bugün

Araba kullananlar iphonun plus modellerinden uzak dursunlar. Tek elle kullanmak imkansız. Almayı düşünenler boşa para vermesinler direk 7 alsınlar.
Hala satın alınabilir mi acaba diye merak ettiğim steve Jobs şeyisi.

4 sene önce çıkmış telefona 2k küsür verilir mi bilmiyorum ama bütçem o kadarına izin veriyor. Ömrünü androidin köpeği olarak geçirmiş bünyem, apple ekosistemine geçmek istiyor artık. ama yeni nesil cihazlarını da alamıyorum, malumunuz.

varsa bir kullanıcı deneyiminizi alırım.
Alali 3 yil olmus dusurmekten kaynakli bir kac cukur var ust kisimda daha dogrusu cizik gibi ufak seyler. 16 gb zaten. Dedim bir bakayim piyasasina 1.500 tl ye bile var valla.
Yinede sıkıldım ama değiştirmem güzel telefon.
kullanım alışkanlıklarına göre akıllı telefonlarının pil döngüsünü 24 saate yetiremeyenler için başarılı bir iphone modelidir.

telefonun genel geçer özellikleri zaten her yerde yazılmış, yok şu kadar ram var yok böyle işlemci var, şöyle sensörü var demeye gerek yok. temelde akıllı telefon olarak tanımlanan bu iletişim cihazından beklediğimiz sabah kalkıp evden çıktığınız saatten akşam ya da gece eve dinlenmek için döndüğünüz saate kadar size gün içerisinde tek bir şarj döngüsü ile hizmet etmesi ise bunu kesinlikle başarıyor. bunları yaparken de öyle telefon akıllı ama kaynaklar kıt ne yapalım anlayışıyla 3g kapat, ekran ışığını kıs, konum servislerini kapat, onu kapat bunu kullanma diyerek telefonu hayatta tutmaya çalışmaya sizi zorlamıyor. bu cihazla, bir akıllı telefona sahip olduğunuzun keyfini ve konforunu sürerek ve her ihtiyaç duyduğunuz anda navigasyon, fotoğraf çekme, video kaydetme, ses kaydetme, müzik dinleme, video izleme, oyun oynama vb. eylemleri pil kaygısı duymadan kullanabiliyorsunuz. ama ben günde 12 saat oyun oynayayım diyorsanız zaten telefona verdiğiniz paraya yazık, başka çözümlerle daha ucuza daha rahat ve konforlu oyun oynayabilirsiniz.

bu sürelere ve pil performansına ulaşabilen başka akıllı telefonlar elbette vardır. ama bir telefonu diğeriyle kamerası yok 4k çekiyormuş da; yok berikisinin pikselleri inç karede bilmem kaç taneymiş, yok öbürü şeker patlatırken kasılırken bu ısınmıyormuş bile diye karşılaştırmak cidden komik oluyor. sen apple ürünlerin beğenirsin gider bunu alırsın, diğeri lg ya da samsung tasarımı ürünleri beğenir gider note 4, s6 edge ya da g4 alır. mevzu bu kadar basit, amaç gündelik hayatı kolaylaştırmak.

bunların hepsi belirli ömre sahip elektronik cihazlar ve size 2 sene sonra yeni ihtiyaçlar hissettirerek satılacak yepyeni modelleri ar-ge departmanlarında tasarlandı bile. basit bir alet için başkasına küfür etme eşiğine gelmeyin.
çakması (bkz: oppo a 59s)
olanı adam olmayanı madam sanıyolar.
statü göstergesi.
Ergen telefonu.
lg g3teki asalet bunda yoktur.
Ilk çıktığında aldığım , aşık Olduğum, gram kasması olmayan bunların yanında ise bükülmesindrn dolayı ürktüğüm efsane telefon. Kesinlikle verdiğim paraya değdi.
Ekranının LG G3 (D855) ile aynı boyutta olmasına rağmen çerçeve eklenince kürekten farkı kalmıyor cihazın. Zaten iOS'un kısıtmaları da ayrı bir dert. Geliştirmeye kapalı cihaz, gereğinden çok fazla pahalı ve fazla geniş. (Genişten kastım ekran boyutu değil, ekran+çervedir.) Onu alacağın paraya Zenfone 2, G3, Sony xperia Z3 gibi orta-üst segment açık kaynaklı bir cihaz alınabilir. Arta kalan para ile ister internet pakedi yap istersen powerbank al daha mantıklı.
Enayinin birinden bugün 800tl ye satın aldım.

Çift kart özelliği çok iyi ama bu anten biraz garip olmuş.
Çok pahalı be abi 2 iPhone bir şahin alıyor aq.
alınası en akıllı telefon olur kendileri, hem şık hem kullanışlı sağlam bir cihazdır efendim.
biliyorum bir telefonun kendi başlığı altına eleştiri yazmak bol bol eksilenmek demek, ama göte göt demezsem olmaz:

bir tuğladan biraz faha fazlasıdır. aşığım ben bu telefona. neden mi? Şekilcilerin, havası var diye veya araştırmadan, bir tanıdığı övdü diye telefon alanların belasını veriyor bu telefon. hak ettiklerini buluyorlar. umarım sonraki 20 iphone modelini de satın alırlar. akılsız başın cezasıdır bu telefon gençler, kullananlara ders vermeye, laf anlatmaya çalışmayın, zaten derslerini apple veriyor.
bugün telefon kardeşimden babama hediye edilen taraf.
Bugün Hediye tarafından babama kardeşim edilen telefon.
Bugün telefon tarafından kardeşim babama hediye edilen.
Bugün kardeşim tarafından babama hediye edilen telefon. Evet.
Kışın iyiydi ceketin iç cebinde , yaz geldi elimde tabletle gezer gibiyim.
uzun süredir telefon kullanmayan bir kişi olarak paraya kıyıp aldığım telefon.ekranı oldukça büyük,kullanışlı telefon ama fiyatı çok yüksek.
iphone 6 Plus'un işletim sistemi iOS 8.1'dir.
Bence her şey hayata güzel.
boyu 1.85 ten aşağısının kullanmaması gereken telefon. yakışmıyor. kız olsun erkek olsun.
iphone 6 dan daha devasa ve parlak telefondur.

fakat iphone 6 plus ile iphone 6 arasinda kalanlara iphone 6 derim.

iphone 6 plus tablettem farksiz hassas ve zor cunku iphone 6 daha rahat oysaki.