bugün

her yeni güncelleme telefonu ağırlaştırıp kullanılamaz hale getiriyor. güncelleme yapmamak lazım.
Kariyer.net yüklenmiyor eyy deli Karahan .
Dün 1200 tl’ye Almış olduğum telefon.
modern zamanların 3310'nu. kullanım basitliği makul ölçüleri sayesinde tüketicilerin herk beklentisini karşılamaya en yakın piyasa telefonu.

tabi güncelleme ayağına içine etmezlerse.
son güncellemesi yayınlandı.
artık güncelleme çıkmayacak.
yavaş yavaş tarihe gömülecek.
Yavaş yavaş apple tarafından kaderine terk edilen model.
en büyük rakibi (bkz: samsung galaxy alpha)'dır.

bir dönem ülkemizde olay olan bir telefon.
her güncellemede daha da yavaşlayan ve ısınmaya başlayan canım telefonum.
apple şirketinin ürettirmiş olduğu iphone model serisinin 6. telefonu.
Apple markasının bir telefonu.

Hala insanlar öğrenemedi ki iphone marka değil modeldir. Lg g6'dan bahsederken g6, samsung galaxy s8'den bahsederken galaxy s8 şeklinde bir tanım geçmiyorsa iphone 6 diye bir tanım da geçmemelidir.

Iphone, marka değil modeldir sayın amkoduklarım.

Doğru başlık: (bkz: apple iphone 6)
4 ay 2 gündür kullanıyorum. Hafızası dışında bir problem yaşamadım şimdiye kadar.
Turkcell de 2100 tl.
çıktığı hafta aldığım, halen de kullandığım telefon. almayın. ses (hoparlör) sorunu fiks çıkıyor hepsinde. ekranı plastik gibi. pil kapasitem %89 olduğu halde şarjım çok çabuk bitiyor ve günden güne saçma sapan donmalar arttı. yanında bir de kıçı kırık j7 prime kullanıyorum. tamam ios güzel de, sıfırı 1200 tllik telefon iphone 6 dan iyi şu anda.
Bu hafta almayı düşündüğüm telefon.

Güncel piyasası 2000-2500 tl arasında.

Aktif kullanan arkadaşlar varsa yorumlarını yazarlarsa sevinirim.
Bu tarih itibariyle sırf apple kullanıyor olmak için kullanılacak telefon değildir. Aynı fiyata alınabilecek androidte daha uzun süre kullanılışlı olacak telefonlar var.
azili bir apple fanatigi olarak almaya elimin gitmedigi telefon, eskiden iphone bir tarz meselesiyken yani apple kullanicisinin bir tarzi varken, ozellikle gold iphone6 ile birlikte bir statu nesnesine donustu ve hic genc degil gibi hissettiriyor.
iphone ciktigindan beri farkli bir telefon kullanmayan bendenizin onyargili yaklastigi ancak kullanir kullanmaz oha cok hizli, oha ekran cok guzel, oha internet mi hizlandi, oha siri ile kanka oldum, oha boyutu cok iyi, oha sarjim tum gun gidiyor diyerek beni dumurlardan dumurlara ugratmis telefondur.
hala kullandigim telefon. iphone x hediye edecek bey varsa evlenirim.
çöp. apple'dan telefon almak pişmanlıktır.
dünyanın en çok satılan akıllı telefonu. (iphone 6 plus dahil)
220 milyon adet satılmıştır.
fakir ayfonu.
Tek kelimeyle pişmanlık.
işte bu yüzden, sırf bu yüzden yeni telefonum aypon olmayacak.. övüldüğü kadar mükemmel olmadığını 2,5 senelik kullanımda anladığım apple markasının 3 sene önce çıkartmış olduğu telefon modeli..

Apple da keyifli bir kullanım istiyorsanız evdeki tv nizden g.tünüzdeki dona kadar apple kullanmalısınız.. kapalı sistem bağa göre değilmiş bunu anladım.. teşekkürler apple.. ha bu arada teknolojik açıdan veya kasma etme açısından eleştirmiyorum çok şükür hiç bir sorun yaşamadım.. ama konu kullanılabilirlik olunca apple ürünleri bana hitap etmiyor.. gözüme şu ara samsung s8 i kestirdim.. bankalarla görüşecem kredi ayarlayabilirsem(yazar burada ironi yapıyor) yaza doğru temiz bir 2. El ya da sıfır düşünebilirim..
Sahip olan çoğu arkadaş iphone 8 - x modelleri çıktıktan sonra telefonun yavaşladığını iddia ettiler bir kısmı değiştirdi falan.
Bu bilinçli eskitme olayı zaten bilinen bir şey ama olayın bir de psikolojik boyutu var onu da gözden kaçırmamak lazım.
Bu saatten sonra 24 ay taksitle alınırsa son taksite bu telefonu her saat başı şarja takmak zorunda kalıyorum kıvamına gelecek telefondur.