bugün

bulan bana da haber versin. Ayrica capkinlikla erkek olunacak diye bi kayit kuyt yok su algiyi silin beyninizden.
içkisi yoksa sıkıcı olması fazlasıyla muhtemeldir, ben almayayım...
eğer baba değilse sıkıcıdır. kızların kaçtığı tiptir.
(bkz: kedidir kedi)
ÖTV KDV ve dahasına maruz kalmış erkektir. Artık normaldir. Oh iyiyiz kızlar iyiyiz.
zamanında yeteri kadar doymuş erkektir ***
fakirdir.
bekar hayatında, içkisi sigarası kumarı çapkınlığı olmayan erkek odun gibi biri olmalı(kumar hariç) veya nefes aldığı için yaşamış sayılan insan.

bu erkekler 40 ın dan sonra azarlar ve bunu hoyratça-acemice yaparlar, insan ı canından bezdirirler.
çünkü; yaşayamamış-yaşamamış ve bu arzular bir gün patlar.

evlilik için, hiç tavsiye edilmez.
evlenilecek erkek adayıdır ama ekseriyetle bekar topluluğun başını çekerler.
fakir erkektir.
içki sigara zamlandı, ikisini de kullanabiliyosa baya mal varlığı var demektir.
bu teze göre de bu başlıktaki erkek fakirdir.

tabi, saaade sade baana gel de denilesidir.
genelevde küfür yiyen erkektir. bir anımı anlatayım

Yaş 18 sularında iken içkisi sigarası kumarı çapkınlığı olmayan, hatta namaz kılan arkadaşla geneleve gidilir. ama bu arkadaşın ayağında topuklu sivri burunlu otobüs şöförlerinin vazgeçilmezi ayakkabılar vardır. üstüne üstelik canım arkadaşım ayakkabınında topuğuna basmaktadır. derken az biraz önde giden arkadaşıma, bacaklarını açmış bahçe karo taşına aturmuş bir orta yaşlarda kadın seslenir.
kadın-aslanım gel hele şöyle yanıma
arkadaşım- yok ya benim öyle şeylerle işim olmaz
kadın- ne götünü siktirmeye geldin ulan o zaman
ve kopma zamanı.
geçmişte düzgün erkek, şimdilerde;

"adam mı o ya?!" kişisi.
ağır şakirttir.
son iki kelimedir.
bi boka yaramaz bunu alacağına kedi al daha iyidir.
boşa yaşamış erkektir. bi gün hastanede neyden öleceğini bilmeden geberip gidecektir.
not: kumara ben de karşıyım.
(bkz: olsa da olur olmasa da)

sebepleri bende saklı ancak gençleri bu konuda eğitebilirim.
Tam bir aile babasi olacak tiptir. ama kizlar boylesine bakmazlar.
(bkz: evlenilecek erkek)
kızların peşinden koştuğu erkek tipidir. kendimden biliyorum.
evde kalanlar için ideal koca adayı. düşünsene saati saatine evde, sarhoş gelmiyor asla, sabaha kadar beklemiyorsunuz sonuna kadar güveniyorsunuz.

fakat,
bu adam ya çirkindir, ya fakirdir, yada aşıktır.
Henüz doğmamıştır.
benim lan. içki-sigara yok-kız arkadaşım yok-bar disko ya da pavyona gitmiyorum.

bulunabilecek erkek.
kadınlar tarafından odun, sıkıcı, duygusuz ayı gibi sıfatlara sahip olacak erkektir.
evet bu benim. lakin hiçte öyle kapanın elinde kalan bir durumum yok. hatta durumum yok. bildiğim tek şey kızların gerçekten çakal tiplerden hoşlanmaları. aldatacak, güvensiz olacak, her gece sarhoş olacak. türk kızlarına öylesi yarıyor. bu tiplerle takılıp takılıp daha sonra iş evlenmeye gelince hemen efendi tipleri kafesleyip keyfine devam etmek istiyorlar. yemezler güzelim.