyle gelen bizler değilmişiz gibi 2.sınıf insan muamelesi yapılan, öğrencilerine yurt, sağlık, her şeyi geçtim öğrencilerinin okulun yemekhanesinde yemek yemesini bile engelleyen, biran evvel kapanır inşallah dediğim Anadolu Üniversitesi geçim kaynağı.
insanın okuduğuna okuyacağına pişman olacağı kesin olan bölümdür.Anadolu üniversitesinin ek gelir amacıyla açtığı bölümdür(ne ihtiyacı varsa artıkın).harç olarak tıptan bile fazla para isteyen ama dönüt olarak sadece kampüste 5dk volta atmaya izin verecek hadde gelen bölümdür. normal öğrenci muamelesini geçtik,bu bölümdeki öğrencileri, su ürünleri yada ev ekonomisi bölümünde okuyan diğer açıköğretimli kardeşlerimizden bile (!) aşağıda gören bölümdür.. harcı alırken iyi imkanlardan faydalanalım be hocam deyince "naah alırsınız imkanı falan" diyen bölüm. araba çarptı mesela 2 hafta yoğun bakımda kaldın okula gelemedin ilk iki seneki süreçte, "öl banane, çarpmasaydı araba falan, gelseydin topal topal" diyen bölüm. hastane raporu falan kabul etmiyo zira.

geçme notu yetmişse ben nasıl geçeyim
iki günde altı dersi nasıl vereyim
bu ayıbı hanemden ben nasıl sileyim
jeremy harmer senin ananı skeyim
anadolu üniversitesinin insanı bunalıma sokan, yarım puanla bile tek dersten bırakıp yılları çalan, bununla da yetinmeyip harçlar sayesinde cepteki paraları da alıp götüren, çevredekilerin nasıl okul bu yahu, okula gitmeden nasıl okuyorsunuz siz gibi sorularına maruz kalınmasına sebep olan, anlatılsa da sistemi kafa karıştıran, bir türlü anlaşılamayan bir bölümüdür.
an itibariyle okumayı sürdürdüğüm bölümdür. edindiğim bilgilere göre eğitim binası iki eylül kampüsüne taşınarak öğrencilerini bir nebze daha domaldan bölümdür. 69.4 ile kalınır mı lan .
anüs kaslarının aşırı zorlanmasıyla alınan yüksek öss puanına rağmen, soranlardaki 'açıköğretim fakültesi mi? hmmmm :/' ifadesinden asla ve asla kurtulamayacağınız, alttan bir tane ders bırakmamış olsanız bile son senedeki staj uygulamasında yaşattığı sıkıntıları, uğrattığı haksızlıkları, puanlamadaki usulsüzlükleriyle nefret edeceğiniz bölüm. daha düşük netlerle fen edebiyat fakültesi mezunlarının atama önceliğinde sizden önce geldiğinden ve devlet hazinesine gitse ülkede tam bir ekonomik refah yaşatacak deve yükü harçlarından bahsetmiyorum bile.
ilk iki senesinin oynaya zıplaya geçildiği ama son senede ilk iki senenin acısını çok fena halde çıkaran anadolu üniversitesi bölümüdür.
açılımı için;
(bkz: ingilizce öğretmenliği lisans programı)
hatrı sayılır bir hoccamızın ''sizden neredeyse imkansızı istitorlar '' dediği bölümdür
o kadar entryden sonra bile tam adını öğrenemediğimiz bölümdür. google sayesinde öğrenmiş bulunuyorum ki bölümün adı "ingilizce öğretmenliği lisan programı"ymış.
(bkz: bunlar babadan oğula nesil herhalde)
(bkz: tuu orospu çocukları)

sonunda bitti amına kodugum okulu. *
amk iölp denilesi bölüm.
öğrencilerinin ekserisinin facebook profillerinde eğitim gördükleri okulda okudukları yalanını uydurdukları bölümdür. açıköğretim yazınca sizi iplemiyorlar mı tatlılarım?
kapatılmıştır, önümüzdeki seneden itibaren öğrenci alınmayacak olan bölümdür.
ikinci sınıf gramer ve ileri okuma ve yazma becerileri final sınavını kim hazırladıysa o adama ya da adamlara sözlüğün kafası girsin dediğim bölümdür.