bugün

5,5 inch ekranlı yeni iphone.

edit: http://bit.ly/1uHk4Fa
iphone'nun sonunda büyük ekrana geçtiği telefon.

o kadar cihaz yapıyorlar göt kadar ekran koyuyorlAR diyenlerin sesi duyulmuş, ülkece bir sevinç yumağı olduk bu haberle...
iphone samsungu özellik bakımından yakalayacağı zaman iphone kullanmam.
android olduğunu duyduğum cihaz.
Apple fanboy lari cakma android lerine kavustu, makul bir ucret karsiliginda tabi.
Olay telefon. (buralar entry dolacağı için)
--spoiler--
abi ben i phone 7'yi bekliyorum.
--spoiler--

android telefonlardan örnek alınarak yapılmış telefon.

edit: fanboy değilim amk.
yerel kanallarda 199 tl ye satılan telefondur.
kafaları karıştıran telefon. ya amına koyayım yıllardır iphone kullanıyorum artık xperia z2 ye geçeceğim diye beklerken bu çıktı. ekstra çok özelliği olmazsa bunu alabilirim.
yıllardır beklenen büyük iphone dur. bu boyutta ipod touch birazdan tanıtılırsa onu mu alsam amk.
özelliklerine rağmen donanım olarak hala geriden gelen telefondur. klişe bir apple telefonu sonuç olarak.
ben hep iphone 50'yi beklediğim için beni alakadar etmeyen telefondur.
Apple'ın sonunda büyük ekranlı iphone bekleyen muşterileri sikine taktığının göstergesi olan yeni iphone modeli. Fiyatıyla da dudak uçuklatır. 2649 liracık. Şimdi elindeki 5 ve 5s leri elden çıkarıp 6 ve 6+ alma zamanı. Eskidi olm onlar.
bir çok insanı borca sokacak akıllı telefon.
bir lg g2 değildir.
çok güzel ve kullanışlı bi Telefona benziyor . Üzerinden biraz zaman geçince alınabilecek telefon.şimdi yanından geçmek bile bi hayli zor.
6 kasımda alınması gereken telefon.
Kendisi çıkmadan, ülkemizde kapları çıkan telefon.
416ppi'lık ekranı var. bi G3 bir de note 4 daha yüksek çözünürlük sunuyor, ona da gerek var mı bilemiyorum. Şu anda kullandığım laptopun çözünürlüğünden daha yüksek lan 1080p.

büyük ekran sevmem ama note 4 vs alacaklara iyi bir alternatif gibi. hele optik stabilizasyon falan...

http://edevat.technology/...i-iphone-6-plusi-duyurdu/
Netice itibariyle bir telefon.
bir iphone 5s değil.
2,649 ~ 3,249 TL fiyat aralığı bulunuyor.

allah için ne zamandır bu parayı vererek kendi aklınızı kaybetmiş, akıllı telefonlardan medet umar oldunuz ?

gösterişten başka bir şey değildir bu telefona bu parayı vermek.
2900 mah batarya, a8 işlemci, 5.5 inçlik retina hd ekranla gelen canavar. 2649 liradan satışa sunulacak.

iphone 6 ile arasındaki farklar:
görsel

işlemci hızının 1.4 ghz olduğu söyleniyor. Ekran boyutu ve grafikler sebebiyle iphone 6 plus'ta hız 1.6 ghz'e çıkabilir büyük ihtimalle. Kullanım olarak iphone'dan çok ipad ailesine benzer bir hâli var. Ekran derinliği 326ppi olan iphone 6'dan farklı olarak 401ppi değerine sahip bir de.

amerika'da 2000 lirayı geçmeyen bir cihaza burada 2650 lira vermek mantıksız geliyor bana. Apple store yüzünden fiyatlar da düşmeyeceği için farklı pazarlardan temin edilebilir.
bir sene sonra eskiyecek ve güncellemeler yüzünden yavaşlayacak telefon için bu fiyatlar? yine de özellik olarak gelişmeler yok değil de meeeh yani...

http://www.hangisi.net/ce...iphone-6-ve-iphone-6-plus
manda kasa iphone