bugün

hira da görünen melek. ne bakıyorsun okuyacaksın onu.
Nasıl bu kadar emin olabiliyorsunuz anlamıyorum . Abi inanmıyorsanız kendinize saklayın bence adam inandığı bir şeyi milyarlarca insana empoze edebilmiş sende sağda solda yazmak yerine araştırarak inanmamaya iten yönlerini insanlara empoze edebilirsin . Eğer insanlara mantıklı gelirse inanmazlar . Falan filan yani .
Doğrudur tabi. Onu uyduran yanında Başka şeyler de uydurmuştur. Ayrıca Söyleyene değil söyletene bakmak gerek.
1.200.000 filitreli bobrek.
250 milyon kere atan kalp.
2.5 milyon gb hafiza.
576mp goz...

bunlari insanogluna lutfeden yuce mevla degil de kim?
Sen de uydursana bir tane bakalım.
''inanmadığıma o kadar eminim ki o kadar bağnazım, o kadar dikte fikirlerle doluyum ki'' tadında bir ateistin sürekli bitmeyen hezeyanından bir kesit daha.
insanların farkına varması gereken gerçektir. Diyor yaa tek gercek muslumanlari kiskirtma politikasi icinde olduğudur gelmeyin bu oyunlara kardeslerim.
ibrahim oğlunu keserken gökten koç iniyor hani. o çok sıra dışı ya :)
(bkz: postmodern islam eleştirisi).
zariyat suresi
“o halde hemen allah'a kaçın; haberiniz olsun ki, ben size ondan gelen açık bir uyarıcıyım. allah'la beraber başka bir tanrı uydurmayın; haberiniz olsun ki ben size ondan gelen açık bir uyarıcıyım." (51, 52)
(bkz: varaka bin nevfel) *
cehaleti sadece aklının değil artık tüm benliğinin önüne geçmiş aptal insan sözleridir.

ciddiye alınıp konuşulması bile insanı sıkıntıya sokar. işte "uzaklaşın onlardan" dedikleri insan tam olarak bu oluyor.
şu yorumlara bakıyorum da islam denen dinin neden bu kadar geri ve yobaz olduğunu şimdi daha iyi anlıyorum. adam özgür bir şekilde düşüncesini dile getirmiş. yorumlara bakıyorum ''dönömö hokorot odoyor, otoyozun hozoyonları''. inanmıyorsa inanmıyor. o senin dinini eleştirdi diye sen mi cehenneme gireceksin? şu islam denen din bu topraklardan arındırılmadıkça bu memleketten bir sikim olmaz. biri de ''bana kalkınmış bir ateist bir toplum gösterin'' diyor aklınca dinini yüceltecek gerizekalı.
senin için tarih bu kadar mı basit? ...bu kadar net bir entry girmen ne kadar sağlıklı? müslümanların, yanıldığını söylüyorsun peki senin yanılma ihtimalinin yok olduğunu mu sanıyorsun?
Bilimin yeni keşfettiği gerçekleride 1400 yıl önce uydurmuştu zaten.
görsel
islam'ı sadece kendisi bulmamıştır... varaka bin nevfel'inde çok yardımını almıştır kuranı yazarken... fikir babası varaka bin nevfel'dir islamın...
Kitap okuma alışkanlığı neredeyse 0 olan bir toplumdan kendi dinini bile okumasını beklemek ne kadar gerçekci hacı hocaya çoğunluğa inanmak varken ne gerek var dimi.

hadi okudu bunun bir yaratıcı tarafından yazılamayacak kadar hikâyeleştirilip çelişkiler ile dolu olduğunu anlamalarını beklemek hayaldir. Anca şöyle çok ekstrem bir olay olması lazımki dine şüphe ile yaklaşıp mantığı devreye sokabilsinler.
islamiyetin prensipine bir göz atalım; "Zina" VE "içKi" HARAm Mı haramdır. eee o zaman allah kuran'da cennetlik kullarını niçin zina ve içkiyle ödüllendirecek.
Evrenin genisledigini bilim ile bulmadan onceki zaiyat suresi 47. Ayet cevirilerine bakin. Bir de sonrakine. Fazla da soze gerek yok, uydurmasyon oldugu cok belli. Inanana saygim sonsuzahahaa. Yes.
bu işler biraz karışık tam net olarak anlatılmamış, alın size örnek;" hz muhammed'e ilk vahiy geldiğinde eşi hz hatice onu yaşlı bir hristiyan olan varaka'nın yanına götürmüştür ve varaka, vahiy i getiren meleğin bütün peygamberlere vahiy getiren melek olduğunu söylemiştir." varaka bin nevfel, senin benim gibi biri beşeri yani.

edit: ateist degilim.
Yaw de git lo. Haaaamına xhoduum adaisdi.
islamiyetten önce arap yarım adasının durumu hakkında en ufak bir bilgiye sahip olmayanlar,cahiliye döneminde yaşananları islamiyet olarak değerlendiriyorlar. islamın kadına verdiği değeri hiçbir din vermez. islamda mantık hataları var diyen kardeşim yazsın nerelerde mantık hatası varmış.

Ülkemizde ki ateistler ne yazık ki islam düşmanı ateist değil...
Deki; Andolsun ki Kulumuz muhammed e indirdiğimiz kitabın bir benzerini ortaya koymak üzere bütün insanlar ve cinler bir araya gelseler ve birbirlerine yardımda etseler yine de onun bir benzerini ortaya koyamazlardı. isra suresi 88.

Onu peygamber uydurdumu diyorlar? Deki; haydi sizde onun gibi bir sure getirin ve Allah tan başka yardıma çağıra bileceğiniz kim varsa onu da yardıma çağırın. Eğer sözünüzde sadıksanız bunu yapın. Yunus suresi 38

Meydan okuma ayetleri.

Haydi bilimci zeki, ateistler iş başına. Bir daha da bir sure yazmadan çıkmayın sözlüğe. Şimdi toz olun.
Sikiysa daha iyisini yapin diye ayet yazmis , bunu da kitabin allahtan geldigine delil olarak sunuyor adam hahaha, ilahi müslüm zekasi *
Ateistlerden bir sure beklediğümiz başlıktır. Haydi, nerdesiniz?