bugün

entry'ler (306)

yeni kitabı çıkınca hemen alınası yazarlar

Ahmet Ümit için açılmış bir başlık olmalı.

kaynanam nasıl kudurdu

keyifli bir oyun. oyuncuncuların sahne performanları da çok iyi. izlenmeli.

engin hepileri

intikam dizisinde ki şekline bittiğim 7 numara dizisinin sabit´inin söylemiyle erkek aktördür.

gece yatmadan önce süt içmek

kefir içmekten bir adım geridedir.

mark ruffalo

isminin doğru hali mark allen ruffalo olan aşık olunası aktördür. keşke 30 olsam´ın matt´ i dir. gözlerimin ışığı, içimin ısınma sebebidir.

2 yillik universite mezunu

açık öğretime sınavsız dikey geçiş yapacak ya da yapmış olan yazardır.

cinsel seks sırasında tecrübelerinden bahseden kız

cinsel olmayan da mı var :D .

kayıp şehir

Repriklerine vurulduğum dizi.
irfan: Sana terasa ev yapcam istanbul`a gelen gemiler ilk seni görsün. ...
istanbul`un adı da Aysel olsun be.

murat cemcir

işler güçler dizisinde izleyip sonra bunu gözüm bi yerlerden ısırıyo dediğim "ramazan güzeldir´in dilencisi işler güçler´in yine kendisi murat cemcir´i.
kendinden midir oynadığı karakterlerden midir bilmem insana güven verir. hasılı kelam yıldızının ışığı alemi aydınlatası aktör.

işler güçler

izledikçe senaristinin ne kadar zeki bir insan olduğunu gördüğüm dizi. zehra´ya laf atılan sahnede zehra´nın hadiseye müdahil olma şekli harika:) .

ahmet kural

bir televizyon dizisi olan işler güçler ile varlığından haberdar olduğum ne gada da yakışıklı bi o gada sempatik olan yıldızı par par parlayası aktör.
gazi gazi deyi deyi neymiş bu gazi deyi merak ettirip ona da bakdıdı ya la.

hoşlanılan kızın çantasına yazılı kağıt atmak

yazısız kağıt atmaktan iyidir :D .

çıplak gerçek

bir tv dizisi. hoş bir dizi ayrıca hazal karakterini bulma sürecinde izleyiciyi de işin içine katan konsept de iyi fikir ama ben yine de derim ki uçurum dizisinde ki gazeteci çocuğu bu diziye transfer etsinler kızı iki dakikada eliyle koymuş gibi bulsun * .

işler güçler

tasarruf konusunda yararlı olacağını düşündüğüm dizi. sebilden fazla gelen suyu ziyan olmasın diye kurtarışı yok mu ... * .

dedelerimizin bize anlattığı fıkralar

bana fıkra anlatacak bir dedemin olmadığını hatırlatan başlık.

önder açıkbaş

nette soyadını açıkalın olarak yazdığım karşıma aynı isim ve bu soyisimle çıkan kişinin 2000 yında vefat ettiğini okuyunca " oğlum sen ölmüşsün be " demekten kendimi alamadığım komik şey, bu yakıştırma zatıalilerine ithafımdır.

parasiz sevisemeyen insan modeli

meslek erbabıdır.

suskunlar

şişirilmiş bir tv dizisidir. şöyle iyi böyle iyi eşsiz benzersiz diye lanse ediyor ama bunu yabancı sinema daha önce " sleepers " olarak izletti ve başrolleri de de niro ve dustin hoffman dı yanlış hatırlamıyorsam.

deniz arman

ben de özledim ben de.

zeki insanların yalnızlığı seçmesi

asosyal insanların yalnızlığı seçmesi kadar doğal değildir.