bugün

dün resmi olarak yayınlanan apple ın yeni tasarımı iphone5 ile ilgilenmeyen benim de içinde bulunduğum yazar topluluğu.
edit:21 eylül de bazı ülkelerde çıkacak ancak türkiye ye geleceği zaman belli değil. aylar sürebilir.
iphone 4s'i olup sadece ios 6 ile de ilgileniyor olabilir. fakir damgası vurmak pek bir yersiz kaçmış kanımca.
Turkcell reklamında ezziklenen mustafa sandal'dır.

--spoiler--
Garson iphonuma bir su getir!
--spoiler--

Ya da ilgisini çekmiyordur lan. olamaz mı?
daha önemli işlerimiz var amk, ben ayfonla ilgilenirsem tanrı parçacığını kim bulacak lan?
daha iphone 3gs in taksidini ödeyen yazarlardır.
samsung galaxy note serisi sahibi olan android sapkını fakirdir.**
Elindeki iphonedan farklı olmadığını düşündüğünden ilgilenmiyor da olabilir. En azından benim durumum bu.
akıllı adamdır. burada sırt o telefon için ödediği vergiyle yurt dışında 1 tane daha alınır.
ne mutlu ki hala böyleleri kalmıştır.

hayatı iphone x olanlar o kadar sıkıcısınız ki. oh be söyledim rahatladım.
nokia E5' in iphone5 'ten daha iyi olduğunu bilen sözlük yazarıdır.
nokia dan vazgeçemeyen yazardır.
adam gibi sözlük yazarıdır. fakir değil zengindir. zira nerede asgari ücretle çalışan varsa hepsinin elinde bir iphone var.
(bkz: iphone 5 ne la)
sallamayan yazarlardır...
ayfonun 4 ü ne zaman çıktı la diye sorması muhtemeldir.
ben fakirmiyim lan
800 lira maaş alıp kredi kartına 55 taksitle ayfon almaya çalışanları gördükçe götüyle gülen sözlük yazarıdır aynı zamanda.

Lan 15 yaşında veletlerin elinde ayfon var amk.Mal mısınız siz? Telefon bir iletişim aracıdır.Gösteriş, hava atma, arkadaş ortamlarında masanın üstüne koyup fiyaka yapma aracı değildir.

Tüketim toplumunun tükettikçe tükenen insanları; Aferin böyle devam.Zaten sizi anlatan kişiliğiniz-karakteriniz değil elinizdeki telefonun markası.
biri de benimdir. Yalnız 4ay sonra baslayacağım 4bin tl maaş ile bir şeyler düsünebilirim. Ama alacağım sey iphone degil samsung olur.
buraya entry girerek ne kadar ilgisiz olduklarını kanıtlayan sözlük yazarlarıdır.
aha entry girdim ya la. yazılı mı düşünmüş oldum ben şimdi?
artık iphone 4 alabiliriz diye beklediğim yeni nesil telefon. ve fakat kötü olduğu için korkuyorum ki iphone 4 'e ilgi devam edecek. nasip iphone 6 çıktığında artık!
ayrıca telefonun bir gösteriş aracı olmadığını bir iletişim aracı olduğunu bilen yazar topluluğudur.
parasını araştırmadan hacramayacak kadar akıllı yazardır. nitekim samsung yine ayarı vermiştir.

http://www.beyazcamhaber....fena-dalga-gecti-420h.htm