bugün

olabilirliği düşük ama olduğu zaman gerçek aşktan pek bir farkı olmayan durumdur. Görerek aşık olmaktan daha iyidir çünkü karşındakinin kişiliğine, sohbetine aşık olmak; simasına aşık olmaktan çok daha iyidir.
zor ama imkansız değildir. tabii görüşme olasılığınız varsa.
sanal aşktır ama kişilerin ilerleyen zamanda yüz yüze görüşmesi ile gerçek aşka dönüşmesi muhtemeldir. anormal bir durum değildir, kısmeti uzaklarda bulma olayıdır.
sonunda bir ton yalanla karşılaşacağını bilerek aşık olmaktır.
sanal aşk da olsa bazen ciddi olabiliyor. onunla konuşmadan geçen zaman o anlar gibi mutlu etmeyebiliyor insanı.
6 aylık böyle bir ilişkim var ve 2 kere buluştuk. geçen 9 saati fark edemedik bile. keşke ramazanda gitseydim yanına zaman çabuk geçiyor dicem de..*
karşındaki kişiyle ilk görüşmede bertaraf olacak olan sanrı.
günümüz teknolojisinde en çok zaman geçirdiğimiz yer olduğu için gayet normal olan durumdur. önemli olan daha başka ayrıntılar vardır.
(bkz: doğru zaman)
(bkz: doğru insan)
içten bir tanışma* safhasından sonra ruhlar anlaşırsa herkese aşık olunabilir ancak bu hayatta çok zor yakalanır ve bir o kadar da değerli ve özeldir.
(bkz: işte bu benim)
dışarıda tanışılan birine aşık olmaktan çok da bir farkı olmayandır. yüzyüze görüşmenin de son derece doğru sonuçlar doğuracağı ve çok güvenli olduğu da bir yanılgı sayılabilir. internet bazı durumlarda daha bile güvenilir olabilmektedir. yalnız buradaki sorun şudur; kişinin internetin cazibesine kapılarak devamlı surette sanal arkadaşlıklar aramaya başlaması, bir süre sonra kişide büyük iletişim problemleri doğuracaktır. kişi, yazılı iletişimdeki başarısını sözlü iletişime taşıyamayacaktır. gittikçe de içe kapanık bir ruh haline bürünecektir, falan da filan...*
ilüzyondur, hayal gücüdür, yalnızlıktır.
bu zamana kadar internetten tanıştığım insanların sayısı iki elimin parmağını geçmiş olan biri olarak aşık olmayın ama yinede o duyguyu yaşayın derim.
facebook ta tanışıp nişanlanan sonrada facebook hesaplarını kapatan arkadaşımdır. (bkz: vefasız olmak)
yalan alemin yalan aşkıdır. saçmalıktır.
mallıktır.
keyfi çıkarılası durumdur. aşk'ı nerede bulduğun değil, ne kadar tadını çıkarabildiğindir esas mevzu.
saçmalık olarak değerlendirdiğimiz bir durumdur.
eğer ilk aşkınsa bundan sonra devamıda genelde internetten aşklar şeklinde devam eder.
tehlikelidir.
tavsiye etmiyoruz.
can sıkıntısı.
tavsiye edilmeyen bir aşk çeşididir. lütfen denemeyiniz derim ben insanlara. eğer denerseniz benim gibi hüsrana uğrarsınız. aman ha! Zaten başıma gelmeyen kalmadı şu sanal aşklar yüzünden. bu konunun çok üstüne düşüyorum ve hassasım asla denemeyiniz. zaten benim aşklarımın çoğu internet üzerinden olmuştur. bi nevi evcilik oynamak gibidir. gerçek hayatta arayın derim ben aşkınızı.
uzuuun uzun yazı yazaayacağım. bu duruma en iyi örnek benim pampişlerim.
(bkz: zall a aşık oldum ben lan)
(bkz: hbbia ya aşık oldum ben lan)
(bkz: 41inci karaktere aşık oldum ben lan)
(bkz: ssg ye aşık oldum ben lan)
uzar gider bu!
hayal içinde yaşamaktır. iyiye işaret değildir.
(bkz: manyakmısınız)
bunun adı aşk değildir bu sadece begeni hoşlanmaktır. sadece resimlerini gördüğün yada kamerada gördüğün birine asık olmazsın ask paylaşmaktır dokunmaktır kokusunu hissetmektir ama nette tanışmak ve sürdürmek değildir.