bugün

fetocu diyorlar ya bi gülme krizi geliyor. ulan mademki fetocular akp önüne çıkan taşı orada mı bırakır elinden gelen her yolu dener. ki referandum çalışmaları sırasında kesilen elektrikleri, kapatılan yolları da çok iyi biliyoruz. zaten ülkede yargı diye bir şey yok her kurum partizanlaşmış akşener'in tek yanlışını görseler zaten kodese çakarlar merak etmeyin. hayır madem bu parti çakalların dediği gibi, sanırsınız hepsi analist %0,01 oy alamaz diyorsunuz eee niye bu kadar hırlıyorsunuz kardeşim zaten oy alamayacak. umursamayın bakın reisinize adam adını bi kere bile anmadı sanki yokmuş gibi onun gibi davranın. ee adam işini biliyor bulaşmayacağı insanı da iyi tanıyor.
dersimli kemal kadar bile nato'ya tepki gösteremeyen parti.
Hangi çizgi filmden fırladığı merak konusu olan hanım hanımcık cici parti.

Başka isim mi bulamadınız lan?

Bir de kalkmış diyor ki "4 yıl sinra cimhirbişkiniyiz".

Fanteziye gel.

Yerim ya.

-azzon.
Nasrettin hoca fıkrasındaki 'şu dağın arkası'dır. Son umudumuzdır. Eğer iktidar olamazsa o zaman siz görün ülkedeki feryadı figanıdır.
Her zaman diyorum siyasi hayatı parti değiştirmekle geçen. ipinin dışa bağlı olduğu açık belli olan birilerinin para akıttığı bu kadına inanan güvenen zaten vatan hainidir. Kemal kılıçdaroğlu da böyle parlatıldı chp pkk partisi oldu. Selo da aynı şekilde. Hepsinin tek amacı yara alan pkk, dhkpc ve fetö ye nefes aldırmak.
Solcu bir kemalist olarak oy vermeyi düşünmediğim ama hem muhafazakar hem de Atatürkçü olması dolayısıyla ortalama türk seçmenine hitap ettiğini düşündüğüm bir partidir. iyi parti Doğru yol partisi'nin ve Adalet partisi'nin seçimlerde yakaladığı başarıyı yakalayabilir.

Bunun dışında Fetöcü hakimlerin kumpası ile hapis yatmış kardak kahramanı Ali Türkşen, Ümit Özdağ ve Yusuf Halaçoğlu gibi değerli isimleri bünyesinde barındırmaktadır. Sırf bu üç ismin bile Türkiye'deki oy oranı %10'dur. Bunun üzerine merkez sağcı seçmenin, Atatürkçülerin bir kısmının ve Meral Akşener destekçilerinin oyu eklenirse %20'yi rahat aşar.

Not: destek vermiyorum, objektif görüşlerimi açıklıyorum.
Bjk taraftarlarindan oy almasi zor olan parti.

Sayin cumhurbaskanciklari giderse hali nice olur bu bjk'nin? Yine mi guzeliz yine mi tiner?

Iyi bir parti.
türk milliyetçiliği, kültürel milliyetçilik, ekonomik milliyetçilik, atatürkçülük ve ulusal muhafazakarlık ideolojilerine sahip parti.
koyu beşiktaşlı bir ülkücü olarak seve seve oy vereceğim hatta gidip kaydımı yaptıracağım parti. renkli ibişler götünü başını sallamasın.
Ülkücülükle alakası olmayan ideolojisi aslında olması gereken chp ideolojisidir. Ülkücülüğün ne olduğunu bilmeyenlerin ben ülkücüyüm bu partiye oy verecegim demesi dünya saçmasıdır. Bir araştırın onca ölen ülkücünün ideolojisi. iyi parti chp li küskünleri pkk , dhkpc nin elinde olan partiden kopmak isteyenleri toplar. Ulan partinin başindaki kadın 4 parti değiştirmiş ne ülkücülüğü birileri fonlamış ki bu destek nereden geldiği açıktır. Atatürkçü bir parti ideolojisindedir.
Ne olursa olsun son demlerini yaşayan mhp ye büyük darbe indirmiş partidir, ampulü de kırarsa tam olacaktır.
atatürkçülerin desteklemesi gereken partidir.
Herkes atatürkçü kesildiğinden kalabalıkta kaybolma riskiyle karşı karşıyadır.
Yazılı ve görsel basında yer bulamamaktadır.
Organizasyonlarına izin alamamaktadır.
Kendini savunmaya çalışmaktan iddiası nedir anlatamamaktadır.
Bu koşullarda ne kadar iyi anlaşılamamaktadır.
görsel
Yani günlük hayatınızda böyle yanar döner ne olduğu belli olmayan biri olsa suratına bakmaz asla güvenmezsiniz. 4 büyüklerin hepsini dolaşan bir futbolcu ben aslında şu takımlıyım dese siktir edersiniz. Cidden şaşıyorum insanlara dün hdp yi pofpoflayanlar bugün iyi parti yi yalıyor. Yalayanların hepsi dhkpc , pkk , fetö destekçisi. Tek tek gösteriyorum bak ne diyolar diye adam diyor ki yıpratmaya çalışıyorlar diyor. Türkiye de pkk, dhkpc ,fetö argümanları ile devletine düşmanlık yapanlar varken abd nin sırtı yere gelmez. Her zaman bir piyonu vardır.
Meral Akşener, Ümit Özdağ ve Koray Aydın önderliğinde kurulan parti.

Şu anda haber sitelerinde yayımlanan bazı anketlerde barajın altında gösterilmesi yanıltıcıdır. Zira iyi parti henüz propaganda yapmaya yeni yeni başlamakta ve halk ile yeni yeni buluşmaktadır. Görüşleri bu partiyle paralel olmasına rağmen Hala iyi parti diye bir partinin kurulduğundan habersiz olan vatandaşlar vardır. Bu vatandaşlar Seçimlere kadar bu Partiyle elbette tanışacaklardır. 1 yıl içerisinde ekonomik sebeplerle AKP'den yavaş yavaş uzaklaşacak olan metropol insanları bu Partiye sempati duyacaklardır. Tıpkı Akp'nin 2002'de tepki oyları ile tek başına iktidar olmasına benzer bir süreç yaşanacaktır. bu partinin ilk genel seçimlerde %21-22 oranında oy alarak ikinci olacağını, bu oyların önemli bir kısmının da tepki oyları olacağını düşünüyorum.

(bkz: metropollerde AKP desteğinin giderek azalması)

Merkez sağ bir partiye asla oy vermem ancak şu bir gerçek ki iyi parti Türkiye'deki siyasi dengeleri değiştirecek.
ulusalcılardan ciddi oranda oy alacağını tahmin ettiğim partidir.
meclis başkanlığı seçiminde 5 milletvekilleri olmasına rağmen 7 oy çıkan parti. ak partiden de eksik oy çıkmış. kesin akpden gitti oy.
Başarısız olacağına inandığım parti.
Bitlis'te başlattığı propaganda sürecine Edirne'de devam etmiş parti.

" AKP'den başka oy verilecek parti mi var? "
" CHP'ye asla oy vermem.
" Solcu bir partiye asla oy vermem "
" CHP'ye mecburiyetten oy veriyorum "
" MHP'liyim ama bahçeli'yi beğenmiyorum "

Üstteki gibi düşünen seçmenler için yeni bir umut olabilir. Ben CHP konusunda onlar gibi düşünmüyorum. O ayrı.

(bkz: #38243808)
merakla gözlemlediğim partidir. seçim zamanı şimdiki desteği göreceğine ihtimal verilmiyor.
bahçelicilerin mamalarını kesecek partidir.
balon partimsi şiştikleri gibi söndüler vesselam. fetöcü barınağı meroşun yalamalarının yeni mekanı.

bir halta yaramaz kudurun. evet.
MHP genel kurultayı, biraz da bu partinin geleceğini belirleyecektir.

mhp devlet Bahçeli ile devam ederse iyi parti iyi sonuç yapar; ama Sinan oğan seçilirse mhp'den zor oy toplarlar.
görsel
--spoiler--

430 bin atanamayan öğretmenimiz umutla bekliyor. sadece 20 bin atama vadedip, buna müjde diyorlar. iyi parti olarak genel başkanımız meral akşener'in vurguladığı gibi genç öğretmenlerimizi öğrencileri ile buluşturup, bu kaosa son vereceğiz.
#türkiyeiyiolacak

--spoiler--