bugün

askerdeyken dahi yapılmayacak eylem.

efendim ben bu entry yazarken,hemen ön tarafımda sola yatkın masada oturan,yaşı ben deyim 25,arka masada ki adam desin 30 olan bir genç.bu cengaver açmış diziizle.com'u,ekranı da tam ekran yapmış arkasıradakiler dizisini izliyor.lan oglum utanmıyormusun lan,hadi benden utanmıyorsun,şuan arka tarafında sana gülen kızdandamı utanmıyorsun.dur birdakika lan!! gülüyormu lan bu?hay senin birde utanmadan gülüyor lan,bu devirde hala arka sıradakiler dizisine gülen insanların olması beni güldürdü.
şimdi sanane lan dediginizi duyar gibi oluyorum,normalde banane tabiki ama bu genç delikanlının,bilgisayarının alt tarafında da uludag sözlük açık belki sesimi duyar'da,kapatır arkadaki kızda rahat eder.
sonu çekilirken taksim de rastlaştım bu diziyle gamze gelinlikle idi oktay la sarışıyolardı efem.izlemeyin yani.sonunu söyledim tadı kaçtı izlemesenize.
her bölümünde biraz daha saçmalıyorlar. görende sanır ki lisedeki çocuklar sürekli böyle heyecan yaşıyor. geçen kanyon avm'de kemal hocayı gördüm yetişemedim. yetişsem diycektim hocam bi el atta kaldırsınlar şu diziyi ne istese başarıyor ya o bakımdan..
bırak internet cafeyi,evde reklam arasında dahi izlenmeyecek dizi,ayrıca bunu yapan bir sözlük yazarıysa dahada ilginç.
kafe sahibi tarafından yaka paça kavranıp sokağa atılmayı başa getirebilecek iş.
en büyük hobim. burdan tüm arkadaşlara tavsiye ediyorum.
işin görünen kısmı o'dur. zira arkada ne youjizzler, ne xhamsterlar açıktır.
(bkz: gerizekalı olmak)