bugün

iphone10'dan sonra çıkacak olan ayfon çeşidi. afedersiniz Kıçınızı bile siliyormuş büyük abdestten sonra.
beş bilinmeyenli denklemi çözerek piyasaya ne zaman çıkacağını evreka
şöyleki: piyasada olan son model iphone 4
iphone model güncelleme periyotları 2 yıl
iphone 4 eksi iphone 11 eşittir iphone 7
2 yıl x 7 model = 14 yıl
2011 + 14 yıl = 2025 yılı

(bkz: devlet bahçelinin iktidar hesabı)
(bkz: arşimet miyim neyim)
türkiye'de 1000 tl küsüründe olan, amerika'da 200 dolara satılan mucizevi alettir.
Bilecik için üretilecek ayfon'dur.
(bkz: Başlık parsellemek)
Barclays analistleri iPhone 11'in Wi-Fi 6 desteğine sahip olabileceğini düşünüyor. Akıllı telefon bu sayede Wi-Fi erişim noktalarına şu ankinden daha hızlı bağlanacak.
286 bin TL olcakmış fiyatı.

https://www.ntv.com.tr/ga...ar,jGvk_t_MUkWWeuJz_xK3Zw
Çıkması yakın olandır. Bekliyoruzz
iphone serisinin en iğrenç tasarımına sahip modeli.
telekomda müdürlük yapan kuzenimden edindiğim bilgiye göre 11 pro max in nakit fiyatı 18 bin liradan başlayacakmış.
iphone 7 çıktığında da aynı yorumu yapmıştım ama, bu sefer harbiden tam göte sokmalık yarrak gibi bir şey yapmışlar. *
görsel
görsel
görsel

Çok saçma bir model olmuş. Iphone den beklemezdim. Olmamış. Beğenmedim. Sjsjsjs.
Resmen servet,bir telefona da kalkıp 18 bin verilmez.
Fiyatını doğan slx üzerinden belirleyen marka. Şayet her yenisi çıktığında ikilemde bırakıyor hangisini alayım diye.
görsel

9gag muhabbeti gerçekleşmez umarım.
Besleyin amerikayı. Amerika suriyeye saldıracak o yüzden para lazım.
Rezalet 5gyi geçtim 1000 dolara satılan telefonun ekranı full hd bile değil lan. 2020 yılına girecektik değilmi yanlış hatırlamıyorsam. Retina ekran * denen kazığı yalayarak geçirmiş yine apple. insan gözü aradaki farkı algılamıyor deseler de fark köpek gibi orta da görünüyor. Yanına başka bir telefonu alıp kıyaslamanız kafi.
En dandik telefon türkiye de 600 tl. Avrupada en kral telefon bin lira. Bu türkiyeden adam olmaz. Kıçı kırık 600 lük tel neyinize yetmiyor derler birde.
teknolojiyi seven, gelişimini hep takdir eden bir insan olarak ilk defa böyle bir yorum yapacağım; bu kadar para vermek gereksiz. bu cihaz özünde bir telefon.

gerçi cep telefona sosyal statü belirleyici nesne gözüyle bakılan toplumda ben kime, ne anlatayım ki?
O tiple 100 dolar olsa bile bir düşünürüm.
görsel
64 gb olan modeli 7.299 tl olacakmış.
amerikadaki fiyatı 699 dolar.
görsel
görsel
görsel