bugün

iphone 6 plus 64gb beyaz satılıktır ilgilenenlere duyurulur.

eşim kullandı temiz 120 liralık appstrore kılıfıda hediye

fiyat 2400 lira (ürün genpa dan alındı faturalı)

resim isteyen telefon no versin akşam whatsapp dan atarım
Modeli, annemle babamın iki yıl önce radyodan duyup sipariş ettiği “hıyar çıkarsa şaşırmayın"dememe rağmen bana aldırış etmeyip gelen 200 liralık çakma iPhone a çok benzemektedir. Adamlar geleceği görmüş resmen taa 2 sene önceden.
iphone 5 kullanıp bu telefona geçen var mı merak etmekteyim. benim donumun desenlerine benziyor arka tasarımı, ince ve ovarlak olduğu işin elde doğru düzgün tutulamıyor.
iphone 5s candır ya dikdörtgen köşeli tasarım her saman iyidir. ekranıda bana yetiyor amk.
kamerası mükemmel olan telefon.
Gerçekten teknoloji öyle bir yere gidiyor ki korkarim torunlarım fotoğraf makinesinin ne olduğunu bilemeyecek.
o nasıl kamera arkadaşım. Hiç korkmadın, hiç utanmadın mi o kamerayı yaparken? Ayıp valla cık cık iphone kullanmakta zorluk çekeceğimi bilmeme rağmen istediğimdir.
(bkz: islami iphone 6)
Arada bir msj yazarken donması dışında şikayetimin olmadığı telefon.
En başta şarjı daha fazla gidiyodu artık 6 saat gidiyo neden böyle oldu anlamadım fazla uygulamaları da sildim halbuki.
bir lg degildir.
Üst tuş yanda olmasaydı almayı düşündüğüm telefondu ama Samsung gibi telefonu ne yapayım 5-5s daha güzel.
Bazı simitçilerin nasıl aldığını çözemediğim telefondur. Sadece telefondur.
En son güncellememi tekrar yükleyemediğim telefon. Neyse sakinim.
kullanmayanların veya kullanamayanların kullananlardan çok eleştirdiği telefon.

telefonla istediğini yapamayanları ise hiç anlamayacağım ne istiyorsunuz da yapmıyor bu telefon çok merak ediyorum, jb yapıp virüse, güvenlik açıklarına davet çıkaranları ise hiç anlamıyorum.

bu telefonun üreticisi telefonun özelliklerini ve yazılımı ile her türlü bilgiyi açıklamış internet sitesinde, özelliklerini bilerek aldığın cihazdan onu yapamıyorum bunu yapamıyorum diye şikayet etmek nedir ?
Alalı daha 2 ay oldu, gün içinde boşluk buldukça mobil interneti açıp ne olmuş ne bitmiş diye bakınıp kontrol eden insan olmama ve çok fazla uğraşmama rağmen, hele hele oyun bile oynamama rağmen gel gör ki şarjı daha tasarruflu kullanabileyim diye beni siyah beyaz kullanmaya zorlayan telefon.

Etrafımda dalga geçer oldular, 3000 tl veriyosun ama siyah beyaz kullanıyosun. Ferrariye tüp taktırmak böyle bi şey olsa gerek.
Araba anahtarı, sigara paketi, zippo, cüzdanın yanındaki 5. elementtir.
almıcam anasını satayım almıcam. ulan telefonla mesajlaşmaktan konuşmaktan başka yaptığım bir şey yok, gelmişim 2 bin küsür liralık telefon alıcam diyorum. deli mi dürttü lan beni. samsung galaksi es 3 minim ile gayette mutluyum. allah ayırmasın inşallah.
Xperia l ile karşılaştırılmamalıdır.giriş seviyesinde bir teledondur. Güncelleme bekliyorsanız z serisinden bir telefon almalıydınız sony nin. Bu telefonu iphone 6 ile karşılaştırmayın lütfen 4 katı fiyatında iphone 6. Ha z3 veya z3 compact la karşılaştırın o zaman hangisinin daha iyi olduğunu görürsünüz.
Tasarımı 5s den kat kat kötü olan telefon.
Gereksiz büyük, 5 serisinin tasarımı kesinlikle daha iyi.
64gb modelini aldıgımda ödediğim parayla şu an 16gb modelinin ancak alınabildiği telefon.

Memnun muyum değil miyim çözemiyorum sayın sözlük sakinleri. Hani takılmıyor tıkır tıkır falan da yahu 3g yi açmaya korkarsınız nasıl bir batarya bu?

"Bu telefonla her şeyi yapabiliyorsun, hem de hiç takılmadan, kasmadan, donmadan!" Diye alıyorsun sonra şarj gitmesin diye siliyorsun/kullanmıyorsun programları. Değişik bir durum.
arkadaşımdakini inceledim biraz. dehşet bir şey.
7 plus ne zaman çıkacak diye merak ettiğim tel. Bilen var mı yahu.
asla 16gb alınmaması gereken telefon. 32 al 64 al ama 16 gb alma arkadaş. iphone yazık.
lg g2nin ezdigi telefon.
Reklamını tırt olan telefon. millet video cekmis abudik gubidik onlari gosteriyorlar. Ahim şahim bir sey goremedim. diger tellerde boyle ceker. Ayrica videolari tam ekran bile yapamamissiniz cozunurluk az diye.
bugun bimden alışveriş yapıp elinde ayfon6 olan kızı gördükten sonra tamamıyla sogudugum telefon tamam elit olmaya çalısıyorsunda diğer elinde bim poşetleri varken ortaya çıkarırsın bi açıkla.